U kući Oca mojega mnogi su stanovi!!!

Eleleth

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.312
AKo je ovo točno,čega se boje hrišćani??
Ja niti malo, vjerujem mu na riječ i biću u tim stanovima kao i svi ljudi jednog dana.
Ne znam oko čega frka ima mjesta koliko god hoćeš.
Pročitajte ovo.

1 "Neka se ne plaši srce vaše! Vjerujte u Boga, i u mene vjerujte!
2 U kući Oca mojega mnogi su stanovi. Kad ne bi bilo tako, bio bih vam rekao, jer idem da vam pripravim mjesto.
3 I kad otidem i pripravim mjesto, opet ću doći i uzet ću vas k sebi, da i vi budete, gdje sam ja.

Ivan 14


4 I kamo ja idem vi znate i put znate."

5 Toma mu odgovori: "Gospodine, ne znamo, kamo ideš; i kako možemo put znati?"

6 Isus mu reče: "Ja sam put i istina i život: nitko ne dolazi k Ocu, osim po meni.

7 Kad biste poznavali mene, onda biste poznavali i Oca mojega. Od sada poznajete ga, i vidjeste ga."

8 Tada mu reče Filip: "Gospodine, pokaži nam Oca, i to nam je dosta."

9 Isus mu reče: "Tako sam već dugo s vama, i nijesi me upoznao, Filipe? Tko je vidio mene, vidio je i Oca. Kako ti veliš: 'Pokaži nam Oca'?
 
Poslednja izmena:
Ovde nije baš tako kao u gornjim mnogim stanovima ovde ima i klanja i zuba škrguti.
Čudno ???
ILi nije čudno jer ovo e ipak Matejevo gledanje ono gore je Ivanovo.
Sto ljudi sto ćudi na istu stvar različito ili nije?

matej 22
Isus uze opet da im govori u prispodobama On reče:

2 "Kraljevstvo je nebesko kao kralj, koji načini svadbu sinu svojemu.
3 On posla sluge svoje, da zovnu uzvanike na svadbu. Ali oni ne htjedoše doći.
4 Opet posla druge sluge s nalogom: "Kažite uzvanicima: "Ugotovio sam gozbu svoju, junci moji i uhranjenici moji poklani su, i sve je gotovo. Dođite na svadbu!
5 Ali oni nijesu marili za to, i odoše, jedan na imanje svoje, drugi k trgovini svojoj.
6 A ostali napadoše na sluge njegove, zlostaviše ih i pobiše ih
7 Tada se razgnjevi kralj. Posla čete svoje, dade pogubiti ubojice i grad njihov zapaliti.
8 Tada reče slugama svojim: "Svadba je doduše ugotovljena, ali uzvanici nijesu bili nje dostojni.
9 Idite dakle na raskršća i pozovite na svadbu, koga samo nađete!
10 Sluge izađoše na putove i dovedoše sve, koje nađoše; dobre i zle. Tako se napuni svadbena dvorana gostiju.
11 Tada uđe kralj, da pogleda goste, Pogled njegov pade na jednoga, koji nije bio obučen u svadbeno ruho.
12 Reče mu: "Prijatelju, kako si ušao vamo bez svadbenoga ruha? On je šutio.
13 Tada zapovjedi kralj slugama: "Svežite mu ruke i noge i bacite ga u tamu! Ondje će biti jauk i škrgut zuba
14 Jer su mnogi zvani ali je malo izabranih."
 

Back
Top