Umerenost

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Imam inspiraciju za teme pa to ti je...

Elem...khmkhm...da li ste sklone preterivanju, ako jeste u cemu, ili ste umerene u aktivnostima?

Dok sam bila mala, a to je do pre godinu-dve dana, preterivala sam u raznim stvarima u raznbim periodima. U izlascima, muskrcima, sminki, garderobi, ucenju, poslu, druzenju, alkoholu, ljubavi, knjigama, filmovima, umetnosti, kupovini, trosenju....e sad sam usporila...poilako..sta stignem..nece nebo da padne ako ja nesto propustim...ono u cemu preterujem sada su cigare, cokolade i posao...i internet..:rumenko:
jos i sa tim da se izbalansiram...i dostici cu nirvanu...
 
u alkoholu i hrani bih uvek mogla da preterujem
i svemu ostalom sto me cini fizicki srecnom
hm da mogla bih i da spavam i gluvarim po ceo dan isto :)
srecom te se uglavnom kontrolisem jer ne bi izaslo na dobro ni u kojoj varijanti :neutral:
 
preterujem u alkoholu,slatkisima :( poslu i internetu,kao i higijeni sebe same
umerena sam u peglanju,i svim kucnim poslovima(pa ne mogu valjda u svemu da preterujem bas,mora se naci neka ravnoteza :mrgreen: )
 
Preterujem u mnogim stvarima, npr u kupovini, izlascima, cipsovima :lol: , ponekad u alkoholu, internetu, nekad sexu :zper: , kupovini poklona, poslu, i sl...
Umerena sam pa npr u kuvanju i slicnim kucnim poslovima... :manikir:
 
peres kosu 2x dnevno?!?!?
:eek:

a ja nemam ni cesalj!!!:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

ja preterujem u necesljanju...:rumenko::rumenko:

a koja ti je profesija? zamorce za sampone?

Da, ujutro kad se dignem uletim pod tus, jedno samponiranje i odlazak na posao kako bi mi kosa bila cista i isfenirana nakon spavanja.
Pred spavanje opet ista stvar kako bi oprala prljavstinu sa sebe;)
Sad ne radim ali i dalje isti rituali ujutro i navece:)
Kad to radite 10 godina svaki dan i stekne se rutina, za 20 minuta sve gotovo...mada ne kazem da je pametno;)
 
Imam inspiraciju za teme pa to ti je...

Elem...khmkhm...da li ste sklone preterivanju, ako jeste u cemu, ili ste umerene u aktivnostima?

Dok sam bila mala, a to je do pre godinu-dve dana, preterivala sam u raznim stvarima u raznbim periodima. U izlascima, muskrcima, sminki, garderobi, ucenju, poslu, druzenju, alkoholu, ljubavi, knjigama, filmovima, umetnosti, kupovini, trosenju....e sad sam usporila...poilako..sta stignem..nece nebo da padne ako ja nesto propustim...ono u cemu preterujem sada su cigare, cokolade i posao...i internet..:rumenko:
jos i sa tim da se izbalansiram...i dostici cu nirvanu...

Preterujem u jedenju cokolade i gumenih bombona.:) Ziveli slatkisi!!!!! :worth:
 
Da, ujutro kad se dignem uletim pod tus, jedno samponiranje i odlazak na posao kako bi mi kosa bila cista i isfenirana nakon spavanja.
Pred spavanje opet ista stvar kako bi oprala prljavstinu sa sebe;)
Sad ne radim ali i dalje isti rituali ujutro i navece:)
Kad to radite 10 godina svaki dan i stekne se rutina, za 20 minuta sve gotovo...mada ne kazem da je pametno;)

zivis u kanadi...-50C..ustanes ujutru, tusiras se...peres kosu..feniras se...i uvece isto? :eek:
ja svoju kosu nisma isfenorala u zivotu kod kuce...probala sam par puta..odusta nakon 3 sata gimnastike..bez ikakvog rezultata..ne mogu da zamislim da radim to svakog jutra...:confused:
 
zivis u kanadi...-50C..ustanes ujutru, tusiras se...peres kosu..feniras se...i uvece isto? :eek:
ja svoju kosu nisma isfenorala u zivotu kod kuce...probala sam par puta..odusta nakon 3 sata gimnastike..bez ikakvog rezultata..ne mogu da zamislim da radim to svakog jutra...:confused:

zbog ovog sam rekla da nije pametno, jos kad se dignes u 4;30, operes kosu, istusiras pa u 5 krenes na posao...ali nesto jace od mene...jednostavno moram:confused:
 

Back
Top