Muzika na sajtu

Bravo Hacker,dobio sam odgovor za 5 min :D
samo ima jedan broblem :( Koristim DW MX v7.0 {ne znam dali da skinem v7.1 :?: })i nemam tu opciju :cry: Imam samo backgraund color i backgraund image :? Ima li neko resenje za moj slucaj :shock:
Pozdrav :oops:
 
Ili jednostavno u <HEAD> ubaciš sledeću liniju i to je to: <bgsound src="ovde ide putanja ka fajlu" loop="koliko puta hoćeš da se ponavlja (-1 za beskonačno)">

Pozdrav!
 
torque:
Ili jednostavno u <HEAD> ubaciš sledeću liniju i to je to: <bgsound src="ovde ide putanja ka fajlu" loop="koliko puta hoćeš da se ponavlja (-1 za beskonačno)">

Pozdrav!

a moze lepo da se napravi i jedan flash velicine 1x1 pixel, da se stavi jedna pesma i to je to.. ako hoces da stavis duzu melodiju, onda u flashu moze da se uradi i lep preoader.. ali ako ne znas flash, batali :)
 
torque:
Ili jednostavno u <HEAD> ubaciš sledeću liniju i to je to: <bgsound src="ovde ide putanja ka fajlu" loop="koliko puta hoćeš da se ponavlja (-1 za beskonačno)">

Pozdrav!

Ne znam zašto ali neće.Stavio sam taj muzički fajl u mp3 formatu ((koji sam preimenovao u intro) u isti folder gde mi je i html stranica i onda napisao <bgsound src="intro.mp3" loop="3"> i kad uradim prewiev neće da počne ta pesma.Gde li sam pogrešio :oops:
Pozdrav :roll:
 
Ma googlo sam poprilicno ali izgleda da ne znam sta treba da upisem :roll:
Probao sam sa "music for html page" i "evrything for html page" ali sam nasao samo kompoziciju iz pimk pantera :shock:
Mozes li da mi predlozis neke reci za pretragu :!:
Hvala :D i
Pozdrav 8)
 
i dalje je bolja ideja .swf ... pogledaj koliki je jedan fajl .wav formatu i koliki je jedan u .swf ili .mp3 formatu :) zaprepastices se :) tebi kuci to radi, da, zato sto ucitava sa harda, ali sa neta :) sta da ti kazem ...
 

Back
Top