zar samo kres bez emocija...

Banini

Obećava
Poruka
52
Da li je neka od vas zena ostala potpuno ravnodusna prema svojim ljubavnicima odnosno ,,kres semama,,Da li je uspelo od pocetka do kraja sva da ostane samo na kresu bez nekih toplijih emocija?Cini mi se da se zena uvek bar malo zaljubi u coveka sa kojim spava, a da su muskarci potpuno drugaciji...Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?Cini mi se da se zena lakse vezuje i da tako ponekad ide protiv sebe(pogotovo kad takve seme traju duze)
 
ja sam kao htela to da probam, ali sam se silno prevarila. Zaljubila sam se u svog ljubavnika i potpuno odlepila. Sad smo zajedno vec godinu ipo dana u nekoj kao vezi. I da ne detaljisem, ja to ne mogu. Ne znam ni da li bih volela da mogu. :roll:
 
soraja:
ja sam kao htela to da probam, ali sam se silno prevarila. Zaljubila sam se u svog ljubavnika i potpuno odlepila. Sad smo zajedno vec godinu ipo dana u nekoj kao vezi. I da ne detaljisem, ja to ne mogu. Ne znam ni da li bih volela da mogu. :roll:
O tome se i radi,i ja mislim da zene to ne mogu,ili jako tesko.A reci mi kako ste dosli do veze,na ciju inicijativu?
 
Banini:
Da li je neka od vas zena ostala potpuno ravnodusna prema svojim ljubavnicima odnosno ,,kres semama,,Da li je uspelo od pocetka do kraja sva da ostane samo na kresu bez nekih toplijih emocija?Cini mi se da se zena uvek bar malo zaljubi u coveka sa kojim spava, a da su muskarci potpuno drugaciji...Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?Cini mi se da se zena lakse vezuje i da tako ponekad ide protiv sebe(pogotovo kad takve seme traju duze)
Skoro sve žene (izuzeci potvrđuju pravilo) ulaze u intimnu vezu s emocijama. Sex je kod žena među ušima a kod muškaraca među nogama, tako neko jednom reče...
 
Banini:
Da li je neka od vas zena ostala potpuno ravnodusna prema svojim ljubavnicima odnosno ,,kres semama,,Da li je uspelo od pocetka do kraja sva da ostane samo na kresu bez nekih toplijih emocija?Cini mi se da se zena uvek bar malo zaljubi u coveka sa kojim spava, a da su muskarci potpuno drugaciji...Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?Cini mi se da se zena lakse vezuje i da tako ponekad ide protiv sebe(pogotovo kad takve seme traju duze)

Poznavajući dosta žena, a i sama sam Ž, mislim da svaka od njih ulazi u vezu, ili bilo što, s dozom emocija. Ako i kaze " ma samo cu se malo zezati" i to i napravi, uglavnom se poslje osjeca lose.
Jednostavno nismo takve, ("Čast" izuzetcima), spavati s nekim zanci dati mu se u potpunosti, dok je muskarcima to puko pražnjenje (osim kad vole).
Mislim, oni mogu biti u vezi samo zbog sexa, i to jako dugo vremena ako je sex dobar, ali ne moraju i da se vežu za tu osobu, poput robota.
 
Ma dajte, to su izmislili muskarci da bi se bolje osecali... meni se desilo obrnuto par puta, a jednom sam tipa iz kreveta isterala jer je hteo da se drzimo za ruke :oops: ...lepo sam mu rekla da on nije TAJ s kojim zelim da se mazim i pazim. Pa vi sad gledajte.
 
Banini:
Da li je neka od vas zena ostala potpuno ravnodusna prema svojim ljubavnicima odnosno ,,kres semama,,Da li je uspelo od pocetka do kraja sva da ostane samo na kresu bez nekih toplijih emocija?Cini mi se da se zena uvek bar malo zaljubi u coveka sa kojim spava, a da su muskarci potpuno drugaciji...Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?Cini mi se da se zena lakse vezuje i da tako ponekad ide protiv sebe(pogotovo kad takve seme traju duze)

Seks je u glavi, neke emocije su obavezne. Neko vara svog muza zato sto zeli da se osveti (znaci emocija mrznja), neko je u braku u kome seks ne valja a sve drugo je OK (emocija-zelja da se zadovolji fizioloska potreba... itd. Milion je opcija...
Mislim da uvek postoje emocije medju onima koji vode ljubav i mislim da nema razlika izmedju muskaraca i zena po tom pitanju. Bez zelje da branim muskarce nemojte zaboraviti da su zene uzasno pragmaticne i proracunate (tu izuzimam samo jako mlade i naivne zenske osobe)
 
Hm...,moja drugarica zastupa tezu da se zene cesce vezuju i zaljubljuju jer se daju potpuno(to je ono sto zenu prati kroz istoriju i sto joj je nekako nametnutno-nevinost i sl.)dok kod muskaraca to nije slucaj jer oni vec imaju-ne moraju da osvajaju i kroz to isticu svoju,,muskost,,
 
Ja sam pocela sa push semama..bilo ih je jako mnogo..neke su bile jednokratne..
medjutim presekla sam sve to. ne mogu da kazem da sam imala jasan razlog osim racionalnih i to sto zivim sa roditeljima..i mozda neke ugradjene sramote..sami dogadjaji nisu bili neprijatni ni mucni. dobro, nisam uvek ni uzivala, tj bila napaljena, kad nisam uzivala bilo je odradjivanje posla. haha vise puta nisam radila sam jer nisam imala nikakav signal da radim nesto lose a i upoznavala sam svoju sexualnost. zatim tu su uvek i price o seksu kako to treba i mnogo itd a ja sam koristila prilike a htela sam i bliskost s nekim, prvo sto su sve mushki, a drugo sto su neke osobe. nisam se osecala lose, ni 'jeftino' (ja ne znam sta to znaci), niti sam se zaljubila u nekog - neki su mi bili privlacni vise neki manje, ali bio je to neki vid prijateljstva ili jos bolje - dogovora. niti je mene neko tretirao ne znam kako, mogu da kazem da su me ljudi vise postovali nego neki sa kojima sam kao u normlanom odnosu. pa da, kad dobijaju od mene nesto bitno :)
onda sam ja sebe stavila na presto i prestala sam to da radim. mada i da uradim, ne bih se osecala gore nego verovatno bolje.. nekad i ne toliko zbog pusenja, to je bio samo deo..ali lanac se shirio..neki ljudi su nestali...ne znam..koliko bi oni pristajali na samo to..mozda ne bi bili bas uvek tako fini...
jednom sam imala 3 susreta jedan za drugim :)) odvojeno..i nije tacno da se covek oseca lose..osecala sam se super..medjutim ne mozes tako stalno jer ne zivis kao zivotinja nego imas neku organizaciju i ne mozes bas uvek kad ti se nesto hoce...mislim da odnos prema seksu dosta zavisi od cele organizacije zivota..
u stvari koja je stvar...plasila sam se da to prodje o meni..hahah a sta sada raidm:)
mozda sam pocela da razmisljam o bolestima..imala sam jedan bizaran susret koji cu mozda nekad ispisati...pocela sam da idem u crkvu moguce da i to ima veze..mada meni se bas vata posle liturgije :I
ili me je to samo smorilo..ne znam
mozda bi trebalo da pozovem neke likove i da obnovim...ne zelim ni da ih srecem iako su bili bash neobicni i interesantni ljudi..ili mozda ipak zelim?
imam sada samo jednu takvu varijantu...ne nisam zaljubljena
i ne znam da li to postoji..ja prema malom broju ljudi osecam jaku privlacnost ali zaista prema malom...ostali su u nekom obliku ok a pretpostavljam da bi sa svakim bilo izvodljivo ziveti itd..ali sada apstiniram. da u svim tim susretima sam bila vrlo daleko od seksa..ne znam u sta bi se druzenja pretvorila...u nesto dublje..u prostituciju...u silovanje...ja zaista ne znam cak nemam nista protiv neke sigurne prostitucije mogla bih to da radim..ali racionalno je bilo da to vise ne radim...sada kazem NE...za sada hahah ;))
inace sve ima veze i sa mnom...ja nemam obicaj da se bavim svojim izgledom..verovatno su i tu kvake..da sam zadovoljna, verovatno bi sve to bilo drugacije...opet, nije to toliko vazno, uvek postoje ljudi koje cete privuci...mozda i jesam zadovoljna, jer kako sve zene imaju fuckin' nagon ka tome a moj je nagon da se istusiram i da perem zube jer treba..ne znam..toliko o tome kako treba biti riba...svako je nekome riba...e da idem na aerobik...eli nisam bash zgodna
 
jagodica:
Ja sam pocela sa push semama..bilo ih je jako mnogo..neke su bile jednokratne..
medjutim presekla sam sve to. ne mogu da kazem da sam imala jasan razlog osim racionalnih i to sto zivim sa roditeljima..i mozda neke ugradjene sramote..sami dogadjaji nisu bili neprijatni ni mucni. dobro, nisam uvek ni uzivala, tj bila napaljena, kad nisam uzivala bilo je odradjivanje posla. haha vise puta nisam radila sam jer nisam imala nikakav signal da radim nesto lose a i upoznavala sam svoju sexualnost. zatim tu su uvek i price o seksu kako to treba i mnogo itd a ja sam koristila prilike a htela sam i bliskost s nekim, prvo sto su sve mushki, a drugo sto su neke osobe. nisam se osecala lose, ni 'jeftino' (ja ne znam sta to znaci), niti sam se zaljubila u nekog - neki su mi bili privlacni vise neki manje, ali bio je to neki vid prijateljstva ili jos bolje - dogovora. niti je mene neko tretirao ne znam kako, mogu da kazem da su me ljudi vise postovali nego neki sa kojima sam kao u normlanom odnosu. pa da, kad dobijaju od mene nesto bitno :)
onda sam ja sebe stavila na presto i prestala sam to da radim. mada i da uradim, ne bih se osecala gore nego verovatno bolje.. nekad i ne toliko zbog pusenja, to je bio samo deo..ali lanac se shirio..neki ljudi su nestali...ne znam..koliko bi oni pristajali na samo to..mozda ne bi bili bas uvek tako fini...
jednom sam imala 3 susreta jedan za drugim :)) odvojeno..i nije tacno da se covek oseca lose..osecala sam se super..medjutim ne mozes tako stalno jer ne zivis kao zivotinja nego imas neku organizaciju i ne mozes bas uvek kad ti se nesto hoce...mislim da odnos prema seksu dosta zavisi od cele organizacije zivota..
u stvari koja je stvar...plasila sam se da to prodje o meni..hahah a sta sada raidm:)
mozda sam pocela da razmisljam o bolestima..imala sam jedan bizaran susret koji cu mozda nekad ispisati...pocela sam da idem u crkvu moguce da i to ima veze..mada meni se bas vata posle liturgije :I
ili me je to samo smorilo..ne znam
mozda bi trebalo da pozovem neke likove i da obnovim...ne zelim ni da ih srecem iako su bili bash neobicni i interesantni ljudi..ili mozda ipak zelim?
imam sada samo jednu takvu varijantu...ne nisam zaljubljena
i ne znam da li to postoji..ja prema malom broju ljudi osecam jaku privlacnost ali zaista prema malom...ostali su u nekom obliku ok a pretpostavljam da bi sa svakim bilo izvodljivo ziveti itd..ali sada apstiniram. da u svim tim susretima sam bila vrlo daleko od seksa..ne znam u sta bi se druzenja pretvorila...u nesto dublje..u prostituciju...u silovanje...ja zaista ne znam cak nemam nista protiv neke sigurne prostitucije mogla bih to da radim..ali racionalno je bilo da to vise ne radim...sada kazem NE...za sada hahah ;))
inace sve ima veze i sa mnom...ja nemam obicaj da se bavim svojim izgledom..verovatno su i tu kvake..da sam zadovoljna, verovatno bi sve to bilo drugacije...opet, nije to toliko vazno, uvek postoje ljudi koje cete privuci...mozda i jesam zadovoljna, jer kako sve zene imaju *' nagon ka tome a moj je nagon da se istusiram i da perem zube jer treba..ne znam..toliko o tome kako treba biti riba...svako je nekome riba...e da idem na aerobik...eli nisam bash zgodna

al si zato 8)
 
jagodica:
Devilishgirl:
Ja zastupam tezu :P da se zene cesce vezuju i zaljubljuju zato sto su veoma LAKOVERNE(cast izuzecima).

a muskarci su prekaljeni vuci? zasto bi to bilo tako? a zene su naivne crvenkapice
Bulls.hit, to si ti napisala. Zna se da postoji isto toliko zena koje obozavaju da drkaju po muskom mozgu...Someone told me once, that there's right and wrong..hmmm..ne znam, meni nekako bolje da budem naivna crvenkapica, nego da usavrsavam pusenje na raznim drkadzijama.
 

Slične teme


Back
Top