Ima neka tajna veza...

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Cvrsto sam ubedjen da Parada Ponosa, ukidanje patriotskog fronta u Srbiji i ubistvo nesretnog Francuza imaju neke veze.

Parada nije odrzana.

NEKO je besan. Nije mogao da obavi zadati zadatak.

Srbima zato treba nabiti kompleks krivice!

Prikazuju rezimske novine slike nesretnog Francuza kako se osmehuje, njegove roditelje kako pate, treba jos da prikazu neku mladu zenu u crnini (njegovu zenu ili devojku), sitnu decu kako placu sto su ostali sirocici...Jednom reci TESKA MEDIJSKA MANIPULACIJA....

Pokazati kako su belosvetski homoseksualci pacificni i cestiti, a srpski huligani (ne znam zasto, ali odmah se misli na nacionaliste i patriote) divlji i violentni...

To je i nacin da se jednim udarcem uklone sve patriotske organizacije u Srbiji.

Znacajan korak u DENACIONALIZACIJI SRBIJE.

Kao kada su fasisti zapalili Raistag, pa okrivili Jevreje..

Ista logika.
 
Poslednja izmena:
па мож да буде
ал има и друга страна

мисим, ни ја не волим педерску параду
ал још више не волим пребијања, ни педера

а те "хулигане" ћу побити чим дођем до апсолутне власти
 
Pravi ratovi prestaju i neko vreme traje mir.Propagandni rat nikada ne prestaje.
Forumasi i svi ostali koji volite svoju domovinu i istinu krenite sa nasim stavovima na strane forume,sajtove,blogove ...Borite se za istinu i pravdu.Tako se pomaze svojoj zelji mudroscu,a sila dolazi tek onda kada smo primorani da se branimo.
 
Cvrsto sam ubedjen da Parada Ponosa, ukidanje patriotskog fronta u Srbiji i ubistvo nesretnog Francuza imaju neke veze.

Parada nije odrzana.

NEKO je besan. Nije mogao da obavi zadati zadatak.

Srbima zato treba nabiti kompleks krivice!

Prikazuju rezimske novine slike nesretnog Francuza kako se osmehuje, njegove roditelje kako pate, treba jos da prikazu neku mladu zenu u crnini (njegovu zenu ili devojku), sitnu decu kako placu sto su ostali sirocici...Jednom reci TESKA MEDIJSKA MANIPULACIJA....

Pokazati kako su belosvetski homoseksualci pacificni i cestiti, a srpski huligani (ne znam zasto, ali odmah se misli na nacionaliste i patriote) divlji i violentni...

To je i nacin da se jednim udarcem uklone sve patriotske organizacije u Srbiji.

Znacajan korak u DENACIONALIZACIJI SRBIJE.

Kao kada su fasisti zapalili Raistag, pa okrivili Jevreje..

Ista logika.

ne lupetaraj, neko je tog coveka ubio, i ti koji su to uradili i jesu divljaci,
zasto bi smo istinu sakrivali pod tepih...
nego si ti opaki homofob pa povezujes sve u jednu suludu pricu.
 
Cvrsto sam ubedjen da Parada Ponosa, ukidanje patriotskog fronta u Srbiji i ubistvo nesretnog Francuza imaju neke veze.

Parada nije odrzana.

NEKO je besan. Nije mogao da obavi zadati zadatak.

Srbima zato treba nabiti kompleks krivice!

Prikazuju rezimske novine slike nesretnog Francuza kako se osmehuje, njegove roditelje kako pate, treba jos da prikazu neku mladu zenu u crnini (njegovu zenu ili devojku), sitnu decu kako placu sto su ostali sirocici...Jednom reci TESKA MEDIJSKA MANIPULACIJA....

Pokazati kako su belosvetski homoseksualci pacificni i cestiti, a srpski huligani (ne znam zasto, ali odmah se misli na nacionaliste i patriote) divlji i violentni...

To je i nacin da se jednim udarcem uklone sve patriotske organizacije u Srbiji.

Znacajan korak u DENACIONALIZACIJI SRBIJE.

Kao kada su fasisti zapalili Raistag, pa okrivili Jevreje..

Ista logika.

Управо..Нацистичка Европа је Јевреје и Словене кривила за све..
Пошто су се Јевреји вратили у своју отаџбину, остали само Словени..

Руси су им криви што имају ресурсе..а ми Срби што смо живи..
 
Koji vam je to trip sa kolektivnim "kompleksom krivice"?
Samo o tome drvite...:roll:
Ako se neko oseća krivim za nešto što je napravila grupa majmuna, to je samo njegov problem i njegov kompleks.

pa ocigledno negde u podsvesti se neko i raduje, ili ga u najmanju ruku zabole bas sto je covek tako zverski ubijen, to je licna krivica...zbog ravnodusnosti, koju podizu na nivo kolektivne...
 
pa ocigledno negde u podsvesti se neko i raduje, ili ga u najmanju ruku zabole bas sto je covek tako zverski ubijen, to je licna krivica...zbog ravnodusnosti, koju podizu na nivo kolektivne...

Каква психо анализа ,достојна једног Јунга,да ли си размишљала да се тиме професионално бавиш?
 
Mene zanima hoce li Srbija da uvede praznik na dan smrti Brica Tatona ... ajde ajde srpcad, sve ce biti u redu, evo maramica, obrisite te suzne oci i napacene duse, voli vas EUropa bez obzira na sve ...

P73308F23115.jpg
 
To što ti ne razlikuješ žaljenje zbog nečije smrti i protivljenje huliganskom nasilju sa jedne strane i krivicu sa druge strane, je opet samo tvoj problem i tvoj kompleks.

Не, уопште није тема да неко не разуме и да неко није против хулиганства,али оркестрирано патетичко плакање и урлање они су криви ,јако личи на навијање
питање је само ко ће из патетичноплачипичкасте групације први подићи камен
 
pa ocigledno negde u podsvesti se neko i raduje, ili ga u najmanju ruku zabole bas sto je covek tako zverski ubijen, to je licna krivica...zbog ravnodusnosti, koju podizu na nivo kolektivne...

Ima i takvih, ali čini mi se da je kod većine pitanje onog najgoreg palanačkog mentaliteta "svako zlo koje se dogodi gurni pod tepih, ćuti i ne pominji, da ne pukne bruka po selo" :roll:
 
nisam, ali obozavam Junga i upravo je tako kako sam ja rekla :cool:

Ima i takvih, ali čini mi se da je kod većine pitanje onog najgoreg palanačkog mentaliteta "svako zlo koje se dogodi gurni pod tepih, ćuti i ne pominji, da ne pukne bruka po selo" :roll:

Nadam se da je uvodni post samo ironija.

Ајмо цењене колегинице форумашице ,када сте толико решене да се изборите са насиљем што ни слова не написасте овде
http://forum.krstarica.com/threads/315291

могло би се рећи није свађалачка тема па није ин
сувише сте ин и сувише вас заболе
 
Ајмо цењене колегинице форумашице ,када сте толико решене да се изборите са насиљем што ни слова не написасте овде
http://forum.krstarica.com/threads/315291

могло би се рећи није свађалачка тема па није ин
сувише сте ин и сувише вас заболе

pa svi nasi komentari i jesu o tome, sto moramo da budemo konkretno na bas svakoj temi?
 
Не, уопште није тема да неко не разуме и да неко није против хулиганства,али оркестрирано патетичко плакање и урлање они су криви ,јако личи на навијање
питање је само ко ће из патетичноплачипичкасте групације први подићи камен
Upravo je o tome tema, očigledno ima ljudi koji to ne kapiraju, pa kreću konstrukcije "to su ******", "to je propagandni rat", "oće da nas zatru", "oće da nas bombarduju", bu! :zima:
Prosto ne znam ko je tu "патетичноплачипичкастa групацијa" :roll:
 
pa svi nasi komentari i jesu o tome, sto moramo da budemo konkretno na bas svakoj temi?


Не нису ваши коментари су они и ми ,ваши коментари су жеља да се покажете неким другачијим ,несрећа овог пострадалог вас не интересује
борба против насиља вас неинтересује
ви само желите да се борите једни против других


Upravo je o tome tema, očigledno ima ljudi koji to ne kapiraju, pa kreću konstrukcije "to su ******", "to je propagandni rat", "oće da nas zatru", "oće da nas bombarduju", bu! :zima:
Prosto ne znam ko je tu "патетичноплачипичкастa групацијa" :roll:

Они који палчипичкарају а заболе их уво ,они који перу своју савест тако што ће написати пар постова и мало дати табанима ватрице приликом шетње
Они који ће сами себи рећи ето ја сам шетао али то није дало резултат
мене су преварили
 
Не нису ваши коментари су они и ми ,ваши коментари су жеља да се покажете неким другачијим ,несрећа овог пострадалог вас не интересује
борба против насиља вас неинтересује
ви само желите да се борите једни против других

nije tacno i nemas prava da to govoris o nekome...
ne mozes ti da znas koji su motivi i zasto neko nesto pise tako kako pise...
interesuje me bilo cija nesreca, nebitno ko je...rekla sam svoje misljenje, jedan od nacina koji je najlaksi za pocetak je da ovaj narod jasno stavi do znanja da je protiv nasilja, bar jednim protestom, ali ni to ne dozvoljavate...jer je slihtanje Evropi...
kao da to ne radimo zbog sebe, jer takvi zive sa nama a ne u nekim evrposkim zemljama...
 

Back
Top