Alternativa

Da ste mogli da promenite kraj veze, koja je bila divna i sve naj, naj, pa sve do tužnog kraja sa sve nevericom, bolom, razočaranjem....Kako bi ga promenuli ?

Zavisi od situacije.... Sta ima da se menja, sto bih to radio? Ako si se cimao,sve dao, ulozio, zrtvovao, i sad cu ja na kraju da izigravam princa, ocu boli me dzonson...Da je tesko, jeste tesko.. ali sta da se radi..
 
Ako je postojala izuzetna privrzenost i ljubav,a jednostavno doslo se do kraja puta,kraj bih promenio tako da uradim neku glupost,nesto bez veze,da njoj bude sutra lakse,jer sam oduvek bio budala koja sve sama izgura.
Ako je bilo nesto povrsno,sto me i ne zanima bas posebno,kraj bih promenio tako da ja jedem jagnjetinu i pijem pivo dok mi saopstava tu UZASNU vest da mi nemamo buducnost.....
 
Ako je postojala izuzetna privrzenost i ljubav,a jednostavno doslo se do kraja puta,kraj bih promenio tako da uradim neku glupost,nesto bez veze,da njoj bude sutra lakse,jer sam oduvek bio budala koja sve sama izgura.
Ako je bilo nesto povrsno,sto me i ne zanima bas posebno,kraj bih promenio tako da ja jedem jagnjetinu i pijem pivo dok mi saopstava tu UZASNU vest da mi nemamo buducnost.....
Citiram samog sebe,za ovu drugu varijantu:ne bi bilo lose da uz jagnjetinu posluze i salatu od pecuraka,volim ih,hebi ga,a i otklanjaju stres.
 

Ne znam shta drugo, najvishe ubija ta stalna neizvesnost, tamo gde nema opushtenosti, gde vlada konstantno nadyebavanje i nerazumevanje, ni srece nema. Kad ljudi ne znaju shta da ochekuju od veze bolje da su sami. Jedno su prohtevi, lepe, najcheshce nerealne, zelje, a drugo zbilja... Bolje je ne upushtati se u avanturu sa neizvesnim krajem ukoliko se ne moze postici nishta od onog shto nam je potrebno u vezi. Ali kad se uhvati zalet teshko je zaustaviti se, to je problem iz koga se multiplikuju novi...
 

Back
Top