...analogija i analiza analogije...:rumenko:

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...pokushajte da slikovito, el nije josh tehnika tolko napredovala da se mozze aroma slti putem radijo talasa, da opishete kako izgleda rektalna penetracija, tj. shta vam prvo prolazi kroz glavu dok penetrirate ili vas penetriraju u ankicu...:rumenko:
...ako mozze do detalja chisto zbog zapisnika, hvala...:rumenko:
...ko najbolje opishe ima za nagradu klistrir pumpu...:heart:
 
...e da, i mozze da se napishe i neshto realno, pa makar bilo i grozno kao cura sa brabonjcima, gatjice sa tragovima od kochenja i sl....:rumenko:
...el zato shto mislim da ne treba bezzati od istine, makar bila kao ovo gore i ne treba potiskivati u sebi losha iskustva, otvorite se bre ovo je slobodna zona sa pravom na slobodu govora i sve...:rumenko:
 
.. Hm , trenutno sto mi je palo na pamet : slika mojih razmisljannja u tom trenu : opusti se , samo treba proc kroz dva prstena , i bit ce mmmm ! I naravno obavezno sam BILA obasuta poljupcima da mi se smetne s uma trenutna radnja natopljena mirisnim lubrikantom !
.. Kasnije jos nadopisem , ovo je trenutna slika !
Znam da nije extra .. Bes' ga!
 
.. Hm , trenutno sto mi je palo na pamet : slika mojih razmisljannja u tom trenu : opusti se , samo treba proc kroz dva prstena , i bit ce mmmm ! I naravno obavezno sam BILA obasuta poljupcima da mi se smetne s uma trenutna radnja natopljena mirisnim lubrikantom !
.. Kasnije jos nadopisem , ovo je trenutna slika !
Znam da nije extra .. Bes' ga!

Torbaš bulju ? A mislio sam da si neka folirantkinja.
 
.. Hm , trenutno sto mi je palo na pamet : slika mojih razmisljannja u tom trenu : opusti se , samo treba proc kroz dva prstena , i bit ce mmmm ! I naravno obavezno sam BILA obasuta poljupcima da mi se smetne s uma trenutna radnja natopljena mirisnim lubrikantom !
.. Kasnije jos nadopisem , ovo je trenutna slika !
Znam da nije extra .. Bes' ga!

'bala si se u guzu!!! :rumenko:
 
namažem majstora nekom tekućinom, pošto ta rupa jelte nema svoj sistem podmazivanja ko ribica, brknem prstom u isti koko da ga pripremim na ono što mu se sprema, lagano udenem majstora, al baš lagano...pošto kaže boli...misim nije ni njemu lako...i njega boli...čim udenem, obavezno izvadim da vim da nema nekih ljuspica i to...
...el dovoljno detaljno...? :rumenko:
 
namažem majstora nekom tekućinom, pošto ta rupa jelte nema svoj sistem podmazivanja ko ribica, brknem prstom u isti koko da ga pripremim na ono što mu se sprema, lagano udenem majstora, al baš lagano...pošto kaže boli...misim nije ni njemu lako...i njega boli...čim udenem, obavezno izvadim da vim da nema nekih ljuspica i to...
...el dovoljno detaljno...? :rumenko:

:D nije...daj hemijski sastav ljuspica......i jel geneticki modifikovan organizam :zcepanje:
 

Back
Top