nebojsa stefanovic......politicar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lepa rada

Obećava
Poruka
78
da li je taj feminizirani naprednjak politicar sa vizijom za spas srbije
otac mu je bio visoki funkcioner jula,on je 10 godina studirao medicinu i nije uspeo da polozi ni 1 ispit,brzopotezno zavrsava megaspejs univerzitet i sad je dipl.ekonomista.....1999 je upadao ispred jula u studio b.....................bio radikal sa bedzom sad je naprednjak sa znackom,ima resenje za narkomaniju sto ljudska civilizacija nema 2000 godina,drug mu je lepi gaga sa vozdovca,nudi promene al mu zlotvori ne daju da ih izvede,pljackaju mu clanarinu........................da li je on resenje svih nasih problema...............
 
da li je taj feminizirani naprednjak politicar sa vizijom za spas srbije
otac mu je bio visoki funkcioner jula,on je 10 godina studirao medicinu i nije uspeo da polozi ni 1 ispit,brzopotezno zavrsava megaspejs univerzitet i sad je dipl.ekonomista.....1999 je upadao ispred jula u studio b.....................bio radikal sa bedzom sad je naprednjak sa znackom,ima resenje za narkomaniju sto ljudska civilizacija nema 2000 godina,drug mu je lepi gaga sa vozdovca,nudi promene al mu zlotvori ne daju da ih izvede,pljackaju mu clanarinu........................da li je on resenje svih nasih problema...............

Радо, лепа Радо......
Колико видим....ти по свим темама ударила по Неши.......:per:
Ма немој тако......мислим.....
УДРИ ОШТРИЈЕ, НЕ ОКОЛИШИ.
Кажи.....како је Неша омануо пар пута....и тако то...
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Радо, лепа Радо......
Колико видим....ти по свим темама ударила по Неши.......:per:
Ма немој тако......мислим.....
УДРИ ОШТРИЈЕ, НЕ ОКОЛИШИ.
Кажи.....како је Неша омануо пар пута....и тако то...
:hahaha::hahaha::hahaha:

U (mom) prevodu: Sa laveza predji na ujedanje:hahaha:
 
Nije to političar, to je tatin sin koji se svuda gura u nadi da će živeti od politike kao i mnogi pre njega pošto od svog znanja i umeća očigledno neće moći. Nije bitno da li je on za JUL, SRS ili SNS ali kada neko menja stranke kako vetar duva i ide iz jugoslovenske levice u radikalnu desnicu onda je jasno da je reč o osobi koja samo na sebe misli.
 
ako nesto znate...postavite...............lik izaziva dijareju

Meni je zao zbog tebe, nadam se da ima dovoljno toalet-papira:p
Ja nemam nista da linkujem, citam tebe, osim toga ja ne bih da grabim jaja iz gnezda (figurative), i time stvorim prostor kukavici da svoje, stavi u tujde....

Pisanje ti je puno mrznje, a opet vidim da si gladna iste (zakljucujem zbog otvaranja dve gotovo identicne teme). Ja bih volela da se sazalim nad tolikom mrznjom (ili je samo po zadatku ispoljavas) ali, zaliti nekoga znati poniziti ga u neku ruku, a ja ne zelim da tebe ponizim. To cinis sama, bolje od bilo kog drugog!

Ja na ovakvim temama ne ucestvujem na svakoj ostavim po jedan post, prosto mi zao da istomisljenike ometam da isto misle i mrze...

Pozdravce i :bye:
 
Девојке, девојке....
Колико видим, ви опасно лутате по овој теми...
Да вам мало олакшам......
УСПЕХ МЛАЂАНОГ ПОЛИТИЧАРА НЕШЕ,
је чврста веза :per: са идолом му Ацом.
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ja ne mrzim samo dosta vise da raznorazni hohstapleri sede na kicmi ovog napacenog naroda................toliko ima obrazovanih i postenih mladih ljudi da je vreme da narod motkom potera sve te kao sto je taj sa znackom sns.....................imas jednog jeremica koji je doktorirao na harvardu eksperimentalnu fiziku i sad ce neki sa megaspejs skolom da mu prebacuje sta treba da radi.........................
 
:rotf:

Ко је бре тај?

Има л' нека слика његова? Да видим тај лик!:mrgreen:

Neki kreten na nivou Čede ... večiti student koji je na kraju završio ali ovaj nije uspeo ni da smuva diplomu državnog fakulteta nego ima Megatrend. Uz to je uspeo da promeni tri stranke :lol:

Evo imam samo ovu jednu sliku :
stefanovic2.jpg
 
nema ovde emocija..................da li su takvi likovi oni sto je mogu spasiti ili ne............ja mislim da kad neko doktorira eksperimntaln ufiziku u odnosu na nekog ko nije mogao ni sociologiju da polozi na medicini sigurno bolji izbor za ovu napacenu i opljackanu srbiju..........
 
Poslednja izmena:
ja ne mrzim samo dosta vise da raznorazni hohstapleri sede na kicmi ovog napacenog naroda................toliko ima obrazovanih i postenih mladih ljudi da je vreme da narod motkom potera sve te kao sto je taj sa znackom sns.....................imas jednog jeremica koji je doktorirao na harvardu eksperimentalnu fiziku i sad ce neki sa megaspejs skolom da mu prebacuje sta treba da radi.........................
А бави се дипломатијом?

За дипломатију постоји школа у трајању од две године, мој друг је лично завршио.;)

Сви су они исти, а не заборави и да је Јеремићев тата бивши истакнути спс-овац и да је Јеремић био члан спс-а...као и то да Јеремићев тата има много путера на глави.:)

Даклен, не треба тај несој раздвајати.
Истог су порекла.;)
 
da li je taj feminizirani naprednjak politicar sa vizijom za spas srbije
otac mu je bio visoki funkcioner jula,on je 10 godina studirao medicinu i nije uspeo da polozi ni 1 ispit,brzopotezno zavrsava megaspejs univerzitet i sad je dipl.ekonomista.....1999 je upadao ispred jula u studio b.....................bio radikal sa bedzom sad je naprednjak sa znackom,ima resenje za narkomaniju sto ljudska civilizacija nema 2000 godina,drug mu je lepi gaga sa vozdovca,nudi promene al mu zlotvori ne daju da ih izvede,pljackaju mu clanarinu........................da li je on resenje svih nasih problema...............

Ko je taj? :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top