ВОЛИТЕ ЛИ СЕБЕ И ЗАШТО?

Kod sebe najvise volim sto sam tvrdoglava kao mazga, sto najbolje funkcionisem iz inata, sto nikad ne odustajem i ostvarim sve sto zelim, a kad ja nesto zelim, ima da to dobijem i tacka...
Eh, da... nikad ne dam na sebe i veliko sam zlopamtilo. :evil:
Volim sto sam puna energije i sto uvek idem napred.
Sve u svemu, bas volim sebe. ;)
 
Poslednja izmena:
volim sebe zato sto sam osoba koja cvrsto stoji na nogama, sto sam nezavisna, sto nikada ne gresim u proceni ljudi, sto i kada me nesto poljulja, ja se brzo vracam u normalu, sto sam tolerantna i oprastam drugima, sto ucim na tudjim greskama, a ne na svojim.... sto sam rodila dete sa onim koga sam volela, sto me vole svi oni koji mi nesto znace....
 
Ja pušim 30-40 cigareta dnevno, pa bi bilo malo smešno da kažem da se volim... al' dobro, da se igramo: samoj sebi sam uglavnom dosadna, pa ni ne razmišljam na taj način... ali kada recimo lepo uradim neki posao, ili kad sam baš vredna, onda sam sebi malo simpatična :) A ne sećam se kada sam poslednji put bila na pravom ego-tripu... možda pre jedno 18 godina...
 
ih muvalo, kakav crni ego trip --- voleti sebe u zdravoj kolicini je sasvim OK
mislim, ne volim se toliko da si saljem poljupce svaki put kad prodjem pored ogledala, cesto (bar 7 puta dnevno) posizim na samu sebe iz normalno, objektivnih razloga

u stvari, da li volim samu sebe ili se to zove "zadovoljna sam samom sobom"??????????
 
ваљда све волите себе али ме интересује зашто себе цените и волите и зашто је добро бити Ви?
pa, sad...onako. j
a bih sebe stalno da popravljam, mada mi je drago kad vidim da drugima prija moje društvo ili ono što radim, pa me onda mrzi da se popravljam...ali, eto...trudim se da se trudim na bolje i to mi se sviđa kod mene.
 
Voleti sebe na neki način znači i brinuti o sebi, ko što brinemo o deci
zato što ih volimo...ako tako postavimo stvari izgleda da se ja ne volim
ama baš ni malo...uvek sam sebi na zadnjem mestu, uvek su mi drugi
važniji..i to ne bilo koji drugi..nego ovi moji...:D

Opet kao znam da bez meni ni njima ne bi bilo dobro, da još uvek
nisu sa obe noge na zemlji...da moram još mnogo...i da im trebam
još dugo...onda se povremeno trgnem......:D..hehe...nije to zbog
mene nego zbog njih....:D

Naravno da se volim...kad ih gledam puno mi srce, i ponosna sam
do neba...kad ih drugi hvale...rastem ko kvasac..i mislim srećnice
to je tvoje delo....kad spavaju....poljubim ih pa se topim...onda se
često sećam kako su izgledale kad su bile male...kako su mirisale..i
opet mi lepo....moje su....a u sebi uvek mislim...eeejjjj...to je deo
tebe....:D

Volim sebe i zato što sam dosledna, iskrena, i što pored svega
u meni nema zlobe, pakosti, zavisti....volim što umeme da trpim,
kažu "strpljen spašen"...ali se volim i što kad pređu sve granice,
umem da kažem...sve lepo i na tenane...svakom po zasluzi...:D

Ala sam zamrsilaaaaaa.........ko zna razumeće:whistling:
 
Kod sebe najvise volim sto sam tvrdoglava kao mazga, sto najbolje funkcionisem iz inata, sto nikad ne odustajem i ostvarim sve sto zelim, a kad ja nesto zelim, ima da to dobijem i tacka...
Eh, da... nikad ne dam na sebe i veliko sam zlopamtilo. :evil:
Volim sto sam puna energije i sto uvek idem napred.
Sve u svemu, bas volim sebe. ;)

ja se ovim ne bih hvalila...:mrgreen:
 
lepo,lepo... sad ja...

ja volim sebe jer sam ja! a biti ja znaci biti pametna, dobro procenjujem ljude, drugacija od svoje okoline, ne dam se zaebavat, lepa, sposobna, ne interesuju me ogovaranja i tudja misljenja ukoliko mi ne pomazu, volim da pomazem narocito starim ljudima i zivotinjama... u svemu dajem 99%, dobro razumijem ljude, i tako...ja se obozavam :D
 
svesna sam i mana i vrlina, pa tako, prihvatam sebe takvu kakva jesam..manje vise sam zadovoljna sobom ...
ne bih da nabrajam dobre osobine i da se hvalisem, ali necu sebe ni da opanjkavam kad se vecina nahvalila do neba, cak ponosni na svoje mane...pa nisam valjda luda. :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top