ideal lepote.........

............
 

Prilozi

  • 19859_260335286378_260317126378_3473907_287844_n.jpg
    19859_260335286378_260317126378_3473907_287844_n.jpg
    17,4 KB · Pregleda: 12
  • 19859_260335276378_260317126378_3473906_50761_n.jpg
    19859_260335276378_260317126378_3473906_50761_n.jpg
    13,3 KB · Pregleda: 16
  • 18659_270140651378_260317126378_3508614_1617088_n.jpg
    18659_270140651378_260317126378_3508614_1617088_n.jpg
    18,1 KB · Pregleda: 21
Pojam zenske ljubomore je potekao od lepih zena...uopste zasto bi muskarca bilo briga sto su zene ljubomorne jedna na drugu.....
ponekad doduse moze biti iritantno.....
Muska ljubomora je drugcija...ja prezirem sve sto predstavlja robert piterson...i verovatno sam i ljubomoran na njega zato sto za njime vriste devojke i usput ima pare....ali nikad necu reci da je ruzan....ili mu poreci neki kvalitet koji ima......zato je muska ljubomora prihvatljivija...
Pojam zenske ljubomore je potekao od lepih zena?
Sta je pisac hteo da kaze?
Svi ga formirate,nigde sustine.

Pa gde je ona tacno rekla da je pamela ruzna?
Rekla je da izgleda jeftino,sto jeste tacno.
Da je ruzna,nije,ali ima lepsih.

Sad,vidis,to je jednostavno-kod zena se uvek gleda lepota,kod muskaraca drustveni status,uspeh,koliko cica skupi-svakom svoje,u sustni isto sranje,samo sto je vase,kao sto rekoh,ogavnije,zato sto se stalno satro zgrozavate nad nasim sranjima.

Sad,da se vratimo na Pamelu,kao sto rekoh,ona nije rekla daje ruzna,vec da izgleda jeftino,sto bi bilo osporavanje njenog kvaliteta samo u slucaju da Pamela vazi za vrsnu damu,sto nije slucaj.

Ne,ti mu nisi porekao nijedan kvalitet,ti ga prezires u potunosti:lol:
Uostalom,de gustibus ....,kao sto vec znamo.
Ne lozi svakog 3 litra silikona.
 
Pojam zenske ljubomore je potekao od lepih zena?
Sta je pisac hteo da kaze?
Svi ga formirate,nigde sustine.

Pa gde je ona tacno rekla da je pamela ruzna?
Rekla je da izgleda jeftino,sto jeste tacno.
Da je ruzna,nije,ali ima lepsih.

Sad,vidis,to je jednostavno-kod zena se uvek gleda lepota,kod muskaraca drustveni status,uspeh,koliko cica skupi-svakom svoje,u sustni isto sranje,samo sto je vase,kao sto rekoh,ogavnije,zato sto se stalno satro zgrozavate nad nasim sranjima.

Sad,da se vratimo na Pamelu,kao sto rekoh,ona nije rekla daje ruzna,vec da izgleda jeftino,sto bi bilo osporavanje njenog kvaliteta samo u slucaju da Pamela vazi za vrsnu damu,sto nije slucaj.

Ne,ti mu nisi porekao nijedan kvalitet,ti ga prezires u potunosti:lol:
Uostalom,de gustibus ....,kao sto vec znamo.
Ne lozi svakog 3 litra silikona.

Hteo je da kaze da muskarac nije mogao da izmisli zensku ljubomoru..jer jelte nije zena i nije upucena prema njemu...ti sad jasnije...?....:lol:

meni izgleda isuvise jeftino (nezavisno od toga ko je i sta je)...pocevsi od kose koja je izgorela od hidrogena i obrva koje i nema i sisa koje nenormalno vestacki izgledaju(pored toga sto i jesu ) i usana koje su izgubile oblik(pogotovo gornja usna) pa obavezno karmin premasi "liniju"

meni bi ovo bio ok opis za neku napucanu prosecnu ribu..ali za pamelu?..tesko...

Ajde feministkinjo vrati se na lanac......niko sposobnom coveku nece reci da to nije...reci ce da je gov.no olos itd...al mu nece poricati kvalitet...a zene to upravo i rade...u tome je razlika...ali posto sam svestan da ovo pisem tebi...verujem da cu morati da se ponovim jos koji put....

prezirem ono sto on pretstavlja....nauci da citas.....
mislim na sistem vrednosti i te tako cudne stvari.....kad porastes shvatices...
 
u svakom sluchaju, kreni da pokazujesh elementarnu kulturu i poshtovanje u diskusijama ili cesh biti kazhnjen. Kad bi ti argumentacija u stavovima bila na nivou bezobraznosti bio bi najpametniji na svetu. Ovako si apsolutno prosechan, samo uz to arogantan bez osnove i nekulturan.
 
Hteo je da kaze da muskarac nije mogao da izmisli zensku ljubomoru..jer jelte nije zena i nije upucena prema njemu...ti sad jasnije...?....:lol:
Aha...a ako je potekla od lepih zena,znaci da su lepe zene izmislile ljubomoru?:lol:
meni izgleda isuvise jeftino (nezavisno od toga ko je i sta je)...pocevsi od kose koja je izgorela od hidrogena i obrva koje i nema i sisa koje nenormalno vestacki izgledaju(pored toga sto i jesu ) i usana koje su izgubile oblik(pogotovo gornja usna) pa obavezno karmin premasi "liniju"

meni bi ovo bio ok opis za neku napucanu prosecnu ribu..ali za pamelu?..tesko...
Pa vidis,kad pogledas sliku,i uporedis.....to meni lici na pamelu-osim gornje usne,to se namerno tako radi,karmin,tacnije,iscrtas ih olovkom da budu vece(sta ce joj vece,nije mi jasno)nije to slucajno.
Ali u pravu si,prosecna napucana riba nema toliko plastike u sebi:lol:

Ajde feministkinjo vrati se na lanac......niko sposobnom coveku nece reci da to nije...reci ce da je gov.no olos itd...al mu nece poricati kvalitet...a zene to upravo i rade...u tome je razlika...ali posto sam svestan da ovo pisem tebi...verujem da cu morati da se ponovim jos koji put....
Jedan tvoj post mi je bas zapao za oko,doduse,ne sa ovog pdf-a-paradoks kompletni:D
Kazu da je odlika nerviranja posredno ili neposredno verdjanje sagovornika...prestani da se nerivras...nije dobro....
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14948760&postcount=24
Nije valjda da nam se stalno sekiras?:lol:
Sad,sto se tice osporavanja kvaliteta-biti apsolutna suprotnost od govna,olosa-to nije kvalitet?:)
da,udarate na cast,tako bitnu svakom muskarcu-nije sija nego vrat.

prezirem ono sto on pretstavlja....nauci da citas.....
mislim na sistem vrednosti i te tako cudne stvari.....kad porastes shvatices...
***** o postenju-sistem vrednosti,nije nego?:lol:
Znam ja da citam,e,i da pisem po propisima,ali ti lupetas.
Sve sto on predstavlja...sve sto on predstavlja.....sistem vrednosti i te tako cudne stvari?:lol:
pa ,sad,nzm sta ti prezires,tj,sta on za tebe predstavlja,ali za mene predstavlja jos jednu Holivudsku zvezdicu koja ce da se ubije da dokaze da zna da glumi,a da nije samo predmet zenske pozude,i koja nece uspeti u tome,jer za sada ne zna da glum-i ne vidim sta bih tu mogla da prezirem,niti kakve on veze ima sa sistemom vrednosti.
 

Back
Top