Mилиција тренира строгоћу

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Нервозна због малих зарада, обављајући свакодневно стресан посао,
народна милиција је све више милиција, која млати народ...

Обучена за очување реда по нашим градовима,
у недостатку правих акција за које су се школовали,
своје стечено знање користе и онда кад нису на задатку.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ji-je-vozio-pacijente-na-dijalizu/453875.aspx

U Srbiji policajac razbio lubanju vozaču Hitne pomoći koji je vozio pacijente na dijalizu
:rtfm:

VOZAČU beogradske Hitne pomoći, 24-godišnjem Nenadu Sretenoviću, je 31-godišnji policajac Igor M. razbio lubanju.

Incidente se dogodio kada je Sretenović sa vozilom Hitne pomoći stao kako bi pokupio još jednog pacijenta kojega je trebao prevesti na dijalizu. To je strašno iznerviralo oca policajca koji je Sretenoviću počeo trubiti. Izašli su iz vozila te su se počeli svađati, a u tu prepirku se ubrzo uključio i policajac Igor M. koji je Sretenovića izudarao šakama pa je nesretni vozač Hitne pomoć pao na cestu, piše Blic.

Direktor beogradske Hitne pomoći Drakče Radovanović izjavio je kako je Stevanoviću na lijevoj strani slomljena lubanja te mu je život u opasnosti. Kada su ga dovezli u Hitnu pomoć bio je svjestan, a sada je priključen na aparate te liječnici tek moraju odlučiti hoće li ga operirati.
 
Нервозна због малих зарада, обављајући свакодневно стресан посао,
народна милиција је све више милиција, која млати народ...

Обучена за очување реда по нашим градовима,
у недостатку правих акција за које су се школовали,
своје стечено знање користе и онда кад нису на задатку.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ji-je-vozio-pacijente-na-dijalizu/453875.aspx

U Srbiji policajac razbio lubanju vozaču Hitne pomoći koji je vozio pacijente na dijalizu
:rtfm:

VOZAČU beogradske Hitne pomoći, 24-godišnjem Nenadu Sretenoviću, je 31-godišnji policajac Igor M. razbio lubanju.

Incidente se dogodio kada je Sretenović sa vozilom Hitne pomoći stao kako bi pokupio još jednog pacijenta kojega je trebao prevesti na dijalizu. To je strašno iznerviralo oca policajca koji je Sretenoviću počeo trubiti. Izašli su iz vozila te su se počeli svađati, a u tu prepirku se ubrzo uključio i policajac Igor M. koji je Sretenovića izudarao šakama pa je nesretni vozač Hitne pomoć pao na cestu, piše Blic.

Direktor beogradske Hitne pomoći Drakče Radovanović izjavio je kako je Stevanoviću na lijevoj strani slomljena lubanja te mu je život u opasnosti. Kada su ga dovezli u Hitnu pomoć bio je svjestan, a sada je priključen na aparate te liječnici tek moraju odlučiti hoće li ga operirati.

E, sad da vidim.
Ja sam temu večeras postavio i odmah sam napadnut od svih kako "Je normalno da čovek brani svog oca!"

A Hrvatski mediji pišu - istinu.
Zatvorena mi je tema sa obrazloženjem da to tako ne moće da nema dokaza...
 
ncident prilikom prevoza pacijenata na dijalizu
Policajac polomio lobanju vozaču Hitne pomoći
Autor: Nebojša Radišić | Foto:N.Raus | 05.10.2009. - 20:00


Kragujevac - Vozač Hitne pomoći Nenad Sretenović (24) zadobio je prelom lobanje kada ga je u centru grada u ponedeljak napao i pretukao policajac Igor M. (31). Do incidenta je došlo dok je Sretenović prevozio pacijente na dijalizu na odeljenje Nefrologije.

Kada je vozač Hitne pomoći stao u ulici Kneza Mihaila da primi još jednog pacijenta, vozač“opel suze” koja se nalazila iza počeo je da trubi i da se svađa sa Sretenovićem. U raspravu se umešao i sin vozača „opela“, Igor M. koji je pesnicama oborio na zemlju mladića i naneo mu teške povrede glave. Kako je za „Blic“ izjavio direktor Urgentnog centra dr Drakče Radovanović “Nenad Sretenović je životno ugrožen, jer mu je sa leve strane polomljena lobanja”. - Pacijent je priključen na aparate, ali je bio svestan kada je dovežen u Urgentni centar. Njegovo stanje se prati, a tek ćemo utvrditi kako će dalje biti lečen i da li će da se obavi složena operacija, kaže dr Drakče Radovanović. Tuča koja je izbila u podne, nakon naizgled bezlazlenog nesporazuma u saobraćaju, pretvorila se za par minuta u pravu dramu.

Opširnije u izdanju za utorak, 06. oktobar 2009.
 
policajac-v.jpg

Žrtva Botine policije
 
:confused:
Не знам о чему се ради. Вест као вест,
али ме чуди да је нема на српским странама.:dash:
Мислим.....било ко да је у питању.....
ЗАШТО ДА СЕ ВЕСТ ОБРИШЕ?

Pitaj moderatora.

Ovde i dalje veruju da je reč o Srpskoj policiji a ne režinskim batinašima u uniformi policije.

Dao sam sada članak iz Blica. A i na RTS dnevniku su rekli da je napadnut i pretučen vozač.
Ovde su me svi napali kako pričam bez veze i kako je "Normalnod a je policajac branio oca"

A Botina režimska policija je izdala saopštenje po kom maltene ispada da je vozač napao dedu, a policajc branio oca!
 
E, sad da vidim.
Ja sam temu večeras postavio i odmah sam napadnut od svih kako "Je normalno da čovek brani svog oca!"

A Hrvatski mediji pišu - istinu.
Zatvorena mi je tema sa obrazloženjem da to tako ne moće da nema dokaza...
Nije prvi put da ti zatvore temu, koju posle drugi otvore i sve bude u redu!
Nisi miljenik "bogova";)
Ja sam veceras usmeravna na neke pokrajne ulice dok sam se vracala iz bolnice, mafijaski obracun u centru, dobro, to je u redu.
Neki dan sam procitala da se mladic bacio sa sprata na ulicu iz policijske stanice.
Mora da je smrt bila bezbolnije od onoga sto se u stanici desavalo:sad2:
 
Nije prvi put da ti zatvore temu, koju posle drugi otvore i sve bude u redu!
Nisi miljenik "bogova";)
Ja sam veceras usmeravna na neke pokrajne ulice dok sam se vracala iz bolnice, mafijaski obracun u centru, dobro, to je u redu.
Neki dan sam procitala da se mladic bacio sa sprata na ulicu iz policijske stanice.
Mora da je smrt bila bezbolnije od onoga sto se u stanici desavalo:sad2:

Kao da ne znam kakva je policija.
Napravili su SS ovce od njih. Svako normalan je odavno napustio policiji.
Drug iz škole mi je bio inspektor u policiji i pre par meseci dao otkaz.
"Ne mogu sa kriminalcima" - rekao mi je.
 
И добро шта сад ?Сваки дан имате те примере оће разапињање овог човека то променити
Неће
Него шта радити да таквих ствари више нема?

Brate, ja sam ti na mojoj temi govorio šta se desilo, nisi mi verovao.
nema veze.

Šta da se uradi?

I Kriminalci-nasilnici i Murija je plod Botine vlade i "Demokratije!.
Stradaju fudbaleri i vozači ambulante.
 
ALOOO! ĐILAS!
JESU LI OVO URADILI OBRAZOVCI ILI 1389!?


ZABRANITI MURIJU!

Koje poturanje sinoc od strane B92!
U izvestavanju o bacenoj bombi na "Pink", u prvom planu OBRAZ i 1389!:eek:
Pa, da li oni i pre policijske istrage imaju rezultate , pa su to ucini obrazovci ili 1389:dash:
I kome oni odgovaraju za ono sto cine?
Inace, milicija trenira strogocu najcesce nad nemocnima, s mocnicima saradjuje uz obostrano zadovoljstvo i ono sto uz to ide!
 
Koje poturanje sinoc od strane B92!
U izvestavanju o bacenoj bombi na "Pink", u prvom planu OBRAZ i 1389!:eek:
Pa, da li oni i pre policijske istrage imaju rezultate , pa su to ucini obrazovci ili 1389:dash:
I kome oni odgovaraju za ono sto cine?
Inace, milicija trenira strogocu najcesce nad nemocnima, s mocnicima saradjuje uz obostrano zadovoljstvo i ono sto uz to ide!

A pazi ovo.
Imamo čoveka kom je polomljena lobanja.
NIKO NIJE UHAPŠEN!

Dakle čoveku život visi o koncu kao rezultat brutalnog napada na sred ulice.
NIKO OD DVOJICE NAPADAČA NIJE UHAPŠEN!

P.S.
Protiv SVE TROJICE je podignuta prekršajna prijava- oključujući i prebijenog mladića.
Stidljivo je javljeno da je protiv pandurčine podneta i krivična- ALI SE BRANI SA SLOBODE!
 

Back
Top