Udovoljiti po svaku cenu

Kako da znam sta mi se ne svidja,a sta svidja ako ne probam.Naravno ovo ne ukljucuje nikakve pedo/animal/...i ostale filije...
Posle isprobanog se izjasnim i vidimo sta i kako dalje.Od njega ocekujem reciprocitet;)
sve se slazem, ali cak i muskarci nece sve da probaju a ne zene :lol:
ja bas ne poznajem puno njih koji bi imali trojku sa svojom devojkom i trecim likom i gledali kako je on "obradjuje":mrgreen:
 
partneru u sexu? Da ili ne? Ici preko svojih 'limita'? Experimentisati iako to ne zelimo zarad zadovoljstva onog drugog? Jel to popustanje ili prepustanje? Nebitno da li je to anal, trojka.. Da li biste onom koga/koju volite ispunili i ono sto vam se ne dopada? :zper:

Ne bih nikada radila nesto sto mi ne prija da bih zadovoljila potrebe onog drugog.U sex-u treba obostrano da se uziva.Ako mi se dopada neki predlog onda -da ali ako mi se cini da mi to nece prijati onda -ne.
 
sve se slazem, ali cak i muskarci nece sve da probaju a ne zene :lol:
ja bas ne poznajem puno njih koji bi imali trojku sa svojom devojkom i trecim likom i gledali kako je on "obradjuje":mrgreen:

Pa caka je u tome da budes sa nekim ko ti je bar donekle kompatibilan,meni recimo ne bi palo na pamet da se cepam sa nekim likom a da nas moj muskarac gleda ili kao tu nesto ucestvuje,a pouzdano znam da ni njemu tako nesto nije ni u najavi fantazije:lol:
 
partneru u sexu? Da ili ne? Ici preko svojih 'limita'? Experimentisati iako to ne zelimo zarad zadovoljstva onog drugog? Jel to popustanje ili prepustanje? Nebitno da li je to anal, trojka.. Da li biste onom koga/koju volite ispunili i ono sto vam se ne dopada? :zper:

ne bih... sve sto mi je interesantno predlozim da probamo... sve sto je njemu interesantno, a meni je odbojno, kazem da cemo se dogovoriti... to je isto kao i 'mozda', sto znaci 'ne'... ako jei meni zanimljivo, a premisljam se, onda probamo, ali kada se meni to radi...
ne bih voljela biti sa fetisistom, jer bi morao naci ljubavnicu pored mene
 

Back
Top