o muskarcima

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
cesto se cuje kako su neemotivni bla bla...
gde je tu istina? koliko su zaista emotivni i koliko to zaista pokazuju...a kolikovodjeni egom, sujetom i muskom tastinom...
i kako to deluje na zenski svet....
 
Ono što sam ja skužila.. emocija im puca na dupe kad su bolesni , tj.. šmrc na nos : OMAZI se samo tako! Daj čaja, briši nos.. šmrc,bljc..

Moderan pevacica je u pravu !
Ma to su samo tako emotivni yayani..
 
Jako su emotivni, kada raskines sa njima. Onda ti kazu sta misle o tebi. ;)

A ti si imala decka?
a018.gif

Ja placem svakog dana.. u vise navrata..
a050.gif
 
cesto se cuje kako su neemotivni bla bla...
gde je tu istina? koliko su zaista emotivni i koliko to zaista pokazuju...a kolikovodjeni egom, sujetom i muskom tastinom...
i kako to deluje na zenski svet....
Ајмо овако:
Немој да плачеш ко нека девојчица.
Јесам ли ја родила мушко или женско?
Плачипичка, бууу.
Покажи да си мушко.

Ех, није њима лако, без све шале.
Од малена их уче да потискују осећања, да је то нешто ружно, нешто што раде девојчице – нижа бића.
:neutral:
 
Ајмо овако:
Немој да плачеш ко нека девојчица.
Јесам ли ја родила мушко или женско?
Плачипичка, бууу.
Покажи да си мушко.

Ех, није њима лако, без све шале.
Од малена их уче да потискују осећања, да је то нешто ружно, нешто што раде девојчице – нижа бића.
:neutral:

pa ovo je apel svim majkama malih decaka da promene pristup. da ne bi ispadali monstrumi ko do sad:confused:
 
Ех, није њима лако, без све шале.
Од малена их уче да потискују осећања, да је то нешто ружно, нешто што раде девојчице – нижа бића.
:neutral:
Devojčice jesu niža bića nakon 12. godine. Pre toga su obično više za koji santimetar. :D
Al nije to problem. Ti što ne umeju da potiskuju osećanja su kao oni što zakasne na rasprodaju slatkiša u supermarketu. Oni brži i bezobzirniji sve razgrabe, a njima ostanu samo pakovanja kikirikija. Sa onom nepoderivom kesom. A unutra nekakvi tvrdi plodovi, pa još presoljeni. :mrgreen:
 

Back
Top