2 stvari

E ovako nas dva drugara relativno iste visine (oko 180) se svadjamo..... on kaze da devojke vise vole muskarce sa velikim nosom a ja kazem sa malim. (ko se jos pali na nosonje :eek: ) i da 2 stvar jel se vise palite na slatki ili kiseli kupus?

Kakve veze visina ima sa nosem :think:
Da ima normalan nos..samo da nije kao Baticev :mrgreen:

Sto se kupusa tice - samo da je sto prirodnije uzgajan ;)
 
Ja ne volim male noseve, nikako prcaste...muskarci sa nekim nosicem mi deluju njanjavi, smotani, plasljivi, slabi,...Imam jednog komsiju sa izrazito malim i prcastim nosem, nikad se nismo druzili, samo sretali u prolazu i ok mi se cini toliko godina ali recimo, kada god ga pomenem nesto, ili komsije meni, uvek je: " Ma koji bre sa cetvrtog sprata"?, "Ma znas onaj mladji....onaj visoki...".."Onaj sto stalno vozi bajs"? ..."Ma ne...onaj bre, sto lici na pekinezera"..."Aaaaa, znam, onaj nja nja". Eto, jadan, ni krivom ni duznom smo natakli pekinezera na facu zarad identifikovanja...samo zbog tog nosa i zao mi je, bas smo grozni sto ga celog zivota dozivljavamo kao prgavog a on verovatno skroz ok...Eto, moj nevoljni utisak. I evo razmisljam i ne mogu da se setim a ni da zamislim nekog baju a da ima mali prcast nos. Nije mi "muski", sta znam. Mozda sam ja uvrnuta, ali to je moj ukus.
 
E ovako nas dva drugara relativno iste visine (oko 180) se svadjamo..... on kaze da devojke vise vole muskarce sa velikim nosom a ja kazem sa malim. (ko se jos pali na nosonje :eek: ) i da 2 stvar jel se vise palite na slatki ili kiseli kupus?
mnogo je bolje da sam razmislis na temu svog izgleda i vidis kako se osjecas
nego da zakazujes operaciju na osnovu jedne forumske ankete

ps: ne palim se.
 
...1.oni sa veliki nosem imaju veliku patku, prosto rečeno ženskim jezikom...tek da znaš zašto te devojke izbegavaju. Moj ti je savet da ne ideš nikad u muvanje devojaka sa tim nosatim drugom.Ostaćeš kratak za snošaj...
...2. volim više sladak kupus...
 

Back
Top