s kim se lav najbolje slaze

Anonymous:
debelguza:
Anonymous:
također mislim sa drugim lavom-u prijateljskom pogledu,romantično-mislim da baš ne mogu opstati zajedno...

a kako se lavovi i blizanci slazu???
ja sam dupli blizanac i volim jednog lava!!!!!!
???
-ja sam dupli lav i uopće mi ne odgovaraju blizanci,previse su mi prevrtljivi(i muški i ženski)-al to ne mora biti pravilo...

Mislim na bliznakinje naravno!Ne shvatite ovo kao neko potcenjivanje,ali daleko smo emotivno zrelije od njih!Zbog toga smo uvek u raskoraku sa njima
 
Anonymous:
debelguza:
Anonymous:
također mislim sa drugim lavom-u prijateljskom pogledu,romantično-mislim da baš ne mogu opstati zajedno...

a kako se lavovi i blizanci slazu???
ja sam dupli blizanac i volim jednog lava!!!!!!
???
-ja sam dupli lav i uopće mi ne odgovaraju blizanci,previse su mi prevrtljivi(i muški i ženski)-al to ne mora biti pravilo...
:? a sta sa lavovima i vagicama? I LOVE A LION!
 
ja sam zenska vodolija sa podznakom u lavu i strasno me privlace lavovi, a i ja njih:) (ne znam kako to funkcionise u obrnutom smjeru: muskarac vodolija, zena lav) i mislim da se sa lavovima najbolje slazem:) doduse i sa vodolijama sam super ali sa njima prijateljski, dok su mi lavovi strastveni, sto mi vise odgovara:)
a vodolija i lav su antipodni znaci, a zna se da se suprotnosti privlace
 
jedina prava i uspesna kombinacija je zena lav - muskarac ovan,i jedino ova kombinacija uspeva da traje,pod uslovom da ti kao lavica prihvatas njegove kratke izlete,koji svu tvoju gordost lavice i zelju za divljenjem,spustaju na zemlju,sto ti je i potrebno.Muski ovan je tvoja dobitna kombinacija.Ovo kazem kao astrolog - amater,i potvrdjujem svoju vezu sa jednom lavicom i to duplom,koja traje vec 9 godina-uspesno.
 
ja kao ovca jer sam zensko,zaista se slazem neverovatno dobro samo sa lavom,ali nase slaganje je najvise u sexu,ostalo je podnosljivo...kad razmislim zrelo to slaganje mi je i najvaznije...necu da gubim vreme i trosim se na pogresne !Sex mi je najvazniji i muka mi je od zena koje kazu da postoji nesto vise od toga.Sta je to vise ?
 
a kako se lavovi i blizanci slazu???
ja sam dupli blizanac i volim jednog lava!!!!!!
???[/quote]
ja sam blizanac :D i super se slazem sa mojim lavom- ali ako ga osvojis lav moze samo da slusa blizanca 8) a sa drugim lavom bi se posle nekog vremena tako krvnicki posvadjao....
:twisted:
 
blizanac-strelac:
a kako se lavovi i blizanci slazu???
ja sam dupli blizanac i volim jednog lava!!!!!!
???
ja sam blizanac :D i super se slazem sa mojim lavom- ali ako ga osvojis lav moze samo da slusa blizanca 8) a sa drugim lavom bi se posle nekog vremena tako krvnicki posvadjao....
:twisted:[/quote]

pssssssssssssssssssssssssssssss
ne diraj LAVA DOK SPAVA

pozdrav od lavice
 

Back
Top