QOSMIO F-55

dsjs

Početnik
Poruka
30
Kratko i jasno : Nedavno sam kupio Toshiba Qosmio f55-q502 sa instaliranon vistom na njemu. Posto je imalo nekoliko nepotrebnih programa uz njega vezanih za toshiba ptoizvode sve sam deinstalirao iz kontrol panela. Takodje, nije mi se svideo ,,norton 360 ,,koji je uzgdred i trial verzija pa sam ga deinstalirao i instalirao ,,nod 32,, i ,,office 2007,, full verziju posto je ,,office home student,, koja je bila u njemu takodje bila trial. Probao sam na njemu i instalaciju igrice ,,vegas 2,, koja se lako instalirala i besprekorno je radila
Takodje, podelio sam hard disk na tri particije.

Medjutim, neki programi mi nisu hteli raditi pod vistom pa sam ja zbog toga bio primoran da ponovo instaliram sa recovery diskova preporucenu verziju sto sam i uradino, naravno na podeljenu ,,C,, particiju. Sve je bilo u redu sa instalacijom i drajverima i sve radi osim sto se sada prilikom startovanja lap topa javlja crna pozadina sa upozorenjem WINDOWS ERROR RECOVERY i odbrojavanjem od 30 sekundi ili pritiskom ma enter, program se normalno podigne stim sto opet u sredini izbaci crni ekran iz DOS-a sa porukom na vrhu WINDOWS\SYSTEM32\CMD.EXE i upozorenjem na sredini ekrana C:\WINDOWS\SYSTEM32\SYSPRER\hidecmd.exe: make sure you tiped the name correctly and try again.

Molim ako je neko imao slicnih problema da pomogne ili nekog ko zna da mi kaze kako da ovo otklonim.
 
Poslednja izmena:

Back
Top