SLOBODNO RECITE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene nerviraju :D

ManjaAtina
bundeva
Ardoris
Mile Dragic
stevca
suza-kg
parka ..
Eoja
Tijana.85.Bg
Kvinsi
tara
marina.c
Feelgooood
sara
neladm
muvalo
ee i ova Poverljiva :zper:

Znaci..nerviraju me sto se nerviraju bez razloga ..


i da vidim da li ce sada da se nerviraju i naljute na mene..ooooo.(sto bi rekla Parka)


:zper::zper::zper:

necu se ljutiti..to mi je u genima :lol: ;)
 
Poslednja izmena:
mene ponekad iznerviraju forumaši kojima je jedini cilj boravka na forumu bockanje,negodovanje, kritikovanje, večito kontriranje, ispravljanje krive drine
ne toliko kad neko se mnogo pravi važan i predstavlja savršen, ako se na tome završava, dakle, ako ne ponižava druge nego se et samo hvali
ali ovi kojima je cilj da stalno qenjaju....:roll:
 
mene nerviraju
*one forumašice koje ne shvatataju da ne mislimo i osećamo sve isto i ne delimo sve iste životne stavove sa istim prioritetima, pa da ne treba forum koristiti kao mesto za ubeđivanje samo u svoje stavove

*one koje zajedljivo komentarišu slike na bilo kom pdf (LJIS; Moda, Žene) a NIKADA SVOJE ne okače

*kad mi se obriše post koji počinje sa pu prva a iza toga sledi komentar (a to se dešava samo na Ženama, na drugim pdf ne)
 
mene ponekad iznerviraju forumaši kojima je jedini cilj boravka na forumu bockanje,negodovanje, kritikovanje, večito kontriranje, ispravljanje krive drine
ne toliko kad neko se mnogo pravi važan i predstavlja savršen, ako se na tome završava, dakle, ako ne ponižava druge nego se et samo hvali
ali ovi kojima je cilj da stalno qenjaju....:roll:

koji?
=I
 
Meni je smor jedna sto nikad ne napise smislen post, nego iskljucivo citira tudje postove i odobrava ih, pise "naravno!", "tako je!" i slicno, ili "e, bas lepo sto..(prepricava citiran post}", a iza stavlja smajlije koji se cepaju od smeha (ne kapiram sto)
 
Meni je smor jedna sto nikad ne napise smislen post, nego iskljucivo citira tudje postove i odobrava ih, pise "naravno!", "tako je!" i slicno, ili "e, bas lepo sto..(prepricava citiran post}", a iza stavlja smajlije koji se cepaju od smeha (ne kapiram sto)

a koja je to?jel sme ovde da se kaze ime forumasice ili forumasa ili samo ovako na "cik-pogodi"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top