Najlepse zene na svetu

poslednji odgovor je tacan potpuno...:D
mlacenje bilo koga nije normalno, osim po neka ćuškica upućena ženi u strogo odredjenoj situaciji,
na lokalizovanom prostoru :D
a muskarci su dobri i kad su samo bespomoćni. :lol:
 
:hahaha: Pa ovde i slepac vidi da je slika maximalno kompjuterski odradjena....ovde ni 1 pixel slike nije stvaran vec sve odradjeno maximalno. :hahaha:
pa maksimalno su odradjene i slike zena na koje se uspaljujete pa sta? :dontunderstand:
u svakom slucaju je covek lep, cak stavise sigurno je jos lepsi i privlacniji sa nekim manama koje su mu prikrili, bilo na licu ili telu,
i ne mora da ima ovakve misice, plastificiane, ne mora da ih ima uopste samo nek ima ovu slatku bejbi fačicu. :cool:
 
Primecujem da kod nas sve vise ima punackih. Cak i dece. Ali, ima i vrlo zgodnih devojaka i zena u Srbiji, pri cemu ta zgodnoca nije uvek vezana i za mladalacke godine.

Inace, gde god da sam, primetim i jedne i druge, a bogami i zgodne "decake" :zper:. Misiim, imam oci, 'fala cika Bogi...:worth::lol:.
 
Svaki Cigo svoga konja hvali, oni u Sudanu vjerovatno kazu da su njihove najlipse, Svedjani za svoje, Dalmatinci cak odvajaju svoje zene od ostalih dilova Hrvatske, kao najlipse su jer tu je utjecaj sunca, mora, bure, ma jesmo lipe, nije da se hvalim:zper:, ali ko da nitko nema sunce, more buru nego mi....
Svuda ima lipih zena, a sve zene su lipe na svoj nacin;) Jel tako zenske?:zper::p
 
Svaki Cigo svoga konja hvali, oni u Sudanu vjerovatno kazu da su njihove najlipse, Svedjani za svoje, Dalmatinci cak odvajaju svoje zene od ostalih dilova Hrvatske, kao najlipse su jer tu je utjecaj sunca, mora, bure, ma jesmo lipe, nije da se hvalim:zper:, ali ko da nitko nema sunce, more buru nego mi....
Svuda ima lipih zena, a sve zene su lipe na svoj nacin;) Jel tako zenske?:zper::p

Ma nece biti.Nisam bio zadnje dve godine u Srbiji,namestilo se tako,a zasto pa moram na odmor u Srbiju,nije svet mali.I kad odem,ja odem,bio sam vise od dva meseca u Srbiji.
Sedim po bastama kafica u pesackim zonama sa prijateljima,caskamo,ja posmatram.Od 10 zena koje prodju,9 su lepe. Toga nema NIGDE u svetu,odgovorno tvrdim,ne znam gde nisam bio.
Cudno ali istinito. :cmok::cmok2::zag:
 
.
...Primjer: za amerikanke vazi; debele, ruznne, masne...odes u NY na Menhetn 95% su zgodne, lipe dotjerane..kao jedna velika modna pista...ima u toj grupi i crnkinja i bilih i zutih....
Mirko nemam pojma u kom dilu svita zivis, al na ovom mom kontinentu zive zene iz svih dilova svita ima ih ruznih, ali ima ih bas lipih, ovisi kud se kreces i u sto gledas! ;)
 
.
...Primjer: za amerikanke vazi; debele, ruznne, masne...odes u NY na Menhetn 95% su zgodne, lipe dotjerane..kao jedna velika modna pista...ima u toj grupi i crnkinja i bilih i zutih....
Mirko nemam pojma u kom dilu svita zivis, al na ovom mom kontinentu zive zene iz svih dilova svita ima ih ruznih, ali ima ih bas lipih, ovisi kud se kreces i u sto gledas! ;)

Ovde gde ja zivim je svet u malom,jedino jos nisam sreo zelene.Ali na stranu to gde zivimo,video sam celi svet,mnogo putujem.Srbija je cudo sto se lepih zena tice.Bas cudo.:cmok:
 

Back
Top