Boris Aleksic pametan covjek

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Pozdrav,

Danas je zasjedala narodna skupstina Srbije i tu je odrzao govor Boris Aleksic koji je pametan covjek i vidjen.On je optuzio vladajuci rezim da namjerno hapsi rodoljubive organizacije kao sto je Obraz u cemu je on bio prekinut i zaprecena mu je novcana kazna ako bude nastavio.Pametan je to covjek ne znam odakle ga nadjose Radikali?
 
И овај им је био веома активан па побего
9513.jpg
...
 
Hajde Marine55 nemoj da lažeš nego prenesi onako kako je bilo. Boris Aleksić je prekinut jer je pričao da kokain ovde rasturaju Ameri a heroin Britanci i zamoljen je da ako ima dokaze za tako nešto te dokaze dostavi nadležnima jer mu je to obaveza kao osobe koja učestvuje u zakonodavnoj vlasti. Prekinut je samo da bi mu se na to skrenula pažnja a pošto je nastavio da priča o drogama umesto da replicira Šutanovcu vezano za spomenik deci žrtvama NATO bombardovanja ugašen mu je mikrofon. Sve što je pričao o strategiji odbrane mu je dozvoljeno da kaže a u replici on nema pravo da skreće temu, bilo da priča o kojekakvim organizacijama, huliganima, navijačima, narko-dilerima i sl.
A da je pametan - jeste ;)
 
A zasto onda Srbija zeli u NATO Pakt ako vecina gradjana nece takav savez i zeli Rusiju?Zasto bi NATO Pakt krstario Srbijom a znajuci da je on nju bombardirao i moguce su pri tom diverzije od strane Srpskih gradjana protiv NATOove armije.
 
Jednostvano kazem da Boris Aleksic lici na Kralja Aleksandra Karadjordjevica.

On liči na tvog oca, ne na kralja.
A Kralj nije bio nacionalista nego unitarista sa ideologijom integralnog jugoslovenstva, tako da ti je ovaj loš pokušaj nazivanja kralja nacionalistom zaista propao.

A ti si Srpski musliman
Da, ja sam musliman srpskog etniciteta, a i ti si to po porijeklu (mada ti ne opovrgavam da budeš što želiš). A što tebe zanima ko sam i što sam? Bolje idi preispituj zločinačku hegemonističku politiku Sarajeva (koja bi da vlada svim muslimanima na Balkanu i da ih stapa u nekakve "Bošnjake")
 
A zasto onda Srbija zeli u NATO Pakt ako vecina gradjana nece takav savez i zeli Rusiju?Zasto bi NATO Pakt krstario Srbijom a znajuci da je on nju bombardirao i moguce su pri tom diverzije od strane Srpskih gradjana protiv NATOove armije.

O tome možeš da otvoriš posebnu temu (a neko je već otvorio) a ovo pominjanje Borisa Aleksića iz prve poruke prvo nema veze sa onim što smo u prenosu sednice videli a onda ni sa tim o čemu sad pišeš.
 
Pozdrav,

Danas je zasjedala narodna skupstina Srbije i tu je odrzao govor Boris Aleksic koji je pametan covjek i vidjen.On je optuzio vladajuci rezim da namjerno hapsi rodoljubive organizacije kao sto je Obraz u cemu je on bio prekinut i zaprecena mu je novcana kazna ako bude nastavio.Pametan je to covjek ne znam odakle ga nadjose Radikali?

Stvarno bi mogao neko da banuje ovog idiota
 

Back
Top