sta je za vas ljubav!?

Ne znam da li znaš one slićice sa dvoje zagrljenih klinaca koji kažu LJubav je..... pa idu od toga da pomaziš voljenu osobu ,do prošetati parkom sa istim...Ništa pametnije nisam videla u životu.
Da , verujem u ljubav i s njom se dičim :!:
Za mene su ljubav sve one sitnice ili radnje koje činimo sebi i drugima da bi smo pokazali koliko ih volimo ili da bi smo im učinili plezir.
Što bi jedan moj pokojni drug rekao-Ma volim te najviše na svetu jer sa tobom mogu da ćutim,gledam u plafon,i čačkam nos u isto vreme.
 
Pre neki dan:
totalni haos na poslu, jednim klikom kreten je unistio mesec dana mog rada... vracam se sa posla, pandur me zaustavlja nisam vezala pojas... dolazim kuci golub mi uleteo u sobu (zaboravila prozor da zatvorim) i mos misliti sta je napravio...
Kada sam svo to s...e pospremala sednem i pitam se: sta je sledece... i onda se On vraca sa posla i sa vrata vice kako je gladan... a ja ga gledam, pocinjem da se smeskam i sve mi nekako postalo nebitno...
 
lady me:
Pre neki dan:
totalni haos na poslu, jednim klikom kreten je unistio mesec dana mog rada... vracam se sa posla, pandur me zaustavlja nisam vezala pojas... dolazim kuci golub mi uleteo u sobu (zaboravila prozor da zatvorim) i mos misliti sta je napravio...
Kada sam svo to s...e pospremala sednem i pitam se: sta je sledece... i onda se On vraca sa posla i sa vrata vice kako je gladan... a ja ga gledam, pocinjem da se smeskam i sve mi nekako postalo nebitno...
Cini mi se da je tesko nesto bolje i zivotnije od ovog napisati.Bravo!
 
lady me:
Pre neki dan:
totalni haos na poslu, jednim klikom kreten je unistio mesec dana mog rada... vracam se sa posla, pandur me zaustavlja nisam vezala pojas... dolazim kuci golub mi uleteo u sobu (zaboravila prozor da zatvorim) i mos misliti sta je napravio...
Kada sam svo to s...e pospremala sednem i pitam se: sta je sledece... i onda se On vraca sa posla i sa vrata vice kako je gladan... a ja ga gledam, pocinjem da se smeskam i sve mi nekako postalo nebitno...

A ja mislila sad ces ga udariti tiganjem po glavi... :lol:
 
Ljubav je opterecenje....ja sam osecajna osoba...uvek se zaljubim u pogresnog tipa (nastojim da se ne zaljubim) kao obicno bude tip skorpion... i onda me slatkolaze mesecima sve mu oci sijaju ko zvezde i onda se otkrije istina....
ljubav se zasniva na osecanjima....zenama je lako definisati ljubav ali muskarci su po prirodi sebicniji od nas njima to njima teze ide... :twisted:
 
Ljubav je uzrok našeg postojanja. To je ono o čemu sanjamo od prvog trena naše svesti. To je ono čemu se nadamo na početku i što očekujemo na kraju. Ljubav je nada, ljubav je spas, izvor sreće i izvor života. Niko ne može da živi srećno ako nije voljen i ako ne voli. Ljubav je smisao za kojim tragamo svaki dan. I ako se okrenete i malo bolje pogledate, shvatićete da je ljubav svuda oko nas, jer upravo ona pokreće svet, a ako se pitate odakle dolazi, jednostavno je: samo pogledajte malo dublje u sebe, jer upravo tu se nalazi njen izvor. :P
 
...da ljubav je nesto od cega se najesis i uplasis u isto vreme koliko je dobro....
ono sto mene buni, zasto muskarci beze kada vide da mogu da se vezu za neku osobu...odnosno...vi mu date do znanja da vam je dovoljno samo da ste pored njega i to je to...CEO SVET JE VAS...OSECATE SE KAO DA STE JEDINI NA PLANETI......i onda dolazi to odvratno cutanje, umesto da kaze vratio sam se bivsoj devojci, ozenjen sam....on odlazi bez ikakve reci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zasto to mora tako da bude!?
 
lady me:
Pre neki dan:
totalni haos na poslu, jednim klikom kreten je unistio mesec dana mog rada... vracam se sa posla, pandur me zaustavlja nisam vezala pojas... dolazim kuci golub mi uleteo u sobu (zaboravila prozor da zatvorim) i mos misliti sta je napravio...
Kada sam svo to s...e pospremala sednem i pitam se: sta je sledece... i onda se On vraca sa posla i sa vrata vice kako je gladan... a ja ga gledam, pocinjem da se smeskam i sve mi nekako postalo nebitno...

E ovo sa golubom je bash lep znak - bice para, bice para :lol:
 
Paradoksalno je to sto zena moze da se zaljubi samo u onog muskarca nad kojim jos uvek nije ostvarila psiholosku dominaciju a ne u onog koji sve cini za nju (njemu obicno kaze pa ja te dozivljavam kao brata).
Dakle, musko iskreno davanje sebe zeni dovesce ne samo do zenskog nedavanja, odljubljivanja vec i korpe. Ali ta patoloska zamisao evolucije naterala je muskarce da sidju s grana i stvore civilizaciju.
Da je navuceni glupsan petrarka umesto onolikih pesama, prisao lauri dok je ova koketirala s muskarcima na zabavama, napravio kretensku facu i uperivsi prst u nju rekao joj da pazi sta radi, kr.esnuo bi je u narednih par nedelja sigurno.
Mozda sad ne bi bio poznat, ali kladim se da bi taj covek menjao sve stihice za jednu dobru ka.racinu sa njom.
Pozdrav i svako dobro
 
devojcurak:
sta je dakle za vas ljubav i da li verujete u istu?
Ljubav je.. Ljubav! Na zalost moram vam nesto reci:"Prolazna je" Ja licno verujem u vecnu ljubav ali jednosmernu. Najjaci vid ljubavi je uzvracena ljubav ali ona je, ma koliko trajala, kratkog veka. Srecnici koji je dozive obicno se uspavaju u uzivanju a kad potonete u blato previse je kasno. Tu se i prepoznaju one velike ljubavi koje prezive teske krize. Ipak treba voleti i davati sebe uvek iznova i bezrezervno, jer samo tako se mozes NADATI necemu ili uzivati do maximuma.
P.S. :wink:
 
maliPrinc:
devojcurak:
sta je dakle za vas ljubav i da li verujete u istu?
Ljubav je.. Ljubav! Na zalost moram vam nesto reci:"Prolazna je" Ja licno verujem u vecnu ljubav ali jednosmernu. Najjaci vid ljubavi je uzvracena ljubav ali ona je, ma koliko trajala, kratkog veka. Srecnici koji je dozive obicno se uspavaju u uzivanju a kad potonete u blato previse je kasno. Tu se i prepoznaju one velike ljubavi koje prezive teske krize. Ipak treba voleti i davati sebe uvek iznova i bezrezervno, jer samo tako se mozes NADATI necemu ili uzivati do maximuma.
P.S. :wink:

Zasto li se ja slazem sa tobom? :?
 

Back
Top