lada samara...

sta biste uradili?

  • morao bi' da saznam koje je godiste, koji vlasnik i koliko je presla...

    glasova: 0 0,0%
  • ako cujem da vozi na plin, onda nista ne valja... cicija...

    glasova: 0 0,0%
  • uvek... ako ima na dizel, znaci da je inovativan...

    glasova: 0 0,0%
  • cim je on dovoljno hrabar da mi posalje pp, znaci, pravi muskarac...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    0
  • Anketa je zatvorena .
i malo da u'vatila rdja na krilima... sto bi majstori rekli: 'probilo'... e, kad smo vec kod majstora, znaci, bio vam rikan juce da uradi servis... jedan od onih priucenih majstora... verovatno pre bio neki taksista il' nesto... i jedno 3 puta sam ga opomenuo jer je zaboravio neke stvari da vrati na mesto... i na kraju mi polomi jedan osigurac.. ja video, pitam ga, sta sa ovim? a on mi u lice kaze, iako je video da sam video da je polomio... ovo zvuci kao ono sa perom detlicem... ko je rek'o ja sam rek'o ja? he hehe... i od svih silnih jela i pitja, najvise volim pitu od detlica... he hehe... kako sam voleo taj crtani...
 
sta mislite vi, na primer, neki forumas hoce da se nadje sa vama jer ste mu interesantni, posalje pp iako ga vi ne znate, a onda saznate da vozi ladu samaru?

a sta ako ima onu original brate,za rusko trziste..Lada Sputnik,a?
onda joj n bi bilo svejedno,nasla bi se u chudu...kao Sputnik..ovo ono...

1306059588_aea5b90ae1-1.jpg


ili ako je ipak Samara,ali tjunirana?

 
e, cekaj, nisam zavrsio... i onda ga pitam, sta sa tim osiguracem? i on me u lice gleda i kaze mi kako je to bilo polomljeno jos pre... a video sam kad je to polomio... i on je video da sam video... i video je da sam popizdeo i, kad je trebao da mi naplati, kao, spusta mi cenu... i kazem ja njemu da mi naplati pravu cenu i da nikad vise nece da me vidi... znaci, cao zdravo... a sve to kao na neke preporuke..... nego, da se vratimo na temu... nemojte da spamujete, molim vas...
he hehe.. lada sputnik... tako pre bio brica u mojoj mahali... imao neki jugo 45, 'a'... i stalno pricao kako je to 'a' tu jer je taj auto slucajno on kupio, a narucio ga je neko iz amerike... i nijedan drugi auto nije vuko kao njegov sto vuce... ma kakva zastava skala 55? ma kakva 128? znaci, ne moze to ni da prismrdi njegovom jugu... he hehe...
 
Poslednja izmena:

Back
Top