Zoran Đinđić-Da li će mu ime u srpskoj istoriji biti ispisano svetlim ili tamnim?

Kakav stav imate o Zoranu Djindjicu?


  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .

ljubce

Aktivan član
Poruka
1.205
Kakav je trag po vama ostavio Zoran Djindjic u svojoj karijeri?

Iskreno mi je zao sto je ubijen i voleo bi da se to nije desilo, ali sto se kaze "ko s`djavolom tikve sadi"...
Na vlast je dosao uz pomoc svojih prijatelja Dusana Spasojevica i Mileta Lukovica koji su ga kasnije povezali i upoznali sa Legijom, a glavni saveznik su mu bili izvan nase zemlje koji su sve to finansirali i organizovali zbog svojih ciljeva koji nisu bili moguci dok je Milosevic na vlasti...

Evo sta je Legija o Djindjicu izjavio u svom interviju jednom dnevnom listu:
novinar-oliko ste se puta videli sa Djindjicem?
.legija-
Nikada nisam rekao da sam se sa Đinđićem video samo jedanput i to 6. oktobra. Susreli smo se ukupno pedesetak puta - nisam brojao -Ljubiša - Buha Čume i Dušan Spasojević, koji su bili naoružani do zuba, odveli su me do džipa u kome se nalazio Đinđić .
-Đinđić i Čeda Jovanović su Dušana Spasojevića i Ljubišu Buhu Čumeta zadužili da mi opipaju puls jer se DOS uoči 5. oktobra najviše plašio JSO
novinar- Da li su i kome, posle Miloševićevog izručenja, bile podeljene nagrade?
Legija-Da, pare za Miloševićevu glavu su stigle u Srbiju početkom 2002. godine. Podeljene su između pojedinaca iz vlade i MUP-a
novinar-I Djindjicu?
Legija-Nisam „držao sveću" kada su se talili.
Evo intervijua u celostihttp://www.bgcentar.org.yu/documents/Specijal%20Legija%20400%20pitanja%20400%20odgovora.htm

Da je Djindjic blizak sa kriminalcima se znalo i bez Legijinog intervijua, a i pricu o sastanku sa Legijom 5 oktobra su tada pricali i dosovci...
Pa zar nije Spasojevic u par navrata kad je zavrsavao u zatvoru expresno pustan posle poseta Djindjicevog kurira Cede? I ko je stitio zemunski klan?

U vreme bezrazloznog bombardovanja nase zemljje Djindjic je boravio u Nemackoj i davao iizjave novinama i u tv emisijama
"da ne staju sa bombardovanjem da ce(mo) kad tad popustiti...":dash:

evo linka od intervijua nemackom "spiglu":
http://dzonson.files.wordpress.com/2008/04/albumpic1nn-large.jpg

Pa ljudi da li je to normalno ???
koliko je nasih civila samo poginulo od nato bombi?
setite se devojcice sto je u Beogradu poginula na nosi...?
Koliko je bre on voleo Srbiju i SVOJ narod????

-Po cemu on zasluzuje da njegovo ime nosi masa trgova, bulevara, bolnica, skola, ulica... pa on je jos malo po tome ravan Nikoli Tesli, Milosu Obilicu...sta je on konkretno uradio za Srpski narod da od njega prave takvu licnost...???
e sada slusajte dobro...
Мит о Ђинђићу као бескомпромисном реформатору и борцу против криминала створили су медији. МЕДИЈИ.
Да, да.


Sahranjen je u aleji velikana i treba bio je premijer, ali to je jedini razlog jjer nikakav velikan osim toga nije ni bio...
Njegova popularnost u vreme 5 oktobra je mogla da se meri u promilima... a i sve do dana kada je ubijen je bila zanemarljiva... posle je porasla rekao sam zahvaljujuci kome...
O kakvom neverovatnom coveku koji je "jedini mogao da nas izvuce iz go.ana" vi pricate...pa sto mu niste verovali kad je bio ziv... pa on i njegova stranka nisu imali ni 15% vasih glasova u vrhuncu karijere... a sad je istorijska licnost... mediji i propaganda su cudo...

E sada najveca njegova greska zbog koje ce u istoriji biti obelezen kao izdajnik i trgovac Srpskim glavama..
Na stranu sta bilo ko od nas misli o Milosevicu ali on je bio precednik Srbije kome su gradjani davali podrsku u ogromnom broju da je mogao maltene sam da formira vladu, punih 10 godina, koga je Djindjic prodao znaci PRODAO da mu sude zato sto je branio svoju zemlju...
pa i da je "njima" kriv(a nije) on je protivzakonito kidnapovan... da li je i da li bi bilo koja zemlja u istoriji izrucila svog bivseg precednika na taj nacin... protiv ustavno i to bas na Vidovdan...slucajno...
Milosevic je i tog 5 oktobra imao poverenje preko 40% glasaca, dok je sa druge strane bilo 18 stranaka ej 18 stranaka koje je okupio Djindjic sakriven iza Kostunice... jer verujete da se 5 oktobar spontano desio???"


Svi ti dogadjaji nisu tako daleko i pustimo istoriji da sudi, ali mi mozemo da damo nase misljenje o istini koja polako izlazi na povrsinu...
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    3,1 KB · Pregleda: 212
Poslednja izmena:
Opet pokrecete teme "koje nikoga ne interesuju" i bavite se "marginalnim likovima"...
Pa zasto to sebi radite.
dajte nesto sto vas zanima ,pa da vam neko objasni malo....

A i pozivate se na reci coveka koji je prodao sopstvenog gazdu.Onog koji ga je mazio i tepao mu :"Moj Cema"....
Ako je izdajnik -otkud sad da je pouzdan svedok. Ako nije izdajnik -zasto mu verovati kad je oduvek bio protiv Djindjica ?????? Dakle u oba slucaja ima itekako razloga da laze. Takve izjave se u istoriji ne uzimaju za ozbiljno zato sto izvor nije nepristrsan-da ne kazem U sukobu je interesa.....
 
da djindjic je bio kriminalac i vidimo da se njegova zena i deca razbacuju po svetu sa milionima,dok porodica onog lika sahranjenog pod lipom sedi u pozarevcu i nemaju sta da jedu,djindjic je bio najsvetlija tacka naseg perioda i mozete samo da mu pljunete pod prozor jer mu ni do kolena niste

A odakle bre njemu prozor :dontunderstand:

Djindjic ni vuku brankovicu nije do kolena.

Reci da neko djindjicu nije ni do kolena je bas onako.......perverzno bolesno........mislim mozda ima i takvih.......njegovih sledbenika,skitnica i slicnih.:roll:
 
da djindjic je bio kriminalac i vidimo da se njegova zena i deca razbacuju po svetu sa milionima,dok porodica onog lika sahranjenog pod lipom sedi u pozarevcu i nemaju sta da jedu,djindjic je bio najsvetlija tacka naseg perioda i mozete samo da mu pljunete pod prozor jer mu ni do kolena niste

A odakle bre njemu prozor :dontunderstand:

Djindjic ni vuku brankovicu nije do kolena.

Reci da neko djindjicu nije ni do kolena je bas onako.......perverzno bolesno........mislim mozda ima i takvih.......njegovih sledbenika,skitnica i slicnih.:roll:

Pozarevac u Moskvi ,da.pomrese od gladi,a po kuci im se siri Joca Amsterdam.Drugar njihovog drugara.Cuva kucu.Brise prasinu usisava i kosi travu.....

Brankovici su ocuvali srpsku drzavu jos 70 godina posle kosovskog boja.
 
Pod Milosevicem i Borisavom Jovicem smo konacno izgubili drzavu,a bila je dobra svim njenim narodima.Posle toga sve republike su kriminalizovane,a najvise ostatak Jugoslavije.Kriminal je usao u sve pore drustva.Takav rezim je trebalo srusiti.
Istini za volju pljacke naroda su nastavljene i posle promena,ali na drugi nacin a traju i dalje.
Ja sam jedan od retkih koji nudi resenja za izlazak iz bede u svojim radovima i na Forumu.Ko hoce moze da me prati.
 

Back
Top