ideal lepote.........

Liste mi se nalaze na dnu stranice, maler.

Kao da mu je neko izudarao facu donjom stranom lopate pa na sve strane mu se razjebala.
Ali ne kazem da bih mu rekla ne.

@topik

Svi znate da su mi muske plavuse slaba tacka, pa su zato za nasu Novu godinu dobili od mene svoju top ten listu.
Lista ide ovako:

10. Chad Michael Murray
041116_203934-459_Chad%20Michael%20Murray%20(3).jpg

chad-michael-murray-3-ec1206-240x312.jpg

9. Nikolay Davydenko
davydenko-gstaad.jpg

nikolay-davydenko-shanghai06.jpg

8. David Chokachi
DavidChokachi-1.jpg

dc_headshot_color_1_rev.jpg

7. Michael Biehn
reese1.jpg

a_013MichaelBiehn-1.jpg

6. Brad Pitt
brad-pitt-babel-los-angeles-premiere-red-carpet-0SfHq9.jpg

4pu38uo-1.jpg

5. Bjørn Einar Romøren
4wiki_romoeren_bjoern_einar.jpg
Bj_rn_Einar_Rom_ren_216286c.jpg

4. Joel Mchale
Joel%20McHale-ALO-006979.jpg

JoelMcHale(SteveGranitz).jpg

3. Matthew McConaughey
Matthew-McConaughey-1.jpg

matthew_mcconaughey_lincoln_lawyer-1.jpg

2. Josh Holloway
josh_holloway-1.jpg

joshholloway_855_18991143_0_0_4603_300-1.jpg

1. Billy Idol
Billy_Idol_3.jpg

_D2X3071-1.jpg

billy-idol-1.jpg

A sada univerzalna i validnija lista, posto se ne ogranicavam na plave, sirim vidike, aha.

10. Veoma naocit i interesantan momak, neuniverzalne lepote, nisam sigurna da li jasno balkanske. Probio se u vrh domace filmske slave po mom misljenju, vise zahvaljujuci upecatljivoj i atraktivnoj pojavi nego pompeznoj glumi. Iako ni njegovo glumacko umece ne treba dovoditi posebno u pitanje, bar sto se nas amatera kriticara tice. Iako je vremenom regresirao u coveka koji ni ne lici na nekadasnjeg jugoslovenskog srcelomca, ipak deseto mesto ide

Nebojsa Bakocevic
bebe.jpg
image(3).jpg

9. Da drugarice ne bi zamerile kako mi je ukus previse old fashioned, pocasno deveto mesto uzima ovaj mladi Parizanin, nada francuske kinematografije i apsolutni miljenik ljudi i bogova. Iako ne volim bejbi fejs na muskarcu, ovaj lik mi se svideo na prvu loptu, a smatram da je samo takvo dopadanje ono pravo.

Gaspard Ulliel
gaspard_ulliel%20-%201%20-%20hannibal_rising.jpg

gaspard-ulliel-17.jpg

ajmo dalje

8. Da, kod njega ne bi nijedna od nas imala nikakve sanse, prvo jer je glavnom normalan pa ne bi nista sa ovim devojcicama od ispod 21, a drugo jer nismo holivudske dive, on take preferira. Ipak, svidja mi se

Matthew McConaughey
Matthew-McConaughey-1.jpg

matthew_mcconaughey_lincoln_lawyer-1.jpg

Bravo MM, osmo mesto na mojoj listi je gotovo ocajnicki tesko izboriti.

7. Sledeci
Da ne bude da nisam rasno korektna, jer jesam, sledeci na listi neka bude neko mesanskog porekla.
Ovaj se bavio i modelingom, ali zapravo ne smatram da u njemu ima iceg sto zraci homoseksualno. Sledeci je nosilac egzoticne lepote i ostrvske muzevnosti

Jason Momoa
jason-momoa-31.jpg

jason_momoa_98.jpg

Aplauz i za Dzejsona.

6. Naredni se takodje u nekom dobu bavio modelingom, Italijan je i koliko sam upoznata jako ga vole ovi sumnjive seksualne orijentacije, ali meni to u ovom primerku nimalo ne smeta. Vidite i zasto

Gabriel Garko
gabriel_garko_2163298-1.jpg
192-12-14-00-6677-1.jpg

5. Peti je takodje mesanac; tacno je da imaju nesto posebno. Ovaj je doduse doziveo planetaran uspeh zahvaljujuci sf zanru koji je jedan od mojih omiljenih, ali ga ja radije gledam u akcijama.

Keanu Reeves
keanu_reeves_108.gif
Keanu-Reeves-1.jpg

4. Jos jedan sasvim prosecan lik koji mi se oduvek dopadao. Jos uvek ne znam sta je to toliko gotovo kobno privlacno kod njega, ali mora da je nesto sto se ne da objasniti tako lako. U vecnim mi je i vlaznim snovima

Benicio del Toro
benicio-del-toro-20040910-9558-1.jpg

benicio111.jpg

benicio_del_toro_98.jpg

3.Ove slike na krevetu su pravi greh. :/ Sledeceg sam vec spominjala. Impozantno brzo se uspeo na vrh moje lestvice. A i plav je, to mu je svakako plus :]

Josh Holloway
Josh-josh-holloway-46354_820_1024-1.jpg

josh_holloway_97.jpg

2.E sada... Bila sam na teskim mukama. Imala sam vrlo malo vremena ovih dana, obaveza preko glave, pa sam zapravo u notes belezila sve kojih sam mogla da se setim kad god sam stigla. Vec sam imala viziju ko odnosi prvo mesto, ali doslo je do malog preokreta. Drugo mesto nosi ubedljivo najseksipilniji covek po mojim parametrima, ali ovo je ipak tema ideali lepote pa sam odluku donela racionalno a ne mozgom(mrsSick - da, da. Time.)Covek koji tvrdi da je imao vise desetina hiljada zena. Ja mu ne verujem a on je

Billy Idol
Billy-Idol-rock-1.jpg
billy-idol.jpg

Svaka cast majci koja ga je rodila. I pokoj joj dusi.
Salim se, nije umrla.

1. Prvo mesto nosi i muzicar i glumac, '63 godiste i covek koji je izmenio sve moguce frizure i stilove i filmske zanrove koji postoje, a u svima se pronasao i sve je proneo kao niko dosad. Izvikan je, tu i tamo, previse uslikavan, proglasavan uz Bredica jednim od najsekspilnijih glumaca sadasnjice sa cime se apsolutno slazem i u ovom slucaju ne mislim da zavredjuje indiferentnost.
Kada se svi ovi saberu i oduzmu, dobije se ovaj gospodin.

Johnny Depp
JohnnyDepp011222.jpg

6a00d8341c683453ef0105369d3a21970b-800wi-1.jpg
 
DannyT01-1.jpg

ovo dupe je prevarilo gravitaciju:eek:

ima implante 100%i skoro vece sise nego ja :cry:


e on mi se uopste ne svidja!z:((ff i ona njegova me strasno nervira...

Kao da mu je neko izudarao facu donjom stranom lopate pa na sve strane mu se razjebala.
Ali ne kazem da bih mu rekla ne.

@topik

Svi znate da su mi muske plavuse slaba tacka, pa su zato za nasu Novu godinu dobili od mene svoju top ten listu.
Lista ide ovako:

10. Chad Michael Murray
041116_203934-459_Chad%20Michael%20Murray%20(3).jpg

chad-michael-murray-3-ec1206-240x312.jpg

9. Nikolay Davydenko
davydenko-gstaad.jpg

nikolay-davydenko-shanghai06.jpg

8. David Chokachi
DavidChokachi-1.jpg

dc_headshot_color_1_rev.jpg

7. Michael Biehn
reese1.jpg

a_013MichaelBiehn-1.jpg

6. Brad Pitt
brad-pitt-babel-los-angeles-premiere-red-carpet-0SfHq9.jpg

4pu38uo-1.jpg

5. Bjørn Einar Romøren
4wiki_romoeren_bjoern_einar.jpg
Bj_rn_Einar_Rom_ren_216286c.jpg

4. Joel Mchale
Joel%20McHale-ALO-006979.jpg

JoelMcHale(SteveGranitz).jpg

3. Matthew McConaughey
Matthew-McConaughey-1.jpg

matthew_mcconaughey_lincoln_lawyer-1.jpg

2. Josh Holloway
josh_holloway-1.jpg

joshholloway_855_18991143_0_0_4603_300-1.jpg

1. Billy Idol
Billy_Idol_3.jpg

_D2X3071-1.jpg

billy-idol-1.jpg

A sada univerzalna i validnija lista, posto se ne ogranicavam na plave, sirim vidike, aha.

10. Veoma naocit i interesantan momak, neuniverzalne lepote, nisam sigurna da li jasno balkanske. Probio se u vrh domace filmske slave po mom misljenju, vise zahvaljujuci upecatljivoj i atraktivnoj pojavi nego pompeznoj glumi. Iako ni njegovo glumacko umece ne treba dovoditi posebno u pitanje, bar sto se nas amatera kriticara tice. Iako je vremenom regresirao u coveka koji ni ne lici na nekadasnjeg jugoslovenskog srcelomca, ipak deseto mesto ide

Nebojsa Bakocevic
bebe.jpg
image(3).jpg

9. Da drugarice ne bi zamerile kako mi je ukus previse old fashioned, pocasno deveto mesto uzima ovaj mladi Parizanin, nada francuske kinematografije i apsolutni miljenik ljudi i bogova. Iako ne volim bejbi fejs na muskarcu, ovaj lik mi se svideo na prvu loptu, a smatram da je samo takvo dopadanje ono pravo.

Gaspard Ulliel
gaspard_ulliel%20-%201%20-%20hannibal_rising.jpg

gaspard-ulliel-17.jpg

ajmo dalje

8. Da, kod njega ne bi nijedna od nas imala nikakve sanse, prvo jer je glavnom normalan pa ne bi nista sa ovim devojcicama od ispod 21, a drugo jer nismo holivudske dive, on take preferira. Ipak, svidja mi se

Matthew McConaughey
Matthew-McConaughey-1.jpg

matthew_mcconaughey_lincoln_lawyer-1.jpg

Bravo MM, osmo mesto na mojoj listi je gotovo ocajnicki tesko izboriti.

7. Sledeci
Da ne bude da nisam rasno korektna, jer jesam, sledeci na listi neka bude neko mesanskog porekla.
Ovaj se bavio i modelingom, ali zapravo ne smatram da u njemu ima iceg sto zraci homoseksualno. Sledeci je nosilac egzoticne lepote i ostrvske muzevnosti

Jason Momoa
jason-momoa-31.jpg

jason_momoa_98.jpg

Aplauz i za Dzejsona.

6. Naredni se takodje u nekom dobu bavio modelingom, Italijan je i koliko sam upoznata jako ga vole ovi sumnjive seksualne orijentacije, ali meni to u ovom primerku nimalo ne smeta. Vidite i zasto

Gabriel Garko
gabriel_garko_2163298-1.jpg
192-12-14-00-6677-1.jpg

5. Peti je takodje mesanac; tacno je da imaju nesto posebno. Ovaj je doduse doziveo planetaran uspeh zahvaljujuci sf zanru koji je jedan od mojih omiljenih, ali ga ja radije gledam u akcijama.

Keanu Reeves
keanu_reeves_108.gif
Keanu-Reeves-1.jpg

4. Jos jedan sasvim prosecan lik koji mi se oduvek dopadao. Jos uvek ne znam sta je to toliko gotovo kobno privlacno kod njega, ali mora da je nesto sto se ne da objasniti tako lako. U vecnim mi je i vlaznim snovima

Benicio del Toro
benicio-del-toro-20040910-9558-1.jpg

benicio111.jpg

benicio_del_toro_98.jpg

3.Ove slike na krevetu su pravi greh. :/ Sledeceg sam vec spominjala. Impozantno brzo se uspeo na vrh moje lestvice. A i plav je, to mu je svakako plus :]

Josh Holloway
Josh-josh-holloway-46354_820_1024-1.jpg

josh_holloway_97.jpg

2.E sada... Bila sam na teskim mukama. Imala sam vrlo malo vremena ovih dana, obaveza preko glave, pa sam zapravo u notes belezila sve kojih sam mogla da se setim kad god sam stigla. Vec sam imala viziju ko odnosi prvo mesto, ali doslo je do malog preokreta. Drugo mesto nosi ubedljivo najseksipilniji covek po mojim parametrima, ali ovo je ipak tema ideali lepote pa sam odluku donela racionalno a ne mozgom(mrsSick - da, da. Time.)Covek koji tvrdi da je imao vise desetina hiljada zena. Ja mu ne verujem a on je

Billy Idol
Billy-Idol-rock-1.jpg
billy-idol.jpg

Svaka cast majci koja ga je rodila. I pokoj joj dusi.
Salim se, nije umrla.

1. Prvo mesto nosi i muzicar i glumac, '63 godiste i covek koji je izmenio sve moguce frizure i stilove i filmske zanrove koji postoje, a u svima se pronasao i sve je proneo kao niko dosad. Izvikan je, tu i tamo, previse uslikavan, proglasavan uz Bredica jednim od najsekspilnijih glumaca sadasnjice sa cime se apsolutno slazem i u ovom slucaju ne mislim da zavredjuje indiferentnost.
Kada se svi ovi saberu i oduzmu, dobije se ovaj gospodin.

Johnny Depp
JohnnyDepp011222.jpg

6a00d8341c683453ef0105369d3a21970b-800wi-1.jpg

prvo i drugo mesto zasluzeno, a Nebojsu si stavila na 10 mestoz:cry:z:cry:z:cry:
 
Nije mi srce na mestu, izostavila sam neke vazne koji su tu u vrhu piramide, a nisam njihove slike ni ranije lepila, evo da ih nabrojim makar:
Paul Sculfor, Michael Madsen, Eduardo Verastegui, Josh Duhamel, Eric Bana, Paolo Nutini, Barry Watson, Matthew Davis, James Remar, Dermot Mulroney,Martin Henderson, Paul Newman.

Ma okacicu i par slika, tek usput;
martinhenderson1.jpg

248406.jpg
41715.jpg

josh_duhamel.jpg
dexter-remar20.jpg

interview_michael_madsen6.jpg
 

Back
Top