Hibrid ZP - 550 milimetara

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Sve nešto gledam, cura sa andjeoskim licem, za svršavanje po istom, da ti bude žena i rodi petoro dece ; jedno za početak, ima neki po meni nedostatak.To je telo njeno. Ima dobre sise ( petice - velike sise i za velike muške šake ) ali nema dobar guz. Čak ni noge joj nisu loše ( čak i dobre ( cura je i visoka oko 180 cm ) su ) .
....
Posmatrao sam njene lisičije oči, boje zrele orahovine, predivno je izgledala sa suštenom i ravnom kosom. Telo je njeno ( posmatrano s plaže letos, barem dve naslovnice u Playboy-u ) uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffff, extra znači.
A guza njena, zabole' me kita.
......
I nekako, ako se bolje zagleda, u crnoj mini haljini, koja je savršeno stajala na njeno savršeno telo, sa predivnim , nežno izdefinisanih linija, slatko malim grudima ukatančene belim brusom, lica prirode lepog, plavih očiju i grozne kose, slamaste teksture ali prirodno plave boje tj. žute. Ali jako lepa, čak ni autor posta nije video na prisutnom mediju, baš tako lepu i zgodnu ženu.
......
Pitanje za forumaše : Ako ste u braku, da li to istoimeno znači i da jebesh svaki dan, kad god nam se digne ?

Pitanje za dame za one koje nisu udate : Da li smatrate da niste dovoljno promenile partnera, da bi se udale i rodile ?

Ps.I onda me uhvati crna lisica.Gle očiju, što me seku pogledom pitanja, a osmehom joj nisam uzvratio. Opasno izgleda i ima i više nego dobre sise ( 5+ ) i do jaja guz, noge malo lošije ali fenomenalno igleda.
 
Ruzna sam,klempava,imam kracu nogu,zrikava,samo me mama voli,bar mi je tako jednom rekla...pa kako ja da se udam...nisam savrsena kao sve dewojke ovde?! :sad2:

Da ukapiraš, pišem ti : Opiši ako umeš, mušku osobu za kakvom ludiš i s kojom bi imala razuzdanu ljubav, sa puno emocija i razumevanja, snage i radosti....
Da li umeš da vidiš, ono što želiš ? - pitanje svim forumašima upućeno
 
Da ukapiraš, pišem ti : Opiši ako umeš, mušku osobu za kakvom ludiš i s kojom bi imala razuzdanu ljubav, sa puno emocija i razumevanja, snage i radosti....
Da li umeš da vidiš, ono što želiš ? - pitanje svim forumašima upućeno

Pa zar ja ovakva imam prava da zelim i opisujem?! :think:
Opusticu se samo veceras,pa cu otvoriti dusu:
Zelim da je visok,tamnoput,ali sa zelenim ocima.Volim kada je razvijen u ramenima,da mu alatka bude minimum 15,da voli da me obasipa cvecem,mirisnim svecama,romanticnim vecerama...a da ,neka bude i dobar u dusi
 
Pa zar ja ovakva imam prava da zelim i opisujem?! :think:
Opusticu se samo veceras,pa cu otvoriti dusu:
Zelim da je visok,tamnoput,ali sa zelenim ocima.Volim kada je razvijen u ramenima,da mu alatka bude minimum 15,da voli da me obasipa cvecem,mirisnim svecama,romanticnim vecerama...a da ,neka bude i dobar u dusi

Vidiš da nije bilo strašno.
Lepo od tebe što si imala snage za nas.
 
Pazi ti tog oka Brajen Koen sokolova ! Njemu nista ne moze promaknit !
@ tema : Na temelju jedne novopecene cipelice koju sam dobila shvatila sam : da JOS uvik neznam sto zelim i da sam godinama zrela a zeljama nezrela za brak !

Ono sto znam : ON ce morat znat sto to znaci OBITELJ prije svega !
 
Opet si pušio smešne cigare, hihihi :D
Hehe, pa ne ne mislim da ih nisam dovoljno izmenjala.
NE mislim ništa o tome.
Samo ne želim da se udam.
Nevezano za broj partnera.
Još uvek sam, takoreći, mlada i neodgovorna, apsolutno nezrela i više nego nezainteresovana za brakove, muževe, decu i porodicu... :mrgreen:
 
Opet si pušio smešne cigare, hihihi :D
Hehe, pa ne ne mislim da ih nisam dovoljno izmenjala.
NE mislim ništa o tome.
Samo ne želim da se udam.
Nevezano za broj partnera.
Još uvek sam, takoreći, mlada i neodgovorna, apsolutno nezrela i više nego nezainteresovana za brakove, muževe, decu i porodicu... :mrgreen:

Lepo je čuti nekog ko zna ponešto o sebi i iskren je.
Hvala mačko.
 
Sve nešto gledam, cura sa andjeoskim licem, za svršavanje po istom, da ti bude žena i rodi petoro dece ; jedno za početak, ima neki po meni nedostatak.To je telo njeno. Ima dobre sise ( petice - velike sise i za velike muške šake ) ali nema dobar guz. Čak ni noge joj nisu loše ( čak i dobre ( cura je i visoka oko 180 cm ) su ) .
....
Posmatrao sam njene lisičije oči, boje zrele orahovine, predivno je izgledala sa suštenom i ravnom kosom. Telo je njeno ( posmatrano s plaže letos, barem dve naslovnice u Playboy-u ) uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffff, extra znači.
A guza njena, zabole' me kita.
......
I nekako, ako se bolje zagleda, u crnoj mini haljini, koja je savršeno stajala na njeno savršeno telo, sa predivnim , nežno izdefinisanih linija, slatko malim grudima ukatančene belim brusom, lica prirode lepog, plavih očiju i grozne kose, slamaste teksture ali prirodno plave boje tj. žute. Ali jako lepa, čak ni autor posta nije video na prisutnom mediju, baš tako lepu i zgodnu ženu.
......
Pitanje za forumaše : Ako ste u braku, da li to istoimeno znači i da jebesh svaki dan, kad god nam se digne ?

Pitanje za dame za one koje nisu udate : Da li smatrate da niste dovoljno promenile partnera, da bi se udale i rodile ?

Ps.I onda me uhvati crna lisica.Gle očiju, što me seku pogledom pitanja, a osmehom joj nisam uzvratio. Opasno izgleda i ima i više nego dobre sise ( 5+ ) i do jaja guz, noge malo lošije ali fenomenalno igleda.


Nisam dovoljno, bar jos jedno 300 000 njih i smiricu se majke mi. :lol:
Sta bre znaci dovoljno?? Mislis, ok, izivela sam se, sad mogu i da se udam :confused: mozda neko ima takva shvatanja..ja nemam. Kad pozelim (ako) brak i decu-nadam se da cu imati i prikladnu osobu za to..za sad ne zelim taj zivot jos uvek, zelim da jos malo zivim sebicno i neodgovorno
 
Lepo je čuti nekog ko zna ponešto o sebi i iskren je.
Hvala mačko.

Pih, nikakva problem :)
Bar to znadem, mislim samo se time i bavim u poslednjih nekoliko meseci :D

Nego, ne reče ti, jesi li spreman ili ipak čekaš još ko zna koliko njih dok ne naiđe ona što idealne krofne zna praviti? :)
Uz to, ako je ikada nađeš, molila bih jedan paketić istih, ne pitam šta košta :D
 

Back
Top