Moja porodica

Kad imaš sestru bre ne možeš da je udariš ako te iznervira, moraš da strahuješ za nju zbog momaka... ne želim nikome taj pakao
Doduše, imaš čisto lice, umeš lepo da se obučeš itd :mrgreen:
 
Gde su tri tacke na kraju???

Ali ozbiljno, imam dosta drugova sto imaju bracu, a takodje i one sto imaju sestre...i veruj mi da je mnogo bolje imati brata, nisi svestan koliko mozes biti zabrinut za sestru, a za brata te boli *****, zna se sam starati o sebi... :P

Ja bih rado brinuo o sestri, bas ta bliskost fali... Tj. manifestuje se na drgaciji nacin...
 
Ja bih rado brinuo o sestri, bas ta bliskost fali... Tj. manifestuje se na drgaciji nacin...

Omg, ti si prso...sta, sestra ti se uda, posle par godina maltretiranja dobije zestoke batine od muza, i kako bi ti to sprecio? Vratio bi vreme unazad i dosao na vreme da zaustavis taj ubitacan udarac pesnice u oko? :lol:
Mis'im, razumem da si gej i braca te maltretiraju, ali ne mora da znaci da bi te sestra trpela to samo zato sto je zensko... :mrgreen:
 
Porodica..po meni nesto potpuno bolesno zamisljeno. Nekoliko razlicitih ljudi povezanih neraskidivom vezom, kao moramo da trpimo jedni druge u najgorim mogucim stanjima itd.. jer smo porodica. ma vazi. a cak ni ne moras da volis nekoga jer ste u srodstvu, znam po sebi.osudjene su na propast ako se ne razdvoje..
 
nothing_to_do_here_by_rober_raik-d4cxltj.png
 
Omg, ti si prso...sta, sestra ti se uda, posle par godina maltretiranja dobije zestoke batine od muza, i kako bi ti to sprecio? Vratio bi vreme unazad i dosao na vreme da zaustavis taj ubitacan udarac pesnice u oko? :lol:
Mis'im, razumem da si gej i braca te maltretiraju, ali ne mora da znaci da bi te sestra trpela to samo zato sto je zensko... :mrgreen:

Tek sad vidim...

Ne mozes na sve gledati sa negativne strane...
 
Tek sad vidim...

Ne mozes na sve gledati sa negativne strane...

Ma ne seri bre, evo malopre sam imao problem sa sestrinim bivsim tj. tek ce biti problema kad ga nadjem...jednostavno nece da je ostavi na miru(psihicki je prsao), ova izasla sa drugom da pricaju i on prisao poceo da ih smara, ovom preti, nju maltretira...znaci nemoj da mi serres tu da je bolje imati sestru kad nije bolje, smem glavu na panj da stavim da je tako...

Može i brata da maltetira žena bez problema. Psihička tortura je tako olako shvaćena. :)

Hahaha...da, da, um caruje dok snaga ne poludi...ne prdi Slipi, toga ima samo na filmovima... :lol: Moze zena da serre koliko hoce, ali kad lik na kraju prsne i polomi je od batina onda joj bude djavo kriv...a i ne znam na koju foru zena maltretira psihicki coveka, sta, nece mu dati piccke uvece pred spavanje? auu...:lol:
 
Ma ne seri bre, evo malopre sam imao problem sa sestrinim bivsim tj. tek ce biti problema kad ga nadjem...jednostavno nece da je ostavi na miru(psihicki je prsao), ova izasla sa drugom da pricaju i on prisao poceo da ih smara, ovom preti, nju maltretira...znaci nemoj da mi serres tu da je bolje imati sestru kad nije bolje, smem glavu na panj da stavim da je tako...

sta ces bolje od toga? ni u snu ne mozes da zamislis nesto tako kul
laaadno imas razloga da maltretiras ljude i stuff :cool:
ocem i ja droljastu sestricu koju spopadaju muskarci :sad2:
 
Hahaha...da, da, um caruje dok snaga ne poludi...ne prdi Slipi, toga ima samo na filmovima... :lol: Moze zena da serre koliko hoce, ali kad lik na kraju prsne i polomi je od batina onda joj bude djavo kriv...a i ne znam na koju foru zena maltretira psihicki coveka, sta, nece mu dati piccke uvece pred spavanje? auu...:lol:
Ma ti si bre opasan, ne može ti niko ništa. :)
 
sta ces bolje od toga? ni u snu ne mozes da zamislis nesto tako kul
laaadno imas razloga da maltretiras ljude i stuff :cool:
ocem i ja droljastu sestricu koju spopadaju muskarci :sad2:

Sta ce ti sestrica kad imas kevu, ali ako bas toliko zarko zelis onda cu ti napraviti jednu...

Ma ti si bre opasan, ne može ti niko ništa. :)

Ne pricam za sebe vec za psihicki nestabilne osobe...ja ne volim ni da se svadjam sa zemskim osobama, samo histerisete k'o indijanci...
 

Back
Top