Zivot

Писано је да онај који настоји да сачува свој живот, да ће га изгубити, а онај који га изгуби, да ће га добити...

Е сад, ето вам па размислите о чему је ту реч. :wink:
 
MaranAta:
Писано је да онај који настоји да сачува свој живот, да ће га изгубити, а онај који га изгуби, да ће га добити...

Е сад, ето вам па размислите о чему је ту реч. :wink:
Dragi moj MaranAta,ja sam takodje pravoslavni hriscanin kao i ti.Poznat mi je navedeni citat iz Novog Zaveta.I ti i ja ga dobro shvatamo po ucenju Pravoslavne Crkve.Medjutim mnogi ovde to ne znaju,pa te molim da objasnis skriveni smisao Hristovih reci koje si citirao!
 
Ма ја сам хтео да ови "философи" овде то покушају објаснити... Ионако се жале како им превише паметујем. Нека још мало, па да видимо да ли ће се усудити да то коментаришу. :roll:
 
Ja sam hteo da izgubim 100 evra, tako sto sam ih bacio, kad... osvrnem se ja, ono 100 evra! Pogledam u nebo, zahvalim se Bogu i uzmem ih.

Kako samo ta mudrost deluje?! Neverovatno.
 
Hektor:
MaranAta:
Писано је да онај који настоји да сачува свој живот, да ће га изгубити, а онај који га изгуби, да ће га добити...

Е сад, ето вам па размислите о чему је ту реч. :wink:
Dragi moj MaranAta,ja sam takodje pravoslavni hriscanin kao i ti.Poznat mi je navedeni citat iz Novog Zaveta.I ti i ja ga dobro shvatamo po ucenju Pravoslavne Crkve.Medjutim mnogi ovde to ne znaju,pa te molim da objasnis skriveni smisao Hristovih reci koje si citirao!
Nemoj molim te! :cry:
 
MaranAta:
Писано је да онај који настоји да сачува свој живот, да ће га изгубити, а онај који га изгуби, да ће га добити...

Е сад, ето вам па размислите о чему је ту реч. :wink:
Ako ti veceras ne objasnis smisao gore navedenih Hristovih reci,ja cu to sutra uraditi.Takodje,svako je pozvan da se ukljuci u razgovor!
 
Kelis:
Obavestenje...
Ako je tema otvorena da bi vi citirali i objasnjavali Hristove reci ja cu odmah da je zakljucam...
Nema problema
...
Draga Kelis,ja sam postavio lepu filosofsku temu,i nisam kriv zato sto je MaranAta to okrenuo na teologiju,ja sam se samo upecao na njegovu digresiju.Dakle,nista od tumacenja jevandjelja,DRZIMO se TEME!
 
da ne skrecem s teme ali
posto vidim da ovde dolaze i nacitani vernici, pitam se sta govore pravoslavni duhovnici o musko-zenskim odnosima? cini mi se da se nisu bas nesto bavili u svojim spisima ovom temom. daju li neke savete kako se odnositi prema zenskim stvorenjima?
posto veoma cenim te duhovne ljude, njihovi stavovi bi mi sigurno znacili.
 
random_cloud_form:
da ne skrecem s teme ali
posto vidim da ovde dolaze i nacitani vernici, pitam se sta govore pravoslavni duhovnici o musko-zenskim odnosima? cini mi se da se nisu bas nesto bavili u svojim spisima ovom temom. daju li neke savete kako se odnositi prema zenskim stvorenjima?
posto veoma cenim te duhovne ljude, njihovi stavovi bi mi sigurno znacili.
Ok znas ko su vernici pa im poaslji pp
ali nemoj da skreces sa teme...
 

Back
Top