Slobodan Milošević srpski heroj ili naprotiv?

Kakvo misljenje danas imate o Milosevicu?

  • Pozitivno

  • Negativno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ljubce

Aktivan član
Poruka
1.205
Kakvo misljenje imate danas o bivsem nam precedniku? Da li se ono promenilo 9 godina posle?
Kako vreme prolazi sve mi se vise cini da je on u stvari bio zrtva stranih mocnika i pravi Srpski patriota sto ce verujem pokazati vreme i istorija.

On je uostalom i u Hagu pokazao kako se brani svoja zemlja i mada su ga optuzivali za razne stvari i individualne zlocine ni u jednom trenutku nije prebacio krivicu ili optuzio nekoga.
Cak i kada su ga sramno isporucili Hagu, zadnje reci pre ulaska u helikopter bile su "Aj zdravo braco Srbi"...

Kako god da smo ziveli groznih devedesetih, nemojte zaboraviti da smo ziveli pod ratom, sankcijama, inflacijom bombardovanjem... a ipak smo ziveli za te uslove relativno dobro Sada ce neko spomenuti redove za hleb, benzin, restrikcije, nestasice... a ja garantujem da danas ima vise gladnih i nemocnih nego tada, pa u to vreme je i radniku bilo lakse jer se nije radilo kao danas u "robovlasnickim" firmama u kojima gazde drze "bic" i prete sa "ako neces ti ima ko hoce".

Nezaposlenih je bilo isto kao danas ali su se i nezaposleni lakse snalazili za dinar nego u ovim vremenima u kojima je dinar veci nego ikad.
I nemojte zaboraviti da je sadasnja "kompanija" prodala sve sto je mogla i sto su nasi ocevi decenijama stvarali, a mi i pored toga prezivljavamo i zaduzujemo se... kako bi tek ziveli i kakvo bi stanje u zemlji bilo da nisu imali priliv od prodaje svih tih silnih preduzeca.?

Zamislite sada zemlju suocenu sa svim problemima koju je imala u Slobino vreme...? pa sa ovako nesposobnim ljudima na vlasti i malo jace poplave bi dovele zemlju u stanje beznadja i nemoci...

Slobine reci su bile " Ne mrze oni Srbiju zbog Milosevica, nego mrze Milosevica zbog Srbije!", verujem da je danas to vecini jasno...

Bilo je i njegovih gresaka ali u sustini... "Slobo vrati se sve ti je oprosteno"...:D
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    2,9 KB · Pregleda: 277
  • u.jpg
    u.jpg
    2,8 KB · Pregleda: 277
  • tj.jpg
    tj.jpg
    2,8 KB · Pregleda: 265
  • ul.jpg
    ul.jpg
    2,9 KB · Pregleda: 262
Poslednja izmena:
90-ih sam bio medju onima koji su govorili da treba da zavrsi kao Causesku.

Sada se stidim tih reci, jer su se u medjuvremenu saznale mnoge zakulisne radnje iz tog vremena, isplivale mnoge istine za koje je sad vec kasno, a neke druge zemlje je zadesila ista sudbina, tako da je postalo ocigledno da to sto se je nama desavalo nije slucajnost niti izuzetak.
 
90-ih sam bio medju onima koji su govorili da treba da zavrsi kao Causesku.

Sada se stidim tih reci, jer su se u medjuvremenu saznale mnoge zakulisne radnje iz tog vremena, isplivale mnoge istine za koje je sad vec kasno, a neke druge zemlje je zadesila ista sudbina, tako da je postalo ocigledno da to sto se je nama desavalo nije slucajnost niti izuzetak.

ON je bio deo tih radnji , on ih je stvarao :rtfm:
 
90-ih sam bio medju onima koji su govorili da treba da zavrsi kao Causesku.

Sada se stidim tih reci, jer su se u medjuvremenu saznale mnoge zakulisne radnje iz tog vremena, isplivale mnoge istine za koje je sad vec kasno, a neke druge zemlje je zadesila ista sudbina, tako da je postalo ocigledno da to sto se je nama desavalo nije slucajnost niti izuzetak.
A bio si mlad, prirodno je, hoces da jedes, hoces da yebes a to kosta brate, pa onda droga...tu su te sacekali njihovi ...
 
U ono vreme su se ljudi ubijali da ne bi umrli od gladi, da ne pominjem druge stvari. Bitno da je on imao sve obezbedjeno itd., obezbedio jadnog Marka... I eto, kako je jadan završio u hotelu... Sve najgore, nijedno pozitivno mišljenje o njemu.

Ja se iz tog vremena ne secam da je neko umro od gladi, ali se secam u skorije vreme npr. prosle godine onaj starij bracni par od hladnoce i gladi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top