koji muskarci vas naj privlace

hehe lipoto, kako ti je samo bas to prvo palo na pamet ? Psiho-reakcija ili deaktivacija ;)
Et' za tebe prepravka : da ima LAVA u sebi :)
Ne, ne radi se o animal pervezijama ;)
Ala obljeces ovdi temu .. Nebi mi se u kojem postu pepozno , a javle ? :)

...........na vas mi dok ovako prichate stoji ka jarbol a kako drugachije ,drugar iz splita nije smeo da me vodi u split plasheci se da cu startovati svako zensko ...........:per::per:
 
kad mi u holu kod recepcije iz lifta prilazi sa naj osmehom i kaze belisima ljubi mi ruku i ...setamo kupuje mi casopis koji naj volim casti picom kralj pijemo cedjenu pomorandzu. . . jedemo iz istog tanjira. . . udvara mi se strava dasa a on mu kaze neces ga majci a dasa stego pesnicu , kad se selim u njegovu sobu, maze me salarnom, . . narucuje najskuplji rucak za mene, pita da li hoces da se udas za mene


Sponzoruso :d
 
kad mi u holu kod recepcije iz lifta prilazi sa naj osmehom i kaze belisima ljubi mi ruku i ...setamo kupuje mi casopis koji naj volim casti picom kralj pijemo cedjenu pomorandzu. . . jedemo iz istog tanjira. . . udvara mi se strava dasa a on mu kaze neces ga majci a dasa stego pesnicu , kad se selim u njegovu sobu, maze me salarnom, . . narucuje najskuplji rucak za mene, pita da li hoces da se udas za mene
Који си филм гледала скоро? :lol:

Него, шта је саларна? :confused:
 
Kako ocekujes da ti pridje baja ako ne glumi malo i ne folira se? A?
Sto znaci da mora ti skrene paznju, granica mora da postoji... Teske ste bre vi zene mnogo, cast izuzecima... ;)
a sto bi se folirao?
skrene mi paznju pogledima i jednostavnim i iskrenim recima,
sto mora da glumi ludilo? takvi su mi bas nekako bezveze...
ja volim one mile i drage...koji nista ne glume, nego su onako drago zbunjeni......uh, obozavam...:lol:
takvi su uvek ispadali milion puta veci frajeri od tih sto glumataju, u svakom smislu, ne bih takve menjale ni za sta...:D
 
a sto bi se folirao?
skrene mi paznju pogledima i jednostavnim i iskrenim recima,
sto mora da glumi ludilo? takvi su mi bas nekako bezveze...
ja volim one mile i drage...koji nista ne glume, nego su onako drago zbunjeni......uh, obozavam...:lol:

Znajući tebe isfoliranu, koja glumi ludilo, ne bih se složio da to voliš.... Ili se suprotnosti privlače... Ja recimo ne mislim da taj pristup kod tebe prolazi.. Štaviše - znam :plez:

Teske ste bre vi zene mnogo, cast izuzecima... ;)

:ok::ok:
 
Poslednja izmena:
Ma najgore od svega sto dodju ovde i sole pamet, a ovamo... Ne pricam sada za tebe licno, vec u globalu... Malo je dobrih, postenih, razumnih, kulturnih...A sta da se radi... :confused:

Pa to ti kažem...

Kad se foliram i glumim nekog kurajbera i to onako bezobrazno da sam i sam sebi smešan, onda sve ide kako valja. I onda te iste žene pred kojima se foliram, i koje ponižavam, tvrde kako je baš lepo kako sam ja iskren i kako je sve OK i kako one baš vole takve iskrene i spontane tipove. I kako sam sladak i drag. I dođe ti da popiizdiš, jer kad ti treba neko za razgovor i za normalnu komunikaciju ideš sa drugovima da se napiješ, jer je to retkost kod žena.
Ženama se dopadaju oni koji ih kinje, to je postulat, oni koji su direktni i iskreni sa ženama ispadaju ovce...
 
Znajući tebe isfoliranu, koja glumi ludilo, ne bih se složio da to voliš.... Ili se suprotnosti privlače... Ja recimo ne mislim da taj pristup kod tebe prolazi.. Štaviše - znam :plez:


pa tri osobe sa kojima sam bila u dugim vezama od po nekoliko godina su bile upravo takve kako sam opisala, mile, drage, nezne ...
oni koji su glumili ludilo i frajercine vrlo kratko su imali tu priliku...
 
Poslednja izmena:

Back
Top