Kako zavesti udatu zenu?

Nikako, ako ona to ne želi...
A ako želi... samo biti totalno drugačiji od njenog muža :lol:
treba da ochelavim :eek:
Posto mi se cini da ne znas sta ce ti - onda se i ne upustaj.

Ako znas zasta ce ti:

1 - veza & shit,
2 - sex & sex,
3 - Yes, I can do it! - (samo pumpanje sujete),
4 - razno.

Onda mozemo da razglabamo o strategiji i taktici i o teskocama sprovodjenja istih.
grebanje za snoshku kao krajnji cilj :mrgreen:

pitam se...dal bi glumila vesh mashinu :think:
Видиш, то сам и ја покушао али ми није успело...
Сад се дружимо... :):):)
znaci ima te u planu...ima nade :mrgreen:
 
Ubaci malo romantike i da viš kako pada,slušaj konzab:P

ma da bre
nemas pojma
pa zato bi i otisla od muza kod tebe u narucje sto joj pruzas ono sto je u braku odavno prestalo...romantika neznost zaineteresovanost kompliment i strast
e moj slonce vidim ja osteces ti suva....:mrgreen:

kako,sta...ne znam ja to....numem...mozda necu...sta cu siroma kad me forumasko telo naucilo da se naprskam s miomiris od feromoni...i u diskoteke navlacim zrtve po mirisu...taj je dan u mesecu kazu...predatorke jbga...jeste krive su one po podtijelu :rumenko: :lol:
 
kako,sta...ne znam ja to....numem...mozda necu...sta cu siroma kad me forumasko telo naucilo da se naprskam s miomiris od feromoni...i u diskoteke navlacim zrtve po mirisu...taj je dan u mesecu kazu...predatorke jbga...jeste krive su one po podtijelu :rumenko: :lol:

joj cuti molim te:D...sad si izvalio necuvene.....nebuloze....nego kako ces da je muvas..i pitanje zar nema slobodnih devojaka nego bas moras udatu? to mi nije jasno
 
eh...prihvatila...pa odbila...pa ne znam sta da radim...da dubim na glaFi :neutral:

mani se ...lepo sam ti rekla..ti ces na kraju kresnuti i otici i napravices joj zbrku u zivotu...nadji bre slobodnu devojku..ako te je odbila...znaci stavila je na vagu ukapirala sta gubi sa tobom zbog 5 minuta srece i kraj
pomiri se..da tu neces kresati i kreni da trazis nekog drugog...na pr devojku...slobodnu:D
 
mani se ...lepo sam ti rekla..ti ces na kraju kresnuti i otici i napravices joj zbrku u zivotu...nadji bre slobodnu devojku..ako te je odbila...znaci stavila je na vagu ukapirala sta gubi sa tobom zbog 5 minuta srece i kraj
pomiri se..da tu neces kresati i kreni da trazis nekog drugog...na pr devojku...slobodnu:D

a gde sam tu ja...a moja osecanja...emocije koje,mozda,gajim ka njojzi...ovo ono...zamisli...se zaljubim u gospodzu... :rumenko:
 
mojne mene slonce da farbas...to mozda neko i nasedne na ovu tvoju tuznu pricu i otvori ti ziro racun za uplatu dobrovoljnog priloga ali ja...mogu samo da te zamislim i umrem od smeha:D...cuje emocije:rotf::rotf:..pa sladak si ,,,,mora se priznati...ali lose lazes:mrgreen:

:eek: ovo je deo kada trazimo br.vashe kreditne kartice :lol: inace...

Prvi me je poljubila, htela je da se vidimo, preuzela je inicijativu. Dizala me je, hranila mi ego, ucinila da se osetim posebnim. Samo mi se jednom javila posle tog jednog vidjenja
 

Back
Top