SVe se ZALI i POSTUJE ali SRBIJA i SRBI NAJjjjjj.... manje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Danas kad sam pretrazivao malo da procitam sta se novo desava u SRBIJI,imao sam priliku da procitam o zalosti koja je SRBIJU zadesila smrcu jednog momka Francuza koji je eto preminuo posle 10 dnevne borbe za zivot. Mislim zamislite momak eto dosao na fudbal i eto sad je MRTAV! Sta reci tim povodom? Mislim svaka vrsta opravdanja je neosnovana i ne ide.
LAKU MU CRNA ZEMLJA!!!


Ali to nije razlog moga pisanja,razlog moga pisanja je kao sto i sami mozete da vidite toliki odziv BG-SRBA povodom njegove smrti,eto BG su uzasnuti tim cinom i toliko ih je izaslo na ulice i to je lepo videti eto drzavljani jedne druge drzave za jednog stranca kojeg ne poznaju i nemaju nista zajednicko jedino ono sto je rekao DARVIN da su nastali od jednog te istog predaka.
TOLIKA masa ljudi na ulici NAVODNO eto "osecaju se prozvanim-potrevljenim- oni bi hteli da izjave SVOJ PROTEST BRAVO samo ja se pitam sto ti isti BG-ni kad biva neki SRBIN tj SRBKINJA ubijeni od Siptara-Muslimana-Hrvata itd. sto se u tom momentu takodje ne okupe i posvedoce o "osecanju PROZVANOSTI-POTREVLJENOSTI- jer u tom momentu im je nastradao neko ko je eto da kazemo od njihove GRANE a ne od stabla! Stvarno cudna stvar? da li to znaci da je u BG sve prece od SRBIJE i SRBSTVA ili je to neko SLIHTANJE tih BG-na eto kao HVALA Sarkoziju za ... pa zasta bi mogli sve da im se zahvalimo/prvi svetski,drugi,Slo,HR,BiH,KosMet ah da... to vi znate bolje!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
A kako bi se ti osecao da je neko tvoj otisao na utakmicu u tudjem gradu da navija za svoj tim. I ide da se kao provede u grad, za koji tvrde da je bezbedan. I tako tog tvog, recimo rodjenog brata, ubije neko, eto, zato sto je bio lose volje, a tvoj brat je pri tom bio iz Srbije.
Znas sta, dizete frku, kada vam razbiju Hrvati soferke, zato sto znate da ste nepozeljni tamo a ismevate se smrti nevine osobe. Sram vas bilo.
 
O, Veliki Srbi sa presvetloga foruma... Imate državu kakvu ste stvorili i zaslužili... Državu gde vi prvi ne poštujete bližnjeg svog, državu gde nerad i lopovluk, nepoštenje i nedostatak kulture krijete iza patriotizma. Državu gde vam rovari ko kako hoće, dok vaša lenjost na to ne reaguje. To ste zaslužili i stvorili, pa nemojte da vam je sad krivo što je takva stvar. Krivica je vaša, pre svega... O veliki Srbi!
 
da li to znaci da je u BG sve prece od SRBIJE i SRBSTVA ili je to neko SLIHTANJE tih BG-na eto kao HVALA Sarkoziju za ... pa zasta bi mogli sve da im se zahvalimo/prvi svetski,drugi,Slo,HR,BiH,KosMet ah da... to vi znate bolje!

Ko si ti da procenjuješ da li je neko manje ili više Srbin?

Ne znam iz koje si ti civilizacije, ali iz moje Srbije nisi.
 
Kuka ko za cim zeli. Niko te ne tera da kukas za francuzom. A i to kukanje je vise marketing nase diplomoatije nego neka iskrenost.

A da je sramota to sto se desilo, sramota je.

Desetine hiljada ljudi po facebooku i forumima su po frupama koje osuđuju ovo ubistvo. To nije marketin, već dokaz da je Srbima pun ku*ac idiota i pi*kica zbog kojih nas ceo svet pljuje, mrzi i omalovažava.... A da je sramota, jeste, ali i presedan koji se mora napraviti... 40 godina za ubice.
 
Desetine hiljada ljudi po facebooku i forumima su po frupama koje osuđuju ovo ubistvo. To nije marketin, već dokaz da je Srbima pun ku*ac idiota i pi*kica zbog kojih nas ceo svet pljuje, mrzi i omalovažava.... A da je sramota, jeste, ali i presedan koji se mora napraviti... 40 godina za ubice.
Даћо пронашао Бога ,па до пре неки дан си ти писао како педере треба па бббалбббаллабббалл (ал углвном после тог третмана не би више били живи)
као и Арнауте и Хрвате
драго ми је да си се нашао у лепоти вере
 
Poslednja izmena:
TOLIKA masa ljudi na ulici NAVODNO eto "osecaju se prozvanim-potrevljenim-

Осим народа који је самостално ишао да ода почаст покојном, већина људи је дошла организовано.Дс , Г17, СПС ,а могуће и други, су својим активистима наложили да долазе.Отуда толики народ .
 
Даћо пронашао Бога ,па до пре неки дан си ти писао како педере треба па бббалбббаллабббалл (ал углвном после тог третмана не би више били живи)
као и Арнауте и Хрвате
драго ми је дфа си се нашао у лепоти вере

Ko je je6eni Daćo?

Ja i sad mislim da su ****** zlo? Pa šta... Koliko trebaš da budeš glup da stvar posmatraš tako da ako ne podržavaš pedere-podržavaš ubice.

Navijači su glupa isfrustrirana stoka, kao i oni jadni dupedavci koji su hteli da paradiraju Beogradom. Meni su to ista gowna i ja bi sve tu turio u institucije. Može li tvoj mozak sa toliko godina iskustva da dobaci da ne može da niko, ama baš niko, da ubija i prebija ljude po ulicama, isto kao što ne može da se gologuzi bolesnici šetaju i paradiraju. Može li to Mile?

PS. Ja sam ateista i zabole me ku*ac i za mafiju iz SPC, i za amfilohija i bagru... Isto tako mi je pun ku*ac i pedera i navijaća i ustaša... Kapish... Ima stvari koje civilizacija dopušta i koje ne dopušta. Ja se trudim da budem civilizovan i zabole me pače za deklarisanje. I pritom sam veći Srbin od navijačkih pi*kica i bogohulnih popova...
 
Осим народа који је самостално ишао да ода почаст покојном, већина људи је дошла организовано.Дс , Г17, СПС ,а могуће и други, су својим активистима наложили да долазе.Отуда толики народ .
:ok: :ok: :ok: као и ЛГБТ и ЛДП и НВО активне барабе
 
Ko je je6eni Daćo?

Ja i sad mislim da su ****** zlo? Pa šta... Koliko trebaš da budeš glup da stvar posmatraš tako da ako ne podržavaš pedere-podržavaš ubice.

Navijači su glupa isfrustrirana stoka, kao i oni jadni dupedavci koji su hteli da paradiraju Beogradom. Meni su to ista gowna i ja bi sve tu turio u institucije. Može li tvoj mozak sa toliko godina iskustva da dobaci da ne može da niko, ama baš niko, da ubija i prebija ljude po ulicama, isto kao što ne može da se gologuzi bolesnici šetaju i paradiraju. Može li to Mile?

А шта кад шетају?
 
Desetine hiljada ljudi po facebooku i forumima su po frupama koje osuđuju ovo ubistvo. To nije marketin, već dokaz da je Srbima pun ku*ac idiota i pi*kica zbog kojih nas ceo svet pljuje, mrzi i omalovažava.... A da je sramota, jeste, ali i presedan koji se mora napraviti... 40 godina za ubice.

Ja ipak mislim da su Srbi oguglali na sve i taman da su u Beogradu na rostilju ispekli 50 stranaca, niko se ne bi iskreno tangirao. Recimo eto mene zabole za taj nemio dogadjaj. Ne veselim se ali sam totalno ravnodusan.

Pazi ovako

Narod izadje na izbore, dobijes vladu, u fotelju sedne Dacic, on rukovodi policijom, policija nije u stanju da cuva javni red i mir... i ko je kriv? Pa onaj koji jedini ima moc i pravo da dozvoli imbecilima da vladaju... narod. Da taj narod toliko pogadja nesreca ne bi imao nadaleko cuveni mentalitet "da komsiji crkne krava".

Tako da, mani me tih nekih belgijskih prica, nekog izigravanja revoltiranog besa , sa suzama u ocima (jer od muke vise toboze ne znamo sta cemo).

Sve je to izmanipulisano od strane medija, kako se slucajno ne bi dogodilo da nam ukinu (ili da ne ukinu) vizni rezim. Ista stvar je izmanipulisana kos gej parade, paljenja dzamije u Bg i slicno.
 
Ja ipak mislim da su Srbi oguglali na sve i taman da su u Beogradu na rostilju ispekli 50 stranaca, niko se ne bi iskreno tangirao. Recimo eto mene zabole za taj nemio dogadjaj. Ne veselim se ali sam totalno ravnodusan.

Pazi ovako

Narod izadje na izbore, dobijes vladu, u fotelju sedne Dacic, on rukovodi policijom, policija nije u stanju da cuva javni red i mir... i ko je kriv? Pa onaj koji jedini ima moc i pravo da dozvoli imbecilima da vladaju... narod. Da taj narod toliko pogadja nesreca ne bi imao nadaleko cuveni mentalitet "da komsiji crkne krava".

Tako da, mani me tih nekih belgijskih prica, nekog izigravanja revoltiranog besa , sa suzama u ocima (jer od muke vise toboze ne znamo sta cemo).

Sve je to izmanipulisano od strane medija, kako se slucajno ne bi dogodilo da nam ukinu (ili da ne ukinu) vizni rezim. Ista stvar je izmanipulisana kos gej parade, paljenja dzamije u Bg i slicno.

Мој друг Бот зна кад хоће:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top