A Tile ?

Vaše mišljenje o Titu


  • Ukupno glasova
    203
  • Anketa je zatvorena .

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.885
Bila nedavno anketa o Slobi, a sad da vidimo kakvo je mišljenje o Titu. Šetam ja tako pijacom u subotu kad na jednom štandu videh ovo:

MajicestandImage001-1.jpg


Pitao ja prodavca ima li Slobine, kaže jok. Imao nekad, ali sad slaba tražnja. Idu kaže ove Titove i četničke. Ajd' dobro kad kažeš, zakoni tržišta su neumitni ...

A danas tek naleteh na zanimljiv prizor na ćošku 2 ulice:

YuImage001-1.jpg


Nešto nisam video da je današnju zastavu tako neko stavio na čak 2 zida. Zanimljivo, čovek umro davno, a i država mu takođe, ali uspomene ne blede. Tja, značajna faca nesumnjiivo i za ljubitelje, a i one druge. No, tu je i anketica, sve javno, transparentno što bi rekli ovi današnji, a u tom duhu molim klo(v)nove da istu preskoče.
Dakle - dame i gospodo, drugovi i drugarice, dragi forumaši i meni još draže forumašice izvol'te na glasanje ...
 
Poslednja izmena:
Ahahaha...pa ne moraš da moliš klonove kad si im uterao strah u kosti.
@tema
Mislim da postoje Hotel i kafić sa Titom kao osnovnom temom,ukrašeni slikama sa njegovim likom i prigodnim rekvizitima.Tito je svojevremeno bio garant mira i prividne jednakosti.Ljudi to vole.
 
Bila nedavno anketa o Slobi, a sad da vidimo kakvo je mišljenje o Titu. Šetam ja tako pijacom u subotu kad na jednom štandu videh ovo:

MajicestandImage001-1.jpg


Pitao ja prodavca ima li Slobine, kaže jok. Imao nekad, ali sad slaba tražnja. Idu kaže ove Titove i četničke. Ajd' dobro kad kažeš, zakoni tržišta su neumitni ...

A danas tek naleteh na zanimljiv prizor na ćošku 2 ulice:

YuImage001-1.jpg


Nešto nisam video da je današnju zastavu tako neko stavio na čak 2 zida. Zanimljivo, čovek umro davno, a i država mu takođe, ali uspomene ne blede. Tja, značajna faca nesumnjiivo i za ljubitelje, a i one druge. No, tu je i anketica, sve javno, transparentno što bi rekli ovi današnji, a u tom duhu molim klo(v)nove da istu preskoče.
el to na Podbari ? :think:
 
Туга. Џаба мајца кад БоТа рехабилитује фашисте и сараднике окупатора, девалвира антифашистичку борбу, Сирогојна, народноослободилачке одборе и Саву Ковачевића. Уместо да будемо поносни, ми бежимо од своје самоуправне историје :(
 
Mooim da se zadnja opcija u anketi promeni jer je krajnje uvredljiva i nepristojna i prakticno odvraca ljude od glasanja za istu:neutral: Dakle neka glasi recimo "Naneo je mnogo stete srpskom narodu". Toliko.
 
nikada nije bio moj "ljubimac, mada, mora mu se čestitati što je umeo sa širokim masama...........
:hahaha::hahaha:.-samoupravljanje :hahaha:, preko sindikata na more......, pa sindikalne proslave osmog marta....:hahaha:.po jedan crveni karanfil za drugarice, specijalno nakolmovane za taj dan....:hahaha: i još milion primera kako se SAMOupravlja marvom
 
nikada nije bio moj "ljubimac, mada, mora mu se čestitati što je umeo sa širokim masama...........
:hahaha::hahaha:.-samoupravljanje :hahaha:, preko sindikata na more......, pa sindikalne proslave osmog marta....:hahaha:.po jedan crveni karanfil za drugarice, specijalno nakolmovane za taj dan....:hahaha: i još milion primera kako se SAMOupravlja marvom
'ajde',ne kameleoniši kad si i ti drugarica.
 
Туга. Џаба мајца кад БоТа рехабилитује фашисте и сараднике окупатора, девалвира антифашистичку борбу, Сирогојна, народноослободилачке одборе и Саву Ковачевића. Уместо да будемо поносни, ми бежимо од своје самоуправне историје :(
dobro bice prilike 20 . da i partizanstina i ostale komunjare malo slave :D
 
Mooim da se zadnja opcija u anketi promeni jer je krajnje uvredljiva i nepristojna i prakticno odvraca ljude od glasanja za istu:neutral: Dakle neka glasi recimo "Naneo je mnogo stete srpskom narodu". Toliko.
Ne bih rekao da odvraća, koliko vidim već su neki glasali i za tu opciju. Inače je to kompilacija nekih stavova o Titu upravo od strane ljudi koji tako misle.
 
Poslednja izmena:
Ne bih rekao da odvaća, koliko vidim već su neki glasali i za tu opciju. Inače je to kompilacija nekih stavova o Titu upravo od strane ljudi koji tako misle.

Mislim sta to znachi "vaskoliko srpstvo"??:roll: Mislim vishe zvuchi onako podrugljivo:think: Ja ne mislim da je hteo da unishti sveto ili vaskoliko srpstvo vec jednostavno da nam je naneo mnogo stete. I za shta sad ja da glasam?:confused:
 
iako sam glasao zaprvu opciju...

Josip Broz je bio dobar skroz

to ne mora da znaci da je tile bio bezgresan. ali ona je najbliza njegovoj vladavini na ovim prostorima...
ps.jedna od najvecih zamerki je davanje AP kosovu
 

Back
Top