Ubica navijača pobjegao policiji!

Чини ми се да сам јутрос негде прочитао да се предао полицији а да је убиство извршио пиштољем који је претходно отео од полицајца.

Сконтај ово:

aisha

Re: Poceo rat u Hercegovini?

Fizioterapeut FK Sarajevo se javio na Hayat tv i potvrdio da su Hrvatski navijaci napali prvi autobus iz obliznjeg kafica, na sto su navijaci Sarajeva uzvratili. Isto tako, potvrdio je da se neki navijaci Sarajeva pokusavaju skloniti od GRADJANA SIROKOG BRIJEGA KOJI SU SA PISTOLJIMA IZASLI NA ULICE. Prema njegovim rijecima, dole je bilo ratno stanje. Dakle, prema njegovom iskazu, mislim da se dobro moze vidjeti sta se desavalo.
Mi Bosnjaci smo toliko smirenih strasti, da se sami predajemo na klanje stoljecima svinjarima i krkanima sa Hercegovackih kozijih staza. Dokle vise???
:hahaha:

f_tqkwhkm_5b8ea75.jpg
 
Poslednja izmena:
sto je moja sreca ili nesreca zbog cega ti patis, osim ako nije zbog mene? :dontunderstand: :mrgreen:

idi, ajde :cao: :mrgreen:

sramota umesto zajedno da se borimo protiv ludila vi tako.
hrvatski i srpski krimosi nemaju taj problem, oni se lepo druze i saradjuju.

Nadam se da ćeš uspeti da se izboriš protiv ludila, samo imaj na umu da je prosečnom balkancu lakše uterati metar u doope nego centimetar u glavu.

Poslaću ti razlednicu
bye.gif
 
ko je ode Lud, zbunjen, normalan

Oliver Knezović, osumnjičenik priveden zbog ubojstva Vedrana Puljića, koji je nedjelo navodno i priznao, pola sata nakon ponoći dokopao se slobode pobjegavši pravosudnim policajcima.
http://www.net.hr/sport/page/2009/10/06/0057006.html?pos=n0

i sta sad??:think:, sad bi mi trebali ispricati sa nase tacke gledista ,to sto se desilo u s.brijegu,jel? :confused:. ...i, mi imamo nasa sranja ,da bi se sad bavili ovom temom.
 
Osumnjičeni za ubistvo se predao, pa pobegao iz policije


Osumnjičeni za ubistvo Vedrana Puljića, Oliver Knezović pobegao je pola sata nakon ponoći iz ruku sudske policije, potvrdio je Damir Čutura, portparol MUP-a ZHK, prenosi www.Sarajevo-x.com.



Čutara je za www.Sarajevo-x.com rekao da je MUP ZHK od Sudske policije dobio dojavu u 00:30 sati da je Knezović pobegao. On je rekao da policija radi sve na pronalasku osumnjičenog.
Knezović je navodno priznao da je pucao u navijača i ubio ga, pa se sam predao. Novinar BHT 1 rekao je za Sarajevo-x.com da Oliver Knezović ipak nije policijski službenik, kako je prvobitno objavljeno.
Knezović je tokom rata u BiH bio pripadnik Kažnjeničke vojne Hrvatskog vijeća odbrane kojom je zapovedao haški osuđenik Mladen Naletilić Tuta.
Na vanrednoj konferenciji za novinare u nedelju uveče u Širokom Brijegu policija je saopštila da je Puljić nastradao od udarca tupim predmetom i da su nerede izazvali navijači Sarajeva. To je juče demantovala dežurna tužiteljka Hercegovačko-neretvanskog kantona Vesna Ćavar koja je objasnila da je nastradali mladić pogođen hicem u desno uvo i da se istraga o ovom incidentu nastavlja.

"Navijači došli da izazovu nerede"
Portparol policijske uprave Zapadnohercegovačke županije Davor Čutura za Dojče Vele kaže da su navijači Sarajeva došli sa jasnom namerom da izazovu nerede.
"Iz činjeničnog stanja je vidljivo da su navijači Sarajeva došli organizovano i sa nameroma da izazovu nerede, a o motivima ćemo naknadno. Policija je obezbeđivala lice mesta i otpratila navijače Sarajeva do ulaza u Stadion i svojim očima smo videli da su oni otpočeli sa neredima".
Portparol policije Davor Čutura kaže da će se eventualna policijska odgovornost u čitavoj stvari tek ispitati.
"Ukoliko je bilo policijske odgovornosti u bilo kom segmentu, od kreiranja bezbednosne strategije do delovanja na terenu, oni koji su krivi za propuste biće kažnjeni. Nikome se neće gledati kroz prste".

Blokada Sarajeva prestala, navijači pušteni iz zatvora
Protest navijača i građana u centru Sarajeva prekinuti su oko dva sata po ponoći, pošto su iz pritvora u Širokom Brijegu pušteni sedam navijača Fudbalskog kluba "Sarajeva" koje je policija privela posle nereda pre dva dana, javio je danas Radio "Slobodna Evropa".
"Slobodna Evropa" tvrdi da je su navijači pušteni iz pritvora na intervenciju potpredsednika Bosansko-hercegovačke federacije Mirsada Kebe. "Mislim da u Širokom Brijegu nije bio međunacionalni incident, ali ako jeste onda to nije problem samo za Federaciju BiH, nego za celu BiH", rekao je Keba.
koja je ovo smejurija od drzave,onaj hrvat koljac se skriva u niihovoj zemlji,imas 1000mudzosa sa njihovim pasosem,binladenovic ima njihov pasos


zasto mi menjas postove
 
Poslednja izmena:

Back
Top