Hearts of Iron 3

G4m3R

Primećen član
Poruka
781
Pozdrav svima :)
Sta mislite o ovoj igri,kakvi su vam utisci?
Ja sam je igrao vrlo malo jer nikako nisam kontao sta je sta :mrgreen:
Evo nekih ss:

heartsofiron3.jpg

clock.jpg
 
Pa, iako nose slicno ime HOI2 i 3 se razlikuju enormno, HOI2 je kao arkada dok je 3 kao simulacija, u 3 konacno mozes da se osetis kao sef drzave,a ne da se bajas sa svim divizijama koje imas das lepo naredjenje i sednes i gledas. Naravno kao i sve Paradoxove igre treba sacekati 6 meseci i 4-5 pacha da igra proradi kako treba.
 
Ja instalirao to cudo.I kad ukljucim igru ono ide loading pa sad pise sta i neke slike idu i kad treba da loadinguje trees i rivers onda je belo bez slike i onda mi iskoci meni kod koga je ono dugme ispod options ispisano sa nekim pravugaonicima umesto slova i kad udjem na single player onda mi je samo crn ekran bez icega,svira muzika i samo mi izbaci ono don't send eror i izbaci me iz igre,slicno je i kad idem quick game...Inace komp mi je jaci, 1.82 GHz,graficka 128,1,25GB RAMa...Jel je to zbog nekih virusa u kompu,zbog hardwarea,ili je CD lose narezan?
 
Требало ми је два дана да укапирам како све ради. :>
Иначе, доста је занимљива игра само што је треба пуно играти, јер протиче по сатима, зато више волим Europa Universalis. :D
 
Ма двојка је закон... Само кад би напрвили неки мод са продуженим трајање кампање и унели још много ситнијих догађаја не бих је мењао никад за тројку.
 
Двојка Армагедон је одлична....али сам одушевљен Арсенал оф Демокрасијем....Тројку нећу да играм из принципа :)
 

Back
Top