Krvava Meri

Ima muskaraca koji su gadljivi na menstruaciju, pa za vreme trajanja ciklusa nece dole da ga gurnu ni za zivu glavu. E sad mi smo zene jako uvidjajne pa ih ne prisiljavamo na oralni sex za vreme trajanja istog. Da li je to nasa greska? I mozemo li izboriti svoja prava na krvavi sex samo uvodjenjam i jezika u isti

Kako bre neće:rtfm:, samo podložnije smo infekciji tada i treba kondom pod obavezno:D.
 
Ima muskaraca koji su gadljivi na menstruaciju, pa za vreme trajanja ciklusa nece dole da ga gurnu ni za zivu glavu. E sad mi smo zene jako uvidjajne pa ih ne prisiljavamo na oralni sex za vreme trajanja istog. Da li je to nasa greska? I mozemo li izboriti svoja prava na krvavi sex samo uvodjenjam i jezika u isti
Ti bi to kao voljela da imas decka vampira? :lol:
 
Da napravimo onda neku generalnu sliku..
Sedne, gospodin si ga moj, razvije salvetu, m?
Ona lezi, rasirenih nogu i on, kus, kus..
Caj topao, tamponi su tu..
Gurne i mezi, kao covek sirokih shvatanja..
Eventualno, moze da topka u caju..
Brisne salvetom usne, m, da..

Eh, ti ljudi..
Nit s njima nit s njima..
 
Uh imali smo seks kad je dobila...kad sam ga izvadio izgledao je ko da ga nesto ujelo unutra i poceo da krvari,pozitivna stvar je shto je svrshila posle 2 minute a ja nisam bio ni B od blizu da svrsim :hahaha: :hahaha: Lizanje ne hvala,ka shto rekao DLOA makar nemao seksa mesec dana.
 
Ima muskaraca koji su gadljivi na menstruaciju, pa za vreme trajanja ciklusa nece dole da ga gurnu ni za zivu glavu. E sad mi smo zene jako uvidjajne pa ih ne prisiljavamo na oralni sex za vreme trajanja istog. Da li je to nasa greska? I mozemo li izboriti svoja prava na krvavi sex samo uvodjenjam i jezika u isti

Seks za vreme mece je ok,cak sta vise veoma opustajuci....ali oral ne,ne samo zato sto njemu moze biti gadno,vec zato sto se ni ja sama ne bih osecala prijatno.
 

Back
Top