Moja porodica

red je da i ja napisem nesto...........
zivim sa kevom i caletom imam godinu dana mladjeg brata..........
keva zna da bude bas carica,dok joj se cale ne popne na glavu pa onda i ona krene da zakera.......
cale mislil da se svet okrece oko njega i da sve sto radim radim njemu iz inata.:roll:
vec godinama radim na tome da ga razuverim,ali bezuspesno.:confused:
brat je debil nevidjeni,retardiran je i ima najtrulje fore na planeti zemlji(dobro cale,pa on :P).........
npr,alex je u poredjenju sa njim edi marfi...........
toliko:D
 
zivim u kao srecnoj porodici sa mamom, tatom i bratom koji ima 15 god..tata je vecno umoran i nervozan od posla,mama ok,ali uvek postavlja ono ja sam ti majka- ne drugarica,tako da nekad zelim toliko da pricam sa njom ali ne mogu zbog tog njenog stava,i ona mene krivi sto nam je odnos totalno bezveze,a cale je u fazonu dok zivis pod mojim krovom,vaze moja pravila,jeste imam sve sto pozelim,i pare nikad nisu problem,ali strogi su da nije normalno,i sa svojih 18 izlazim radnim danima do 11,i jos me smaraju i za to ,a ne daj boze da kasnim i minut,kad sam rekla da imam decka bilo je strasno,isto kad sam se jednom napila,i jos par sitnica na sve reaguju preterano,i kako da im se obratim ako imam neki problem i sl... jedva cekam da se odselim.......
 
red je da i ja napisem nesto...........
zivim sa kevom i caletom imam godinu dana mladjeg brata..........
keva zna da bude bas carica,dok joj se cale ne popne na glavu pa onda i ona krene da zakera.......
cale mislil da se svet okrece oko njega i da sve sto radim radim njemu iz inata.:roll:
vec godinama radim na tome da ga razuverim,ali bezuspesno.:confused:
brat je debil nevidjeni,retardiran je i ima najtrulje fore na planeti zemlji(dobro cale,pa on :P).........
npr,alex je u poredjenju sa njim edi marfi...........
toliko:D

alex je bas kul
 
Jaaaaaaaa mnogo volim svoju porodicu!!! :D
Mi smo mala,al slatka porodica!! Jedinica sam,al se nikad nisam osecala tako... :plez:
Mama mi je mirna zena,sa nekim svojim ubedjenjima,a tata mi je lud,iako nije bas normalan(brzo se iznervira,lako plane) jako je dobar covek,i svi ga vole!!! :heart:
Ja i tata imamo bolji odnos,jer je mama sva u svom svetu,al jednako ih volim xixixixi !!!
I daaaaa...SRECNA SAM STO SU BAS ONI MOJI RODITELJI,I NI ZA STA IH NE BIH MENJALA!!! :heart: :heart: :heart: :rumenko:
 
jao mrzim da idem s kevom u shoping..
zato shto bi ona htela da se ja oblachim ko monahinja.. -.-
onda mi nadje neshto tamo shabansko i kao ae probaj.. i ja naravno necu.. i onda se posvadjamo :mrgreen: a ja sam mnogo probirljiva :P
i kad nadjem neshto da mi se svidi,tad mi kazhe da nije primerno za moje godine..:roll:

Slično i sa mnom, kad god idem u šoping, onda kad god mi se nešto svidi, onda to nešto ispade seljačko i sl. :confused:

:klap:

Ја само са мамом и идем у куповину.
Једноставно, кад идем сама, немам стрпљења да то лепо погледам и никад ништа и не нађем:neutral:
А мама тачно зна шта волим да носим, љубим је паметну:mrgreen:
И увек нађе нешто:heart:
А да, после узима моје одело:neutral:
Ал' добро, узимам и ја њено

I ja uglavnom, mada jednom sam išla i sa drugaricom da obiđem tržni centar Ušće, ali uglavnom idem samo sa mamom.
 
Мој отац је пук'о.:neutral:
Јуче га видех како пуши, замало да паднем у несвест.
Сад видех да је уклонио длаке са груди, а одувек је говорио да га то изузетно иритира.
Изјавио је да ће да офарба оно мало седих у коси.:neutral:
Нешто му се догодило.
 
moja porodica je NEVIDJENA :mrgreen:... Roditelji su mi razvedeni vec nekih 10 god ali komuniciraju kao ortaci. Pojedinacno cale me mnogo smara za skolu i nestasluk, non stop me smara ponekad me toliko iznervira da se pogubim. jednom polomio daljinski od TV-a. A do pre 5 godina sam sebi govorio da imam naj boljeg caleta na svetu onda se on naglo promenio. Keva me mnogo smarala kada sam bio klinac sada je mnogo do jaja razume sve u vezi skole i nestasluka ne smara me uopste i jednom mi je nabacila ribu :hahaha::hahaha:
Sestra ima 22g i suvise je kul da bi pricala samnom :hahaha::hahaha:
 
mog oca nisam video dve-tri godine :/ obecao covek da ce mi poslat pare za sociva i nisam ga cuo od tada. kockar covekm, zaduzio se do guse.. koliko znam on je u crnoj gori. pricao mi da ce me zvat da idem u budvu ovog leta, ja ga trazio na mobilni ali nedostupan.
 

Back
Top