curenje vode iz nosa

Nose_Plugs__2_275w.jpg
 
Meni se to desava vec dva tri dana- prehladjena sam..epitel se trudi da ne dehidrira te stalno salje ekipu makrofaga , pneumocita i fosfolipida da olaksaju muke iziritiranom tkivu..:D

Neka uzme neku zgodnu pamucnu maramicu,kao one sto su se nekad nosile u dzepovima..pa ispeglane te vire..e da mi je to vreme a danasnja tehnika:)
 
Meni se to desava vec dva tri dana- prehladjena sam..epitel se trudi da ne dehidrira te stalno salje ekipu makrofaga , pneumocita i fosfolipida da olaksaju muke iziritiranom tkivu..:D

Neka uzme neku zgodnu pamucnu maramicu,kao one sto su se nekad nosile u dzepovima..pa ispeglane te vire..e da mi je to vreme a danasnja tehnika:)


Ovo sam pronasao na jednom forumu, pa ako neko hoce nek proba:

Kao prvo, ''dobro'' je dok nos curi, jer je to stvarno ventil koji ne propusta bolest nadole prema disajnim putevima i plucima. ALI ako je to ipak dosadan napad curenja, proveren lek je pcelinje sace sa malo meda. Nabavite kod vasih komsija koji cuvaju pcele, teglu meda sa sacem, pa odsecite komad saca sa medom velicine kockice 2x2x2 cm. To parce saca zvacite jedno pola sata kao zvaku, naravno med posisajte a vosak nakon zvakanja ili bacite ili sacuvajte pa pretopite, jer je dobar za zuljeve i kurije oci. Terapiju zvakanja voska mozete ponavljati vise puta u toku dana bez ogranicenja, sem onih osoba koje su alergicne na polenov prah i med. Njima se to ne preporucuje.
 

Back
Top