Trend micro

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Поштоване колеге,током година имао сам прилике да се сусретнем са разним АВ програмима.Користио сам АВГ,Авиру,Аваст,НОД итд. но никад нисам користио нити видео код неког овај АВ.Видим да Телеком продаје лиценцу те предпостављам да га је неко испробао или је његов корисник те ме интересују ваша мишљења о истом.Хвала.
 
pa ovde njih jako malo koristi trend micro,tako da ces tesko dobiti dobar odgovor,uostalom probaj ga pa ces videti kako radi,pa odluci sta ti je najbolje,ti sam mozes isprobati AV,i to ce biti najbolje testiranje
 
Pogledaj malo na You Tube,ima dosta pregleda korištenja raznih AV-ova,između ostalih i Trend Micro.Evo ti jedan dio pregleda,a ti traži ostalo:



Ма у реду је интетнет резутате и тестове погледам ту и тамо,више ме интересовало нако народски од наших људи.Рекох доста их користи Телеком АДСЛ па чисто да чујем утиске,мада хвала у сваком случају.
 
izasla je 2010 verzija. registruj se na telekomu da dobijes licencu a skini sa oficijalnog sajta internet security ili antivirus (zavisi koju licencu telekom daje,nisam korisnik njihovog adsla pa zato)
 
Ja ga koristim 20-ak dana. Nije nesto tezak za komp, mozda malo vise prilikom skeniranja, a i onaj glavni prozor se dosta sporo otvara. Apdejti su uglavnom neprimjetni. Logovi su krajnje cudni, ne mogu se kopirati. Podesavanja su isto malo cudna. Sve u svemu, ocjena 3.5 od 5.
 
Nakon 30 dana koristenja Trend Micra, da kazem malo o rezulatima. Tokom ovih 30 dana, nije prijavio nijedan virus, samo je nekoliko puta brisao neke kukije. Za to isto vrijeme sam vrlo cesto skenirao komp sa Malwarebytes i on je nasao ukupno 2 advera. Danas mi je istekao Trend Micro, pa sam instalirao Norton Internet Security 2010. Odradio sam full scan sa njim i on je nasao 1 trojanca.
Sve u svemu, prosjecan proizvod. Nije nesto narocito dobar, nije ni los. Taman posla da cete nastradati ako ga instalirate, ali ipak nekad omasi. Malo je tezi za komp od ostalih proizvoda, ali nije strasno.
Da li ga staviti na komp? Ko hoce malo da eksperimentise, moze. Ipak, mislim da ima dosta boljih AV, pa mozda nije pametno gubiti vrijeme sa Trend Micro.
 

Back
Top