Sex bez obaveza koleginicom/kolegom

Meni je moja mama rekla:
Sine, nikad sa spiska stanara i nikad sa platnog spiska. :lol:
Prvo sam je poslusala.
Drugo do pola. :oops: Bila sam u kombinaciji sa kolegom (nije mi bio sef ili neko iznad mene po rangu)nekoliko meseci. Oboje smo bili sveze sutnuti, ali to nas muvanje je zaceto mnooogo ranije, pa prekinuto zbog vrenosti!
Dok smo bili sami na "sigurnom", super nam je bilo. Ali kad bi dosao u moju poslovnicu glumio bi ludilo i bio veoma hladan prema meni. Nisam ocekivala da mi se baca u zagrljaj, ali ovo je bilo... veoma hladno. Prestali smo time da se "bavimo" posle 8 meseci. Ja sam napredovala u firmi, pa ga vise i ne vidjam. Ohladila sam se. A uskoro se i zaljubila u drugog.
:? Naravucenije: Ko moze da spava sa osobom koju gleda svaki dan i da to bez emocija ne utice na njihov posao... Napred! Ostalih 99% STOJ!
Ako i hocete to, nemojte to raditi sa sefom bez obzira na pol.Setite se Majkl Daglasa u onom filmu...
:shock: :shock: :shock:
 
Hm,posto sam ja jako otvorena licnost,ispricacu Vam nesto.
Moja tata,bio direktor jedne veoma uspesne firme u SFRJ.Ali ortodoxni komunista.To manje bitno.Tek,on je meni nekako uvek govorio da nikada ne udaram pecat koleginici!!He,bio je postenjacina,ali je voleo zene iznad svega.U toj istoj firmi radila je i moja majka i moja maceha i njegove pitaj boga koliko ljubavnica.Mozete zamisliti kakvih je tu tragi komicnih situacija bilo.Valjda poucen iskustvom,valjda mi je zato i savetovao to.
 

Back
Top