Život posle smrti...?

Grickali smo ovu temu na mnogim mestima po krsti...krckali smo je i ovde na kultu
na mnogim temama po malo...al aj, nek živi...:D...budite kreativni..:lol:

Ako bi išta volela da postoji na ovom svetu, moj izbor bi pao upravo na život posle smrti
ili život posle života..isto je...to bi bilo super...još kad bi posle mogla da biram gde ću da
se rodim ponovo, to bi bilo najbolje..:cool:
 
Па зар човек није врхунско биће најсавршеније на земљи ми смо једини са умом и то нас раздваја од бесловесних животиња које само мисле на храну и то им је све у животу.Ава Јустин је говорио ја бих Роптао на Бога када би овај живот само постојао.
 
И не признајем теорију о мајмунском пореклу.Кад помислим каквих су умови били Тесла Шекспир и многи други не признајем ни под разно да смо настали од мајмуна то је унижавање човека.
 
И не признајем теорију о мајмунском пореклу.Кад помислим каквих су умови били Тесла Шекспир и многи други не признајем ни под разно да смо настали од мајмуна то је унижавање човека.

Ne volim ni ja Darvina...:lol:..baš je on bio neki čudak...:D

Sve je sveo na zašto-zato...i rekao je da život posle smrti ne postoji...:confused:
..baš je ono:think:...ma nije kreativan, prosto rečeno...:zcepanje:

Tesla je bio kreativan pa je svojevremeno rekao..

"Religijska učenja (dogme) više nisu prihvatljiva u svom izvornom obliku, ali svaki pojedinac polaže nadu u neku vrstu natprirodne sile.
Svi mi treba da imamo neki ideal da bismo vladali sobom i obezbedili zadovoljstvo, nebitno je je li to vera, umetnost,
nauka ili bilo šta drugo, dokle god ispunjava svoju funkciju duhovne sile. Suštinski je važno, za miroljubivo postojanje čovečanstva
kao celine, da prevlada jedna zajednička koncepcija."

A šta li je Šekspir mislio o ovoj temi?:think:
 
ko zna mozda posle smrti postajemo majmuni:eek:

:zcepanje:
u tom slucaju.... I see (a lot of) dead people :cool:
Oни никад нису постајали ко зна шта је то што су они ископали ја увек кажем зашто се данас не деси да од мајмуна постане човек.
to su bili nevjernici iz vrmena kada jos nisu umjeli da se infiltriraju medju normalne ljude kamuflazom
 
Oни никад нису постајали ко зна шта је то што су они ископали ја увек кажем зашто се данас не деси да од мајмуна постане човек.

Niko i ne kaže da je čovek nastao od majmuna, već da su imali zajedničkog pretka. Evolucija čoveka je trajala milionima godina (i još uvek traje). Ne može to da se odvije preko noći - legneš kao majmun, probudiš se kao čovek. :D

@ tema

Ja bih volela da postoji, nadam se tome, mada ne verujem. Kadu umreš, budeš mrtav, postaneš hrana za druge živuljke i to je to. Mislim da je tako, mada se nadam da nisam u pravu.
 

Back
Top