Najbolji auto za sex ?

E'len

Poznat
Poruka
9.248
.. ja sam cula za Renault 4 da je jedan od najudobnijih !
Znaci nisam isprobala .. vec cula !:mrgreen:
Zašto je jedan od ponajboljih ? Navodno sjedala kad se spuste .. nema kvrga, razmaka, taman lipo ravna i mekana.. a mjenjač je gore.. :mrgreen:

renault4.gif


Imate li vi neki svoj FUk-car prijedlog?:mrgreen:
 
Ovo bi trebalo da ide na automobilizam valjda :D

Inače, "naučno" :mrgreen: dokazano najbolji auto za sex je GOLF 2. Ko ne veruje, neka isproba.

Tačno u milimetar se sve namesti, samo se malo namučiš dok vrtiš krugiće da obališ sedište.

Naravno, mislim na karindžanje na suvozačevom sedištu ...
 
Tako, ne budi sebican.. predloži ,priloži.. :)
Zašto si to predložio?

Pa nemam nikakvih skolonosti ka automobilima..
Ni seksulanih..

Ali jahte, mozemo pricati..
Recimo Swan je isprobano super stvar. Naravno, od kolicine novca zavisi i uzitak, ne?
Swan ispod 40 je ok, pristojan za zabavu. Medjutim, kabasti su iznutra. Ne preterano, ali ako neko voli luksuz..

E sad Swan 100 je vec skup za smrtnike..

Mi smo iznajmili Swan 75s, znaci bolje nego u stanu. Zurka, dovoljno prostora, za vodjene ljubavi kao stvoreno. Ali nije samo za dve osobe, znaci treba ici i ekipa..
Ali ima mesta za sve a ostalo..
Pa, pardon izvinite, i to..
 
Pa nemam nikakvih skolonosti ka automobilima..
Ni seksulanih..

Ali jahte, mozemo pricati..
Recimo Swan je isprobano super stvar. Naravno, od kolicine novca zavisi i uzitak, ne?
Swan ispod 40 je ok, pristojan za zabavu. Medjutim, kabasti su iznutra. Ne preterano, ali ako neko voli luksuz..

E sad Swan 100 je vec skup za smrtnike..

Mi smo iznajmili Swan 75s, znaci bolje nego u stanu. Zurka, dovoljno prostora, za vodjene ljubavi kao stvoreno. Ali nije samo za dve osobe, znaci treba ici i ekipa..
Ali ima mesta za sve a ostalo..
Pa, pardon izvinite, i to..

Okeeee , znaci tii to na finjaka!
 

Back
Top