Muka pregolema.....

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
Kada sam jutros sanjivo izbauljala ispod pokrivača, nisam ni slutila kakva će me nevolja snaći. Dan kao i svaki drugi. Lonče koje kipuće, gladna mačka i gunđavi brat.... Vrući forneti sa kremom i ness sa puno vode i malo mleka....
I neizbežni forum. Ali, ne lezi vraže u koprive, čim se ulogovah stiže mi pp. Ništa neobično. Pp-ovi i treba da stižu. Kliknem, kad tamo....jedna od najsexipilnijih forumašica me pita da se upoznamo. Ne bi tu bilo ništa čudno, da mi dotična dama nije poslala svoju fotku u vrlo oskudnom bikiniju (navodno, da je lakše prepoznam prilikom susreta:eek:) i na kraju poruke stavila ovaj, za mene vrlo zbunjujući smajli....:flert:
I sad sam u nedoumici. Pristati ili ne. Šta ako mi predloži nešto bludno i nemoralno?:roll: Ako odbijem pitaće me "a što si mod na LjiS-u kad si tako smerna, idi na Baštovanstvo pa tamo gaju muškatle". I tako, ne znam kom carstvu da se privolim, pa eto možda mudri forumaški auditorijum može da mi pomogne svojim konstruktivnim savetima.
Neozbiljni stop.:mrgreen:
 
Kada sam jutros sanjivo izbauljala ispod pokrivača, nisam ni slutila kakva će me nevolja snaći. Dan kao i svaki drugi. Lonče koje kipuće, gladna mačka i gunđavi brat.... Vrući forneti sa kremom i ness sa puno vode i malo mleka....
I neizbežni forum. Ali, ne lezi vraže u koprive, čim se ulogovah stiže mi pp. Ništa neobično. Pp-ovi i treba da stižu. Kliknem, kad tamo....jedna od najsexipilnijih forumašica me pita da se upoznamo. Ne bi tu bilo ništa čudno, da mi dotična dama nije poslala svoju fotku u vrlo oskudnom bikiniju (navodno, da je lakše prepoznam prilikom susreta:eek:) i na kraju poruke stavila ovaj, za mene vrlo zbunjujući smajli....:flert:
I sad sam u nedoumici. Pristati ili ne. Šta ako mi predloži nešto bludno i nemoralno?:roll: Ako odbijem pitaće me "a što si mod na LjiS-u kad si tako smerna, idi na Baštovanstvo pa tamo gaju muškatle". I tako, ne znam kom carstvu da se privolim, pa eto možda mudri forumaški auditorijum može da mi pomogne svojim konstruktivnim savetima.
Neozbiljni stop.:mrgreen:
Ovo je presudno...pristao bih, pa nek ide život.A i kakav bih ja to bio mod na Lj&S a da se plašim malo eksperimentisanja. :rotf:
 
@pile, ne idi nikako! ko zna sta je sve spremna da ti radi, cim ti stavlja te sramotno perverzne smajlije (ko ih izmisli uopste!?!)
@Linda...tebe volim vise, nista ne brini, nju cu samo da iskoristim i odbacim :flert:
 
Poslednja izmena:
Kada sam jutros sanjivo izbauljala ispod pokrivača, nisam ni slutila kakva će me nevolja snaći. Dan kao i svaki drugi. Lonče koje kipuće, gladna mačka i gunđavi brat.... Vrući forneti sa kremom i ness sa puno vode i malo mleka....
I neizbežni forum. Ali, ne lezi vraže u koprive, čim se ulogovah stiže mi pp. Ništa neobično. Pp-ovi i treba da stižu. Kliknem, kad tamo....jedna od najsexipilnijih forumašica me pita da se upoznamo. Ne bi tu bilo ništa čudno, da mi dotična dama nije poslala svoju fotku u vrlo oskudnom bikiniju (navodno, da je lakše prepoznam prilikom susreta:eek:) i na kraju poruke stavila ovaj, za mene vrlo zbunjujući smajli....:flert:
I sad sam u nedoumici. Pristati ili ne. Šta ako mi predloži nešto bludno i nemoralno?:roll: Ako odbijem pitaće me "a što si mod na LjiS-u kad si tako smerna, idi na Baštovanstvo pa tamo gaju muškatle". I tako, ne znam kom carstvu da se privolim, pa eto možda mudri forumaški auditorijum može da mi pomogne svojim konstruktivnim savetima.
Neozbiljni stop.:mrgreen:


Kako ocekujes savet, a nisi poslala tu sliku :mrgreen:
 
pile, ja sam razmislila opet, nakon sto sam kafu popila
jeidni zakljucak koji mi se namece, to je da je u pitanju nesto sto je vezano za posao
naime, sigurna sam da administracija s' vremena na vreme proverava podobnost svojih sluzbenika, moraju ljudi da drze stvari pod kontrolom, jelte, a posto je LjiS jedan od najstrasnijih i najtezih regiona za moderisati, ovde su provere utoliko rigoroznije
te ti je neko od njih poslao doticni PP, da vidi jesi li i koliko spremna da na izazove posla odgovoris
da sam na tvom mestu, ja bih sad namerno, doticnoj forumasici izasla na megdan svojom potpuno golom slikom, pa nek vidi onda ona jel sme da se upoznaje, aha....
cenim da bi nadlezni bili odusevljeni tvojom pozrtvovanoscu
mozda dobijes i povecanje plate
:mrgreen:
 

Back
Top