Držite li upaljen kompjuter za vrijeme sex-a?

....mislim teško je sa ovog foruma ili igrice kad taman pređeš na drugi nivo...pa ostavljte li upaljen kompić..pa poslje sex-a opet pred monitor...ili.......kompić je i dobro osvjetljenje zar ne..možda i romantično....hm.....
.....šta kad vam kaže partner isključi to čudo?...:lol:...pa upali poslije....:lol:

navika mi je da proverim "Automobilizam" i "LJiS" posle sexa. Ona ludi od toga.
 
U kojoj sam ja kategoriji ?

Ne isključujem kompjuter 365 dana godišnje, osim kada menjam neku periferiju...
Lepo rekao Bil Gejts: '' Uključivanje PC-a u struju je podjednak šok kao kada čovek nepripremljen skoči u hladan bazen''

Isključi se samo kada nestane struje, što je ovde u Grčkoj prilično retko.

A seks...uredno upražnjavam ...
 
....mislim teško je sa ovog foruma ili igrice kad taman pređeš na drugi nivo...pa ostavljte li upaljen kompić..pa poslje sex-a opet pred monitor...ili.......kompić je i dobro osvjetljenje zar ne..možda i romantično....hm.....
.....šta kad vam kaže partner isključi to čudo?...:lol:...pa upali poslije....:lol:
ostavljam, naravno
kad nesto ne ide bas kako treba, ili sam zbunjena necim sto on pokusava da izvede, ja caskom na forum, pa se ovde raspitam, pohvalim, edukujem, pa opet u krevet :rumenko:
 
....mislim teško je sa ovog foruma ili igrice kad taman pređeš na drugi nivo...pa ostavljte li upaljen kompić..pa poslje sex-a opet pred monitor...ili.......kompić je i dobro osvjetljenje zar ne..možda i romantično....hm.....
.....šta kad vam kaže partner isključi to čudo?...:lol:...pa upali poslije....:lol:

ja moje računare nisam isključila godinama unazad, stvarno. :rumenko:
 
....mislim teško je sa ovog foruma ili igrice kad taman pređeš na drugi nivo...pa ostavljte li upaljen kompić..pa poslje sex-a opet pred monitor...ili.......kompić je i dobro osvjetljenje zar ne..možda i romantično....hm.....
.....šta kad vam kaže partner isključi to čudo?...:lol:...pa upali poslije....:lol:

pa ti si nevina, tako da ne moras da brines o tome
 

Back
Top