ideal lepote.........

101031.jpg
101218.jpg
101323.jpg
101531.jpg
101628.jpg
101708.jpg
150918.jpg
za kraj jedan domaci :D ,nazalost Brad Renfro vise nije medju zivima... :'(
 
Poslednja izmena:
Kako mrzim ove je.bene Elitne Šporete i njihove ljigavštine, njihove patetične, ljubavno - paćeničke i klubske pesmice uz koje režu vene i cupkaju "fensi" tinejdžerke koje misle da je to vrhunac repa, ne verujem koji smarači... Elitni Šporeti :besna:
 
ma on ti je u onoj r'n'b-rep glupi elitni odredi.... klinke se loze strasno sirom Balkana na njega a realno decko nije nista posebno al ae ti to objasni njima :ok:

Je l' pokusavaju Akon-a da imitiraju?
nebitno..a u svakom slucaju i neuspjesno..

Odvratno,sad cu dobiti proliv ,a bas sam rucao . :sad2:

Potpuno te razumijem..a i glas mu je koma..
:bljak::thumbdown:
 
Je l' pokusavaju Akon-a da imitiraju?
nebitno..a u svakom slucaju i neuspjesno..



Potpuno te razumijem..a i glas mu je koma..
:bljak::thumbdown:

Jok kakav Akon ;) mislim ja ih ne gotivm al' svaka im cast realno jer su sve sami postigli bez sponzora,podrske medija(sve su kacili na net pesme zadnje 2-3 god) a opet nema klinke na Balkanu koja nije cula za njih :think: spot im je za 3-4 meseca videlo preko milion ljudi na tubu sto je uspelo jako malom broju ljudi iz Srbije a i sire...

u Makedoniji im bilo na nastupu 2.500 ljudi...
 
Jok kakav Akon ;) mislim ja ih ne gotivm al' svaka im cast realno jer su sve sami postigli bez sponzora,podrske medija(sve su kacili na net pesme zadnje 2-3 god) a opet nema klinke na Balkanu koja nije cula za njih :think: spot im je za 3-4 meseca videlo preko milion ljudi na tubu sto je uspelo jako malom broju ljudi iz Srbije a i sire...

u Makedoniji im bilo na nastupu 2.500 ljudi...

Ja nikad cula za njih..stvarno..mada realno,nisam ni klinka..;)
 

Back
Top