Zasto covek prdi....???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CINC

Zainteresovan član
Poruka
155
Mozda ova tema ima malo veze i a kulturom,ali ipak posto se radi o procesu u ljudskom organizmu mislim da joj je ipak ovde mesto.Cesto sam se pitao zasto to covek prdi tj.da budem malo kulturniji (ispusta vetrove) i sta se to desava u ljudskom organizmu sto dovodi do ove pojave,koliko je to ustvari zdravo i neophodno i sl.pitanja vezana za ovaj proces.Da li ljudi koji misle da to bas nije kulturno pa se i suzdrzavaju od ovoga grese ili je to prirodno i treba pustiti da ide svojim tokom....Unapred zahvaljujem na objasnjenima u vezi ovog ljudskom procesa....:super::think::hahaha:
 
Imala sam rodjaka, lekar, veoma dobar i postovan u svoje vreme kao strucnjak, sa specificnim odnosom prema "pustanju vetrova". U sred obroka, za stolom gde je prisutan razni svet, on co'ek ustane, obavi sta ima, izvini se i objasni da nije zdravo sprecavati cunami koja se u sakuplja u crevima... :roll: :lol:. Bog da mu dusu prosti, nema ga vise medju nama :pop2:, ali tamo gde je otisao svakako nije otisao zbog problema sa crevima :aha:.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top