Cvece-jeftin trik ili....

ljilja br.0905967:
makimaki:
Interesuje me sta devojkama znaci kada dobiju buket i sta muskarci hoce da postignu poklanjanjem buketa? Da li to koriste kao trik da bi odobrovoljili devojke?
Briga me da li je trik ili ne,cvecu se uvek radujem.
Sto mastovitije(ne skuplje)aranzirano,to me vise raduje.Ipak najvise volim kada ga dobijem bez nekog narocitog povoda.
Isto :D
 
apotekarka:
ljilja br.0905967:
makimaki:
Interesuje me sta devojkama znaci kada dobiju buket i sta muskarci hoce da postignu poklanjanjem buketa? Da li to koriste kao trik da bi odobrovoljili devojke?
Briga me da li je trik ili ne,cvecu se uvek radujem.
Sto mastovitije(ne skuplje)aranzirano,to me vise raduje.Ipak najvise volim kada ga dobijem bez nekog narocitog povoda.
Isto :D
OOOOOOOO, pa eto i tebe. Bas sam te se uzelela!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
apotekarka:
Bila na moru, i ja sam se uželela svih vas, što te nema na Svaštari?

A kad mi donese kale, može da bude bezobrazan koliko hoće pre toga, odmah mu se skida 50% krivice :lol:
Malo sam se smorila. Idem da vidim sta ima.
A sto se tice cveca, temu sam pokrenula zbog price mog muza. Pre nekoliko dana mi je bio rodjendan, znajuci da volim cvece kupio mi je 27 ruza za 26. rodjendan. Ja odusevljena. Vise volim cvece od zlata i ostalih gluposti. Da mi je ubrao jedan cvet iz nase baste bila bih isto presrecna. A njegova prica je da sve guske padaju na cvece i da je to muski trik. Komentar: Znas koliko sam njih poyebao na tu foru? Meni je kupio buket da bi me obradovao, jer zna da sta god drugo da mi kupi nije to to. Ali sto se tice njega na to se hvataju curke.
 
Izgleda da smo onda sve curke :( Ko zna mozda je i u pravu! Volim kad dobijem buket cveca,s povodom bez njega sve jedno... :lol: I meni je pre neki dan bio rodjendan ,dobila sam buket cveca i naravno odusevila se...Ma ko mi je kriv sto sam preterano romanticna? :wink: :lol:
 
ako je musko...pa jos covek , donece cvece u saksiji, a ne počupano cvece ...muski, ako je to vec trik, pazi ovo kupis u saksiji, pa se ona primi pa zaliva ,pa misli na tebe , ovako....lepo aranzirano ali za pet dana zavrsi u kanti za djubre...greota jel da ...
 
Ovako nekako:volem cvece pa to ti je.
Za rodjendan sam dobila ogroman buket ruza u korpi i to isporuceno na posao.Samo sam o tome blebetala danima. :oops:

A ako donosi cvece kad je nesto zas.ra.o. , cvece leti u kantu.Kad sam besna ,besna sam i dok se sama ne oduvam nista ne pomaze. :?

Jes da je greota seci cvece, al preferiram ono seceno. :wink:
 
makimaki:
Interesuje me sta devojkama znaci kada dobiju buket i sta muskarci hoce da postignu poklanjanjem buketa? Da li to koriste kao trik da bi odobrovoljili devojke?

Мојој девочици је некад много драже да добије један цвет него нешто што је много скупоценије. Чак каже да се често више обрадује тако неким ситницама, јер ситнице живот чине, па и љубав...
 
makimaki:
...Ja odusevljena. ...Vise volim cvece od zlata i ostalih gluposti. Da mi je ubrao jedan cvet iz nase baste bila bih isto presrecna. ... jer zna da sta god drugo da mi kupi nije to to. Ali sto se tice njega na to se hvataju curke.

Izvini, ali meni je ovo strasno ruzno s njegove strane. Ti komentari, a zna da volis cvece... Hmmm, jako mi to "skripi" - k'o da ti je u lice rekao da si tjurka. Po meni je to veliki faul. Mozda to sve nije tako izgledalo, ali je me ni to tako zazvucalo... :(
 
Dobiti od nekog cvece za mene je najlepsi poklon :D Srecom sam ga u zivotu dosta dobila... Iz bilo kog razloga da je poklonjeno zenskoj osobi predstavlja zadovoljstvo...zato muskarci i u dobru i u zlu cvece u ruke i u uspesan dan :wink:
 
Bad_Wolf:
makimaki:
...Ja odusevljena. ...Vise volim cvece od zlata i ostalih gluposti. Da mi je ubrao jedan cvet iz nase baste bila bih isto presrecna. ... jer zna da sta god drugo da mi kupi nije to to. Ali sto se tice njega na to se hvataju curke.

Izvini, ali meni je ovo strasno ruzno s njegove strane. Ti komentari, a zna da volis cvece... Hmmm, jako mi to "skripi" - k'o da ti je u lice rekao da si tjurka. Po meni je to veliki faul. Mozda to sve nije tako izgledalo, ali je me ni to tako zazvucalo... :(
Tako sam i ja shvatila. To mu je kao neko opravdanje zasto mi cesce ne kupuje cvece. Ne zeli da i ja budem curka. Malo tupavo, ali sta cu kad ga obozavam. Na kraju oprostim i takve komentare.
 
makimaki:
Bad_Wolf:
makimaki:
...Ja odusevljena. ...Vise volim cvece od zlata i ostalih gluposti. Da mi je ubrao jedan cvet iz nase baste bila bih isto presrecna. ... jer zna da sta god drugo da mi kupi nije to to. Ali sto se tice njega na to se hvataju curke.

Izvini, ali meni je ovo strasno ruzno s njegove strane. Ti komentari, a zna da volis cvece... Hmmm, jako mi to "skripi" - k'o da ti je u lice rekao da si tjurka. Po meni je to veliki faul. Mozda to sve nije tako izgledalo, ali je me ni to tako zazvucalo... :(
Tako sam i ja shvatila. To mu je kao neko opravdanje zasto mi cesce ne kupuje cvece. Ne zeli da i ja budem curka. Malo tupavo, ali sta cu kad ga obozavam. Na kraju oprostim i takve komentare.

Ali on je tebi KUPIO cvece! U mojoj knjizi je i jednom dovoljno da ti simbolizuje sve ono sto je pre komentarisao. Ti njemu oprastaj, ali da ne vodi racuna - ne vodi.

To mi je ublazena varijanta: on me bije, tacno je to, ali me voooolii...
 
makimaki:
Interesuje me sta devojkama znaci kada dobiju buket i sta muskarci hoce da postignu poklanjanjem buketa? Da li to koriste kao trik da bi odobrovoljili devojke?

Zaboravila si i chokoladu da udenesh u taj nash mali shliht... :wink:

Shta postizemo? Vashe reakcije su burne i neochekivane, pa eto zato... :)

A nikad cvece ne poklanjam bez korena tj komplet u saksiji. Ako je cvet predstavljao moj znak "ljubavi" onda ce druga strana morati tu "ljubav" da zaliva, mislim cvetic da gaji
 
Dlakava_Strvina:
makimaki:
Interesuje me sta devojkama znaci kada dobiju buket i sta muskarci hoce da postignu poklanjanjem buketa? Da li to koriste kao trik da bi odobrovoljili devojke?

Zaboravila si i chokoladu da udenesh u taj nash mali shliht... :wink:

Shta postizemo? Vashe reakcije su burne i neochekivane, pa eto zato... :)

A nikad cvece ne poklanjam bez korena tj komplet u saksiji. Ako je cvet predstavljao moj znak "ljubavi" onda ce druga strana morati tu "ljubav" da zaliva, mislim cvetic da gaji
He-he, eto i tebe. Znaci i ti hvatas ribe na bucku. :wink: Nije samo moj muz okrutan :!:
 

Back
Top