Petar Lukovic i taxista

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
iz pouzdanih izvora, bliskih moderaciji , sam saznao da je broj prijava na temu , naglo skocio u poslednjih deset minuta..........usijase se trouglici .......:hahaha::hahaha::hahaha:

Piši brzo, stiže
71.gif


znaš kako im lako povrediš tanana patriotska osećanja.
 
Reg
Оригинал поставио ДворскаЛуда
Баш ме занима ко су ментоли, који се смеју на оваке бљувотине.


Je li ti dvorska ludo, 'oćeš ti da ja tebe prijavim zbog vredjanja neistomišljenika i širenja mržnje i netrpeljivosti na forumu??



Aitchison
Оригинал поставио ДворскаЛуда
Баш ме занима ко су ментоли који се смеју на оваке бљувотине.


manje vise , intelektualci, studenti, profesori, doktori, inzenjeri, knjizevnici, umetnici........

dodji sledeci put da vidis i sam, samo skini najlon kese sa cipela , one sto stavljate dok gacate kroz blato do prvog busa.........
По тајмингу се види да смо едитовали коментаре отприлике истовремено - у неких 2-3 минута, тако да нисам ни видео ваше постове.

С друге стране, то што Перица прича је најгора врста бљувотина које болестан ум може да смисли и отприлике је смешно, колико и зезање присутних на сахрани твоје маме: "Еј, види како је матора убледела". Такве ствари могу да раде само болесници, а они код којих то изазива смех, нису ни сами далеко од "Лазе".
 
Poslednja izmena:
Reg
По тајмингу се види да смо едитовали коментаре отприлике истовремено - у неких 2-3 минута, тако да нисам ни видео ваше постове.

С друге стране, то што Перица прича је најгора врста бљувотина које болестан ум може да смисли и отприлике је смешно, колико и зезање присутних на сахрани твоје маме: "Еј, види како је матора убледела". Такве ствари могу да раде само болесници, а они код којих то изазива смех, нису ни сами далеко од "Лазе".

preslusaj klip, pa reci sta je to tako strasno pricao Pera???

ili onako, da opljunes , napamet.......sto kazu, ne moze da skodi.....:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top