Kako prevariti manijaka

naravno da jesam.
najjače je bilo,
trči on, ja za njim, ljudi se naokolo razmiču, prave nam prolaz, da ne smetaju. :roll:
a lik se okreće sto puta, sa facom zabezeknutom, ne veruje da ga jurim. :lol:
verovatno je navikao da ženi otme torbu a da ona ostane u mestu kukajući. :mrgreen:

i šta je onda bilo ???

pa koja je tema teme? :mrgreen:

Yebala je tog manijaka posle :mrgreen:
 
Sta mislite da li bi se zene mogle odbraniti od silovatelja, kad bi u momentu dok ih on napadne rekle "Izyebi me ko kravu" zato sto bi ga to zbunilo jer je ocekivao da ce se otimati?

Ja to ne bih rekla, ali sam imala priliku da me napadaju i manijcai i polumanijaci, ali i prikriveni manijaci, a i egzibicionisti. U glavnom, ja sam krenula u napad. Rekla bih mu, "Hajde, ja sam nevbina, ali cekam oduvek nekog takvog." On bi obicno rekao: "izvini, Pevacice, ali ti si suvise jaka zenska, a ja sam slabic, pa ne zelim da s ekacim sa tobom". Nekoliko puta su neki pkusali i da me siluju, ali znanje borilackih vestina mi je pomoglo da ih prevaspitam.
 
Ja to ne bih rekla, ali sam imala priliku da me napadaju i manijcai i polumanijaci, ali i prikriveni manijaci, a i egzibicionisti. U glavnom, ja sam krenula u napad. Rekla bih mu, "Hajde, ja sam nevbina, ali cekam oduvek nekog takvog." On bi obicno rekao: "izvini, Pevacice, ali ti si suvise jaka zenska, a ja sam slabic, pa ne zelim da s ekacim sa tobom". Nekoliko puta su neki pkusali i da me siluju, ali znanje borilackih vestina mi je pomoglo da ih prevaspitam.

Pih, a ja mislio da te nema vise.
 

Back
Top