Pitanje u vezi DVD playera

chemer

Obećava
Poruka
61
zelim da kupim av receiver Yamaha RX-v640/740 ili Marantz sr5400
ili neki od starijih po snazi slicnih modela
frontove imam dvosistemske mission 701 dok back zvucnike imam neke krseve (u medju vremenu bih i njih zamenio)
da li neko od Vas zna sta bi bolje sviralo na tim zvucnicima jer nemam priliku da probam (Srbija)
unapred Hvala
Sinisa
chemer@neobee.net
 
Po meni je bolje da uzmes Yamahu.Jednom prilikom sam slusao u stereo opciji Marantza sa Mordaunt-Shortom i nije me bas odusevio.Drugi receiveri su mi zvucali bolje.Naravno najbolje bi bilo isprobati i jedan i drugi sa 701.Pretpostavljam da slazes kucni bioskop.Kao sto je poznato Yamaha ima najjace DSP programe.Marantz je takodje tu dobar,ali ipak dajem prednost Yamahi.Racunaj da uzmes centralni zvucnik Mission iz te serije.Ako se odlucujes za high stereo zvuk,onda naravno ovo sve nevazi. :wink:
 
Mozes Yamahe cuti u radnji u ulici Laze Kostica. Ne znam bas broj. Radnja je mala i tesko uocljiva. Kada ides od Spensa, prodjes Zeljeznicku i 50-tak metara dalje sa desne srane. U prizemlju je neki tip sto prodaje mini linije a na spratu (potkrovlje) jedan drugi prodaje Yamahe a mislim da ima i Maranze. Ima i veliki izbor zvucnika.
 
chemer:
zelim da kupim av receiver Yamaha RX-v640/740 ili Marantz sr5400
ili neki od starijih po snazi slicnih modela
frontove imam dvosistemske mission 701 dok back zvucnike imam neke krseve (u medju vremenu bih i njih zamenio)
da li neko od Vas zna sta bi bolje sviralo na tim zvucnicima jer nemam priliku da probam (Srbija)
unapred Hvala
Sinisa
chemer@neobee.net
Ako hoćeš dobar savet starog HI FI manijaka, Iskopaj neki Marantz risiver iz sedamdesetih (silver, plava skala) i nauživaj se u slušanju uz engleske zvučnike. To su serije koje su se još projektovale i pravile u USA. Sve ono kasnije ima samo isto ime ali je Paja Patak roba. :wink:
 
Dobio sam zadatak od prijatelja da nadjem nekoga koga bi zanimali Iskrini zvucnici, koliko ja mogu iz izgleda da provalim, namenjenih za razglas. Rac je o dva uska zvucnika duzine nesto manje od metar. Sa donje strane se nalaze ogromni navoji, sto me tera na zakljucak da se srafe na banderu. Na plocici se nalaze sledeci podaci:

Tip: EZ-8503
st.: 535
100V
15W

Ako neko zna nesto vise da mi kaze o njima ili zna nekoga koga bi to moglo da zanima, neka se javi.
 
Nisam siguran da li ovde spada moje pitanje, ali never mind. Elem, koji MP3 prenosivi CD preporucujete. Prvi uslov fair cena. Ostali su manje bitni. Dakle, koji diskmen shto pushta MP3 diskove preporucujete???
Hvala uvazenim forumashima. :D
CIAO! 8)
 
Police su uradjene od reljefnog stakla ili ravnog/prozirnog... Staklene ivice u obrusene, pa ne treba postojati bojazan da ce se bilo ko poseci na iste. Tribali (slicice), zodijackki znaci su postojani i ne skidaju se prilikom brisanja.... Diskovi se mogu slagati po zelji vertikalno (jedan na drugi) ili u nizu (jedan do drugog). Police se izradjuju u dve velicine:

U policu visine 1m staje 95 diska.
U policu visine 0,5m staje 45 diska.


DETALJE & FOTOGRAFIJE POGLEDATI NA: http://www.cd-polica.cjb.net
 

Back
Top