Radim za dvoje!!!!!

sdragana21

Zainteresovan član
Poruka
391
Interesuje me da li je neko zaposlen u firmi u kojoj ne obavlja samo svoj posao ili radi vise poslova.
Ja sam na primer toliko nezadovoljna jer nikako ne obavljam svoj posao nego stalno radim za nekoga...
Radim za pultom kao blagajnik a sekretarica sedi pored mene i onda kad ona nije tu svi mene smaraju kad je ona odsutna ja je zamenjujem i radim i sa parama i sa telefonima i sve i svasta...Ne znam da li je neko u slicnoj situaciji? Radim u privatnoj firmi gde je organizacija katastrofa a radim 3 god. i nista se ne menja , trazim drugi posao ali mi malo teze ide....

Da li je i kod Vas isto ili bar slicno?
 
Interesuje me da li je neko zaposlen u firmi u kojoj ne obavlja samo svoj posao ili radi vise poslova.
Ja sam na primer toliko nezadovoljna jer nikako ne obavljam svoj posao nego stalno radim za nekoga...
Radim za pultom kao blagajnik a sekretarica sedi pored mene i onda kad ona nije tu svi mene smaraju kad je ona odsutna ja je zamenjujem i radim i sa parama i sa telefonima i sve i svasta...Ne znam da li je neko u slicnoj situaciji? Radim u privatnoj firmi gde je organizacija katastrofa a radim 3 god. i nista se ne menja , trazim drugi posao ali mi malo teze ide....

Da li je i kod Vas isto ili bar slicno?
Meni je tako bilo u jednoj stranoj firmi gde sam radio u administraciji...Još moraš sa likom gazdom sve vreme da pričaš na engleskom a ima bar milion nepoznatih reči.Nije to onaj filmski engleski,nego mora da mu se objašnjava:cool:A njegova asistentkinja radi kaoe nešto,stalo je zauzeta,a na kraju ispadne da većinu poslova obavim ja...Plata prosečna...Quitovao sam:neutral:
 
znači programiram,radim za mašinom.farbam.fizikališem i organizujem...
a plata katastrofa...
privatna firma,inostrana i 12 godina staža u njoj...
gazda kaže da još niko nije izdržao 15 kod njega...
i ako ja budem prvi,vodi me na večeru po njegovom izboru...
Bilo kako bilo, ja sam pre mesec dana presto da večeram...
Čuvam se za gazdinu večeru...
A tri godine brzo prođu...
 
Poslednja izmena:
A da otvorite vi privatnu firmu , kad ste tako vredni i sposobni?.

Misiiiim kad vec radiste sebi da zaradite a ne tamo nekom mrskom kapitalisti.

Dok trazite pomije iz tudjeg valova, red je da bar ne kakite u taj valov.
 
Interesuje me da li je neko zaposlen u firmi u kojoj ne obavlja samo svoj posao ili radi vise poslova.
Ja sam na primer toliko nezadovoljna jer nikako ne obavljam svoj posao nego stalno radim za nekoga...
Radim za pultom kao blagajnik a sekretarica sedi pored mene i onda kad ona nije tu svi mene smaraju kad je ona odsutna ja je zamenjujem i radim i sa parama i sa telefonima i sve i svasta...Ne znam da li je neko u slicnoj situaciji? Radim u privatnoj firmi gde je organizacija katastrofa a radim 3 god. i nista se ne menja , trazim drugi posao ali mi malo teze ide....

Da li je i kod Vas isto ili bar slicno?

I ja sam bila u potpuno istoj situaciji dok nisam pukla,dala otkaz i otvorila svoju firmu, pa kad već toliko radim i nerviram se, da bar to radim za sebe.Eto!;)
 
A da otvorite vi privatnu firmu , kad ste tako vredni i sposobni?.

Misiiiim kad vec radiste sebi da zaradite a ne tamo nekom mrskom kapitalisti.

Dok trazite pomije iz tudjeg valova, red je da bar ne kakite u taj valov.
Pazi,da je kod nas makar upola na delu zapadni kapitalistički sistem,gde ljudi,u 70% slučajeva preko trnja dolaze do zvezda,bilo bi ok ovo što si napisao.Ovako,firme se dobijaju preko stranačke pripadnosti,raznih mutljavina koje u modernom svetu ne prolaze već 60-ak godina i slično,dok često propadaju oni koji sve rade po knjizi.:neutral:
 
Pazi,da je kod nas makar upola na delu zapadni kapitalistički sistem,gde ljudi,u 70% slučajeva preko trnja dolaze do zvezda,bilo bi ok ovo što si napisao.Ovako,firme se dobijaju preko stranačke pripadnosti,raznih mutljavina koje u modernom svetu ne prolaze već 60-ak godina i slično,dok često propadaju oni koji sve rade po knjizi.:neutral:

Ovo si sve u pravu do poslednjeg slova:)
 
A morate priznati da malcice idealizujete "zapadni kapitalisticki sistem".
Mozda bih se i slozio da ste naveli "kapitalizam iz udzbenika".
Propadaju i na zapadu oni koji se uljuljkuju u idealistichke predrasude.;)


Dakle da preformulishem.

Ko misli da neshto vredi, mora to i da dokazhe .
Od kukumavchenja po forumima nema vajde.:bye:
 
Interesuje me da li je neko zaposlen u firmi u kojoj ne obavlja samo svoj posao ili radi vise poslova.
Ja sam na primer toliko nezadovoljna jer nikako ne obavljam svoj posao nego stalno radim za nekoga...
Radim za pultom kao blagajnik a sekretarica sedi pored mene i onda kad ona nije tu svi mene smaraju kad je ona odsutna ja je zamenjujem i radim i sa parama i sa telefonima i sve i svasta...Ne znam da li je neko u slicnoj situaciji? Radim u privatnoj firmi gde je organizacija katastrofa a radim 3 god. i nista se ne menja , trazim drugi posao ali mi malo teze ide....

Da li je i kod Vas isto ili bar slicno?

KOd mene je potpuno isto i tako je kod 98% privatnika za male pare radis posao za vise ljudi a on placa tebe jednu, isto i ja tako...
 
Radim za dvoje!!!!!

Obrazuj malo jedno od to dvoje (u svojoj glavi), pa neka jedan bude vlasnik (gazda, menadzer, sef) a drugi radnik.
Pa kad vec radis za dvoje red je i da primis dve plate. Radi za sebe. Budi sebi sef.
 
A morate priznati da malcice idealizujete "zapadni kapitalisticki sistem".
Mozda bih se i slozio da ste naveli "kapitalizam iz udzbenika".
Propadaju i na zapadu oni koji se uljuljkuju u idealistichke predrasude.;)


Dakle da preformulishem.

Ko misli da neshto vredi, mora to i da dokazhe .
Od kukumavchenja po forumima nema vajde.:bye:
Ovaj commie sistem je u davanju ''prve šanse'' toliko loš,da je i najgori zapadni sistem 10 puta bolji od njega...:cool:
 
Pda al sta bolje trenutno moze da se uradi? Za generalku skolstva treba mnogo vishe vremena - da ljudi znaju nesto da rade nakon obrazovanja od 12 ili 16 godina. Do tada ideja je da poslodavac obucava radnika a da nema troskove. Sad sto ljudi to zloupotrebljavaju - moze im se.
 

Back
Top