ПОШТЕНИ МИНИСТРИ И КРИМИНАЛНИ НАВИЈАЧИ

bobanjov

Iskusan
Poruka
6.181
Најозбиљнији кандидат за следећег министра полиције по свему судећи биће господин Кристијан Голубовић.
Наиме, ако погледамо профиле министара полиције од петооктобарског пуча на овамо, видимо да он има највеће шансе за ту функцију.

Први је био господин Душан Михајловић у његовом Ваљеву познатији као ''Дуле мафија'', осведочени масон који је на штету свог народа а за рачун ЦИЕ и масну провизију, у Србију увезао испод жита и без икаквог закона и тендера, Моторолину опрему. Цена права ситница 100 милиона долара.
Државни тужилац и правобраниоц, као заштитник имовине грађана Србије, мудро ћути. Али зато иде да гледа утакмице јер су навијачи највећи криминалци у Србији зар не?

После ''Дулета мафије'', у министарску фотељу, сео је господин Јочић .. иначе веома вешт у обијању трафика. Дакле борба против корупције и криминала је веома успешно настављена.

После господина Јочића, ''калауз мајстора'', на место министра полиције сео је врли господин Дачић, осведочени борац против корупције и криминала, који је у афери «кофер» коју су опет вешто заташкали, дотични кофер са пар стотина хиљада евра само придржавао. Није он ништа имао са тим парама верујте му на реч. Ето он се ту само случајно нашао, зар не?

И тако, сада су навијачи криминалци jер бију педере, ваљају дрогу, баве се криминалом .... а Дачић је коферче само придржавао. Јочић и Михајловић су такође препоштене цвећке !

Дакле нека се за следећи мандат министра полиције припреми господин Кристијан Голубовић, може бити и Јоца Амстердам ко ће га знати ! Србија је земља великих могућности! И Чуме може да постане министар образовања ... ко зна?!
Јер што је «поштенији» министар полиције, то више посла стране агентуре заврше по Србији. Тренутно су проблем навијачи, јер замислите да се на једној утакмици скупи 50 000 људи, то је опасна маса која улива страх у кости овим поштеним владарима у Србији.

Ускоро ће само град Београд бити покривен камерама у бројном стању којим је покривена цела Италија! Рецимо добар дан диктатури «демократије»!!!
А могли би ускоро да забране и недељне литургије по црквама, јер ето видите да митрополит Амфилохије позива својим говором мржње на линч. Па постоји могућност да та запаљена маса крене у обрачун, са тим поштеним владарима ове несрећне земље.
Ову власт може одувати и 500 човека и они то знају ... зато су се - УСРАЛИ.
 
Најозбиљнији кандидат за следећег министра полиције по свему судећи биће господин Кристијан Голубовић.
Наиме, ако погледамо профиле министара полиције од петооктобарског пуча на овамо, видимо да он има највеће шансе за ту функцију.

Први је био господин Душан Михајловић у његовом Ваљеву познатији као ''Дуле мафија'', осведочени масон који је на штету свог народа а за рачун ЦИЕ и масну провизију, у Србију увезао испод жита и без икаквог закона и тендера, Моторолину опрему. Цена права ситница 100 милиона долара.
Државни тужилац и правобраниоц, као заштитник имовине грађана Србије, мудро ћути. Али зато иде да гледа утакмице јер су навијачи највећи криминалци у Србији зар не?

После ''Дулета мафије'', у министарску фотељу, сео је господин Јочић .. иначе веома вешт у обијању трафика. Дакле борба против корупције и криминала је веома успешно настављена.

После господина Јочића, ''калауз мајстора'', на место министра полиције сео је врли господин Дачић, осведочени борац против корупције и криминала, који је у афери «кофер» коју су опет вешто заташкали, дотични кофер са пар стотина хиљада евра само придржавао. Није он ништа имао са тим парама верујте му на реч. Ето он се ту само случајно нашао, зар не?

И тако, сада су навијачи криминалци jер бију педере, ваљају дрогу, баве се криминалом .... а Дачић је коферче само придржавао. Јочић и Михајловић су такође препоштене цвећке !

Дакле нека се за следећи мандат министра полиције припреми господин Кристијан Голубовић, може бити и Јоца Амстердам ко ће га знати ! Србија је земља великих могућности! И Чуме може да постане министар образовања ... ко зна?!
Јер што је «поштенији» министар полиције, то више посла стране агентуре заврше по Србији. Тренутно су проблем навијачи, јер замислите да се на једној утакмици скупи 50 000 људи, то је опасна маса која улива страх у кости овим поштеним владарима у Србији.

Ускоро ће само град Београд бити покривен камерама у бројном стању којим је покривена цела Италија! Рецимо добар дан диктатури «демократије»!!!
А могли би ускоро да забране и недељне литургије по црквама, јер ето видите да митрополит Амфилохије позива својим говором мржње на линч. Па постоји могућност да та запаљена маса крене у обрачун, са тим поштеним владарима ове несрећне земље.
Ову власт може одувати и 500 човека и они то знају ... зато су се - УСРАЛИ.

:eek:...............:worth:
 
Ne plase se samo oni...i ja se plasim navijaca!
Navijaci su skupina ljudi koji imaju gomilu svojih frustracija koju lece na taj nacin sto se biju. Sa kim? Nije bitno. Zbog cega? Nije bitno. Bitno je da se biju, da srljaju, da se deru. To su ljudi malo nizeg koificijenta inteligencije, pritom agresivni i skloni nasilju koje je laku nahuskati na bilo sta. To su ljudi koji su u stanju da ubiju nekog. Zato sto navija za drugi tim? Ne, nego zato sto zele da ubiju. I te ljude treba rasturiti i pohapsiti ko god da je ministar policije. I ne vidim kako se njihovo nasilje i kriminal moze pravdati mutnim radnjama ministra policije. Stvarno ne vidim. Zar jedno zlo opravdava drugo?
S tim sto su za mene, obicnog gradjanina navijaci mnogo vece zlo i opasnost od ministra. Toliko.
 
Ne plase se samo oni...i ja se plasim navijaca!
Navijaci su skupina ljudi koji imaju gomilu svojih frustracija koju lece na taj nacin sto se biju. Sa kim? Nije bitno. Zbog cega? Nije bitno. Bitno je da se biju, da srljaju, da se deru. To su ljudi malo nizeg koificijenta inteligencije, pritom agresivni i skloni nasilju koje je laku nahuskati na bilo sta. To su ljudi koji su u stanju da ubiju nekog. Zato sto navija za drugi tim? Ne, nego zato sto zele da ubiju. I te ljude treba rasturiti i pohapsiti ko god da je ministar policije. I ne vidim kako se njihovo nasilje i kriminal moze pravdati mutnim radnjama ministra policije. Stvarno ne vidim. Zar jedno zlo opravdava drugo?
S tim sto su za mene, obicnog gradjanina navijaci mnogo vece zlo i opasnost od ministra. Toliko.

Kakva su tvoja licna iskustva sa navijacima kada si u stanju da pises tako zivopisne izvestaje?

P.S.
Zamislite nekog coveka koji se zove npr. Pera.

On navija za npr. Vojvodinu - pravi navijac.
Pera ima 10 krivicnih dela i svi ga nazivaju huliganom, kriminalcem itd i zbog tog Pere svi pljuju po navijacima i traze njihovu zabranu i hapsenje.
Isti taj Pera je i aktivan clan neka partije npr. SDU, i dalje ima 10 krivicnih dela,. Da li ce neko reci Treba ukinuti SDU zato sto su takvi ljudi poput Pere clanovi te partije i da li ce se svi simpatizeri SDU-a kolektivno biti proglaseni za olos koji treba hapsiti.

Ko je veca baraba?
Pera navijac ili Pera stranacki aktivista?

Poenta cele price je NE GENERALIZOVATI.
Medju navijacima ima kriminalaca i to niko ne spori i niko se nece buniti ako ti ljudi budu uhapseni, ali oni ne predstavljaju celu grupu, to su ljudi sa imenom i prezimenom. Pera je navijac, aktivista i po zanimanju pekar i ne mogu se sve te tri stvari globalno osuditi zbog jednog Pere.
 
Poslednja izmena:
Nije to samo Pera! To jeste velika vecina ljudi koji su navijaci. Pravi navijaci. Ko su vodje navijaca? Ministri? Ima li medju njima i jedan koji nije za tucu u svakom momentu, zbog bilo cega? Ko je ubio Brisa Tatona? Ko je hteo da ide na gej paradu da lincuje ljude? Ko skandira ,,Ubij, zakolji, da .... ne postoji"? Ko se hvali tucama i huliganstvima? Ko se bije posle svakog derbija? Ko podrzava coveka koji je drugom gurao upaljenu baklju u usta? To NISU izolovani slucajevi. Svako ko je nekada bio na severu ili jugu zna mentalitet tih ljudi. Da se ne lazemo... Mozda nekome i mogu prodati pricu o izolovanim slucajevima. Ali moj brat se krece medju navijacima, jos uvek je klinac koga pokusavam da ohladim od toga. I ja vrlo dobro znam kako GENERALNO razmisljaju i cime se vode ti ljudi.
 
Nije to samo Pera! To jeste velika vecina ljudi koji su navijaci. Pravi navijaci. Ko su vodje navijaca? Ministri? Ima li medju njima i jedan koji nije za tucu u svakom momentu, zbog bilo cega? Ko je ubio Brisa Tatona? Ko je hteo da ide na gej paradu da lincuje ljude? Ko skandira ,,Ubij, zakolji, da .... ne postoji"? Ko se hvali tucama i huliganstvima? Ko se bije posle svakog derbija? Ko podrzava coveka koji je drugom gurao upaljenu baklju u usta? To NISU izolovani slucajevi. Svako ko je nekada bio na severu ili jugu zna mentalitet tih ljudi. Da se ne lazemo... Mozda nekome i mogu prodati pricu o izolovanim slucajevima. Ali moj brat se krece medju navijacima, jos uvek je klinac koga pokusavam da ohladim od toga. I ja vrlo dobro znam kako GENERALNO razmisljaju i cime se vode ti ljudi.

Apsolutno nisi u pravu.
U jednoj navijackoj grupi od npr. 1.000 ljudi ima mozda desetak sumnjivih likova. Ne vise, a toliko ima (proporcionalno) i u politickim partijama, fanovima muzickih gupa....ni manje ni vise samo sto je u ovom trenutku veoma popularno pljuvati po navijacima i optuzivati ih za sva zla ovoga sveta.

Ko su vodje navijaca?
Koliko vodja znas i za koja njihova dela znas?
koliko sam mogao da primetim, ni u insajderu nije pomenut NI JEDAN pravi vodja navijaca (govorim o Zvezdinim navijacima) vec neki manje ili vise poznati likovi sa tribine.

Ovo drugo sto si napisala zaista nije vredno komentarisati, tatona su ubili pojedinci sa imenom i prezimenom i niko nije rekao da za to ne treba da odgovaraju bas kao sto NIKO nikada nije rekao ni da Uros Misic ne treba da bude osudjen za svoje delo. A protiv gej parade je bila ogromna vecina gradjana. Pominjes i tuce posle derbija. Tacno. Ali i pred svake izbore citamo da se se aktivisti razlicitih politickih partija pobili, zapalili prostorije itd...
Dakle ne treba generalizovati.
Imam 37 godina, univerzitetsko obrazovanje i na severnoj tribini sam vec 25 godina i nikada nisam doziveo bilo kakvu vecu neprijatnost. I dan danas bez izuzetka idem na Zvezdine utakmice sa svoje dvoje dece (upravo smo se vratili za OFKinog stadiona gde smo igrali protiv BSK).
Dakle, na stadionu ce svako naci ono sta trazi, ko trazi nasilje, naci ce ga a ko trazi dobro opusteno zezanje imace ga na pretek. Bas kao i na nekom koncertu, politickom mitingu.....
 
Desetak???? Da li se desetak ljudi bije? Ides na sever 25 godina, da li si ikada doziveo stampedo kada pocne neko sranje? Ja jesam, posle toga sam bila u modricama jer sam se slucajno nasla na mestu gde je sranje pocelo. Ides na sever 25 godina, da li znas od cega se taj sever izdrzava? Najpoznatija vutra u Beogradu je *****(da ne navodim ime, ne bih da zavrsim u urgentnom) skang. Da li znas ko je ****? Da li znas koje se ,,zasluge" racunaju kada neko postaje ministar?
Sto se tice zvezdinih vodja poznajem ih sve sto licno, sto iz vidjenja, partizanovog ni jednog. Ne mislim da su oni nista bolji.
Da li su se partizanovi navijaci ogradili od ubistva Tatona? Da li su prosledili izvinjenje Tuluzu ili su se jos busali kako ne moze njima UEFA da zabrani da idu u tuluz da navijaju?
Niko nije rekao da Uros ne treba da odgovara? Jesi li ti slep kod ociju? Vidis li ti grafite po celom Beogradu? Cujes li ti na tom severu sta navijaci misle o tome?
Da, protiv gej parade je bila ogromna vecina gradjana Srbije. Ali postoji razlika u ,,biti proiv" i zeleti nekoga da lincujes, ubijes. Tuce su masovne. Ti medju najvatrnijim navijacima tesko da ces naci lika kome nisu usta puna tuci i ubijanja. Poseti navijacke forume...
Uostalom CELA tribina skandira neke parole koje su vrlo nacisticke, krvolocne itd...ne odzvanja stadion od deset ljudi! Ja iskreno ne bih volela da to moje dete slusa, ali na tebi je kako ces da vaspitavas tvoje.
Niko ne govori o tome da treba zaraniti odlazak na stadion i navijanje. Ali treba razbiti navijacke grupe, kao sto su recimo zvezdine Hijene. Hoces da poreknes sta ti ljudi rade i na sta su spremni? A koliko ima ekvivalenata hijenama samo medju Delijama? A koliko sa druge i trece strane. Znas li ti da su kod Radovog stadiona najjeftiniji stanovi za izdavanje? Sta mislis zasto? Zato sto je kraj uzasno opasan. A zasto?
Znas li da u 21. bloku nista ne radi posle 11...znas li zasto? Zato sto su tu hijene...i nikom se ne isplati da rizikuje zbog pazara u nocnoj smeni.
Ja navijam za zvezdu, takodje. Utakmice u glavnom gledam sa zapada. Niko nema nista protiv zdravih navijaca, protiv tebe, tvojih sinova, mene...
Ali pricamo o organizovanim grupama...na kraju krajeva nemam ja nista protiv toga sta oni diluju, nek diluju, nek se bave kriminalom...imam protiv sto ugrozavaju bezbednost ljudi na ulicama i na stadionu.
 
Desetak???? Da li se desetak ljudi bije? Ides na sever 25 godina, da li si ikada doziveo stampedo kada pocne neko sranje? Ja jesam, posle toga sam bila u modricama jer sam se slucajno nasla na mestu gde je sranje pocelo. Ides na sever 25 godina, da li znas od cega se taj sever izdrzava? Najpoznatija vutra u Beogradu je *****(da ne navodim ime, ne bih da zavrsim u urgentnom) skang. Da li znas ko je ****? Da li znas koje se ,,zasluge" racunaju kada neko postaje ministar?
Sto se tice zvezdinih vodja poznajem ih sve sto licno, sto iz vidjenja, partizanovog ni jednog. Ne mislim da su oni nista bolji.
Da li su se partizanovi navijaci ogradili od ubistva Tatona? Da li su prosledili izvinjenje Tuluzu ili su se jos busali kako ne moze njima UEFA da zabrani da idu u tuluz da navijaju?
Niko nije rekao da Uros ne treba da odgovara? Jesi li ti slep kod ociju? Vidis li ti grafite po celom Beogradu? Cujes li ti na tom severu sta navijaci misle o tome?
Da, protiv gej parade je bila ogromna vecina gradjana Srbije. Ali postoji razlika u ,,biti proiv" i zeleti nekoga da lincujes, ubijes. Tuce su masovne. Ti medju najvatrnijim navijacima tesko da ces naci lika kome nisu usta puna tuci i ubijanja. Poseti navijacke forume...
Uostalom CELA tribina skandira neke parole koje su vrlo nacisticke, krvolocne itd...ne odzvanja stadion od deset ljudi! Ja iskreno ne bih volela da to moje dete slusa, ali na tebi je kako ces da vaspitavas tvoje.
Niko ne govori o tome da treba zaraniti odlazak na stadion i navijanje. Ali treba razbiti navijacke grupe, kao sto su recimo zvezdine Hijene. Hoces da poreknes sta ti ljudi rade i na sta su spremni? A koliko ima ekvivalenata hijenama samo medju Delijama? A koliko sa druge i trece strane. Znas li ti da su kod Radovog stadiona najjeftiniji stanovi za izdavanje? Sta mislis zasto? Zato sto je kraj uzasno opasan. A zasto?
Znas li da u 21. bloku nista ne radi posle 11...znas li zasto? Zato sto su tu hijene...i nikom se ne isplati da rizikuje zbog pazara u nocnoj smeni.
Ja navijam za zvezdu, takodje. Utakmice u glavnom gledam sa zapada. Niko nema nista protiv zdravih navijaca, protiv tebe, tvojih sinova, mene...
Ali pricamo o organizovanim grupama...na kraju krajeva nemam ja nista protiv toga sta oni diluju, nek diluju, nek se bave kriminalom...imam protiv sto ugrozavaju bezbednost ljudi na ulicama i na stadionu.

Respekt
 
Desetak???? Da li se desetak ljudi bije? Ides na sever 25 godina, da li si ikada doziveo stampedo kada pocne neko sranje? Ja jesam, posle toga sam bila u modricama jer sam se slucajno nasla na mestu gde je sranje pocelo. Ides na sever 25 godina, da li znas od cega se taj sever izdrzava? Najpoznatija vutra u Beogradu je *****(da ne navodim ime, ne bih da zavrsim u urgentnom) skang. Da li znas ko je ****? Da li znas koje se ,,zasluge" racunaju kada neko postaje ministar?
Sto se tice zvezdinih vodja poznajem ih sve sto licno, sto iz vidjenja, partizanovog ni jednog. Ne mislim da su oni nista bolji.
Da li su se partizanovi navijaci ogradili od ubistva Tatona? Da li su prosledili izvinjenje Tuluzu ili su se jos busali kako ne moze njima UEFA da zabrani da idu u tuluz da navijaju?
Niko nije rekao da Uros ne treba da odgovara? Jesi li ti slep kod ociju? Vidis li ti grafite po celom Beogradu? Cujes li ti na tom severu sta navijaci misle o tome?
Da, protiv gej parade je bila ogromna vecina gradjana Srbije. Ali postoji razlika u ,,biti proiv" i zeleti nekoga da lincujes, ubijes. Tuce su masovne. Ti medju najvatrnijim navijacima tesko da ces naci lika kome nisu usta puna tuci i ubijanja. Poseti navijacke forume...
Uostalom CELA tribina skandira neke parole koje su vrlo nacisticke, krvolocne itd...ne odzvanja stadion od deset ljudi! Ja iskreno ne bih volela da to moje dete slusa, ali na tebi je kako ces da vaspitavas tvoje.
Niko ne govori o tome da treba zaraniti odlazak na stadion i navijanje. Ali treba razbiti navijacke grupe, kao sto su recimo zvezdine Hijene. Hoces da poreknes sta ti ljudi rade i na sta su spremni? A koliko ima ekvivalenata hijenama samo medju Delijama? A koliko sa druge i trece strane. Znas li ti da su kod Radovog stadiona najjeftiniji stanovi za izdavanje? Sta mislis zasto? Zato sto je kraj uzasno opasan. A zasto?
Znas li da u 21. bloku nista ne radi posle 11...znas li zasto? Zato sto su tu hijene...i nikom se ne isplati da rizikuje zbog pazara u nocnoj smeni.
Ja navijam za zvezdu, takodje. Utakmice u glavnom gledam sa zapada. Niko nema nista protiv zdravih navijaca, protiv tebe, tvojih sinova, mene...
Ali pricamo o organizovanim grupama...na kraju krajeva nemam ja nista protiv toga sta oni diluju, nek diluju, nek se bave kriminalom...imam protiv sto ugrozavaju bezbednost ljudi na ulicama i na stadionu.

А јел ти сад радиш...за милицију.....?;)
 
Nije to samo Pera! To jeste velika vecina ljudi koji su navijaci. Pravi navijaci. Ko su vodje navijaca? Ministri? Ima li medju njima i jedan koji nije za tucu u svakom momentu, zbog bilo cega? Ko je ubio Brisa Tatona? Ko je hteo da ide na gej paradu da lincuje ljude? Ko skandira ,,Ubij, zakolji, da .... ne postoji"? Ko se hvali tucama i huliganstvima? Ko se bije posle svakog derbija? Ko podrzava coveka koji je drugom gurao upaljenu baklju u usta? To NISU izolovani slucajevi. Svako ko je nekada bio na severu ili jugu zna mentalitet tih ljudi. Da se ne lazemo... Mozda nekome i mogu prodati pricu o izolovanim slucajevima. Ali moj brat se krece medju navijacima, jos uvek je klinac koga pokusavam da ohladim od toga. I ja vrlo dobro znam kako GENERALNO razmisljaju i cime se vode ti ljudi.

Zaboravljas jedno; Ovakvi navijaci su polako evoluirali i dosli dovde dokle su dosli opet zahvaljujuci vlastima,pa cak i opozicionim partijama odnosno politickim funkcionerima koji su se muvali po klubovima a i dalje se muvaju ali ovoga puta, zargonski receno, iz senke. I problem jednom recju nije u tim mladima vec je problem u bitangama koje ih svesno i lukavo guraju ispred sebe a onda jednostavno te bitange zavrsavaju svoje prljave poslove, dok traje vika i kuknjava na navijace.Navijaci su kolateralna steta jer su posluzili svrsi.[/B]:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Slazem se...ali ih treba razbiti da ih ne bi opet neko koristio u svoje svrhe, jer su ti ljudi prosto paljevina, cas im serviras nesto i oni urlaju, biju, ubijaju...opasni su bre, treba ih rasturiti...

Јесте....:dash:
За све недаће и муке овога народа криви су НАВИЈАЧИ...
Државу нам полако цепају....удри по навијачима
Хиљаде људи остају без посла.....удри по навијачима
Сваки десети у држави гладује....криви навијачи
За најскупље гориво у Еуропи....криви навијачи
Струја поскупљује.....због пиротехнике навијача
Дроге у држави ваљају синови и родбина политичара или тајкуна
.......ма нема везе....Оптужи навијаче....
Узгред....лако ћеш се решити тих људи који немају посла, средстава за школовање.....за бављењем неким спортом...
УДРИ ПО ЉУДИМА.....НАТЕРАЈ ИХ ДА СЕДЕ КОД КУЋЕ И ПО ЦЕО ДАН ГЛЕДАЈУ Б92,
НАТЕРАЈ ТЕ МЛАДЕ ЉУДЕ ДА СЕДЕ КОД КУЋЕ....ДА СЕ НЕ ОКУПЉАЈУ У ГРУПАМА ВЕЋИМ ОД....1.....ТАКО СЕ ЛАКШЕ ВЛАДА....
А НАРАВНО ТУ СУ....ЖЕНЕ У ЦРНОМ....КОЈЕ ПОМАЖУ У ВЛАДАВИНИ....
А НАНЕСОШЕ ВЕЋЕ ЗЛО СРБИЈИ ОД БИЛО КОЈЕ ГРУПЕ НАВИЈАЧА...
;)
 
Macak smaras.Napisao si preko tri soma poruka, i sve jedna gluplja od druge.

Па јес....Ово оно Сујмиви....у праву си...
А јес ти видео слику мога аута?


james-bond-super-car.gif
 
Zamena teza ...
Niko ne krivi navijace za sve nedace ovog sveta ...krivi ih za ono sto za sta jesu krivi.
Za nasilje, podrzavanje istog, huliganstvo, nacionalizam, ubistva, premlacivanja, pljacke podrzavanja istih.
I da, za valjanje droge, jer se tribine od toga izdrzavaju.

А по ком то закону некога треба казнити или забранити
због национализма....?;)
 
Хваташ се за сламку...
Шта је национализам?
Национализам : народњаштво, љубав према свом народу, родољубље, народни егоизам (Вујаклија стр. 610) Према Милану Вујаклији
Али чини ми се да навијачи национализам не исказују на овај начин тако да би се то њихово пре могло назвати нацизмом...
 
Хваташ се за сламку...
Шта је национализам?
Национализам : народњаштво, љубав према свом народу, родољубље, народни егоизам (Вујаклија стр. 610) Према Милану Вујаклији
Али чини ми се да навијачи национализам не исказују на овај начин тако да би се то њихово пре могло назвати нацизмом...

То је твоје мишљење.
Ја лично не припадам ни једној групи,
али не могу прихватити да се нешто забрањује...
ДОСТА ВИШЕ ЗАБРАНА У ОВОЈ ДРЖАВИ...
РАДИТЕ НА ЗАКОНИМА...ПА ВАМ ЗАБРАНЕ НЕЋЕ БИТИ ПОТРЕБНЕ.
А што се национализма тиче....
Не можеш нешто што је позитивно.....
повезивати са групама или појединцима који то
представљају у негативном светлу.....
И сад се опет враћамо на први део мога одговара....
Треба држава да се посвети доношењу закона,
који ће спречити све што је екстремно
и помоћи да се у свим сегментима одвоји жито од кукоља....
Међутим држава то не ради...
Њој одговара ово стање....полухаоса....ЛАКШЕ СЕ ВЛАДА...
:dash:
 
Desetak???? Da li se desetak ljudi bije? Ides na sever 25 godina, da li si ikada doziveo stampedo kada pocne neko sranje? Ja jesam, posle toga sam bila u modricama jer sam se slucajno nasla na mestu gde je sranje pocelo. Ides na sever 25 godina, da li znas od cega se taj sever izdrzava? Najpoznatija vutra u Beogradu je *****(da ne navodim ime, ne bih da zavrsim u urgentnom) skang. Da li znas ko je ****? Da li znas koje se ,,zasluge" racunaju kada neko postaje ministar?
Sto se tice zvezdinih vodja poznajem ih sve sto licno, sto iz vidjenja, partizanovog ni jednog. Ne mislim da su oni nista bolji.
Da li su se partizanovi navijaci ogradili od ubistva Tatona? Da li su prosledili izvinjenje Tuluzu ili su se jos busali kako ne moze njima UEFA da zabrani da idu u tuluz da navijaju?
Niko nije rekao da Uros ne treba da odgovara? Jesi li ti slep kod ociju? Vidis li ti grafite po celom Beogradu? Cujes li ti na tom severu sta navijaci misle o tome?
Da, protiv gej parade je bila ogromna vecina gradjana Srbije. Ali postoji razlika u ,,biti proiv" i zeleti nekoga da lincujes, ubijes. Tuce su masovne. Ti medju najvatrnijim navijacima tesko da ces naci lika kome nisu usta puna tuci i ubijanja. Poseti navijacke forume...
Uostalom CELA tribina skandira neke parole koje su vrlo nacisticke, krvolocne itd...ne odzvanja stadion od deset ljudi! Ja iskreno ne bih volela da to moje dete slusa, ali na tebi je kako ces da vaspitavas tvoje.
Niko ne govori o tome da treba zaraniti odlazak na stadion i navijanje. Ali treba razbiti navijacke grupe, kao sto su recimo zvezdine Hijene. Hoces da poreknes sta ti ljudi rade i na sta su spremni? A koliko ima ekvivalenata hijenama samo medju Delijama? A koliko sa druge i trece strane. Znas li ti da su kod Radovog stadiona najjeftiniji stanovi za izdavanje? Sta mislis zasto? Zato sto je kraj uzasno opasan. A zasto?
Znas li da u 21. bloku nista ne radi posle 11...znas li zasto? Zato sto su tu hijene...i nikom se ne isplati da rizikuje zbog pazara u nocnoj smeni.
Ja navijam za zvezdu, takodje. Utakmice u glavnom gledam sa zapada. Niko nema nista protiv zdravih navijaca, protiv tebe, tvojih sinova, mene...
Ali pricamo o organizovanim grupama...na kraju krajeva nemam ja nista protiv toga sta oni diluju, nek diluju, nek se bave kriminalom...imam protiv sto ugrozavaju bezbednost ljudi na ulicama i na stadionu.

Pricas gluposti.
25 godina sam na severu bez modrice zato sto sam izabrao taj nacin.
Sever se ne izdrzava ni od cege, Sever su ljudi koji vole Zvezdu....ima i "sumnjivih" ali 99% ljudi je na svom mestu....u ostalom, zar bih vodio dvoje dece na mesto na kome moze da im se desi nesto lose?
Clan sam navijacke grupe Delije Sever od dana osnivanja (07.01.1989) i nikada nisam doziveo nikakvu neprijatnost a momci iz blokova su su zaista odlicni i iskreno zive za Zvezdu i tvoje price su zaista bez ikakvog smisla...u ostalom, mani se svojih teza i navedi neko zvanicno saopstenje zasto nesto ne sme da radi zbog navijaca!!!!

Sve je to najobicniji lov na vestice.
Vestice koje su 5. oktobra bile itekako cenjene.
 
Zamena teza ...
Niko ne krivi navijace za sve nedace ovog sveta ...krivi ih za ono sto za sta jesu krivi.
Za nasilje, podrzavanje istog, huliganstvo, nacionalizam, ubistva, premlacivanja, pljacke podrzavanja istih.
I da, za valjanje droge, jer se tribine od toga izdrzavaju.

Kako sad odjednom krivi navijaci, a '90-ih su isti takvi kao sto su sad bili oslonac opozicije i najzasluzniji za promene:whistling:
 

Back
Top